Zakładanie nowych wątków, tematów !

Wysłane przez myszka 

myszka (offline)

Post #1

26-09-2016 - 09:51:41

Poznań 

Przed założeniem nowego wątku, tematu prosiłabym o sprawdzenie czy takowy nie znajduje się już na forum. Każde zapytanie bez sprawdzenia wprowadza bałagan na forum to raz a dwa można już znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie bądź zagadnienie.

Wyszukiwanie nie jest trudne i zajmuje chwilę, a może uniknąć dublowania tematu i odpowiedzi.

Na górze strony jest wyszukiwarka

wpisujemy interesujące nas słowo, bądź zagadnienie

klikamy szukaj i przenosi nas tutaj

zazwyczaj zaznaczona jest kropka przy słowie portal , warto więc zmienić na forum ( bo chodzi o wątki ) tak jak jest pokazane na obrazku.
Na samym dole również jest opcja pokazuj wyniki wyszukiwania, wiec również warto zmienić na kiedykolwiek

klikamy szukaj i powinny nam się wyswietlić tematy z szukanym wyrazem bądź zagadnieniem

To byłoby na tyle oczko

Aha może jeszcze dla przypomnienia wkleję:
[amazonki.net]

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Al_la (offline)

Post #2

26-09-2016 - 11:44:35

k/Warszawy 

Słusznie uśmiech

Chyba przez 6 lat istnienia tego forum nie ma tematu, który nie byłby poruszany duży uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

mazi_r (offline)

Post #3

01-12-2020 - 14:54:48

Witam wszystkich. Jestem studentką pielęgniarstwa i pisze pracę magisterską na temat jakości życia kobiet poddanych mastektomii. Poniżej umieściłam link do ankiety, która bardzo pomoże mi w napisaniu pracy. Udział mogą wziąść również osoby po operacji oszczędzajacej.

[forms.gle]

Witam wszystkich. Jestem studentką pielęgniarstwa i pisze pracę magisterską na temat jakości życia kobiet poddanych mastektomii. Poniżej umieściłam link do ankiety, która bardzo pomoże mi w napisaniu pracy. Udział mogą wziąść również osoby po operacji oszczędzajacej.

[forms.gle]

minion89 (offline)

Post #4

29-12-2021 - 08:05:22

A useful post not only for me but also for others looking for this. People can easily buy goods online through this post.
cookie clicker
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 499
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022