Zakładanie nowych wątków, tematów !

Wysłane przez myszka 

myszka (offline)

Post #1

26-09-2016 - 09:51:41

Poznań 

Przed założeniem nowego wątku, tematu prosiłabym o sprawdzenie czy takowy nie znajduje się już na forum. Każde zapytanie bez sprawdzenia wprowadza bałagan na forum to raz a dwa można już znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie bądź zagadnienie.

Wyszukiwanie nie jest trudne i zajmuje chwilę, a może uniknąć dublowania tematu i odpowiedzi.

Na górze strony jest wyszukiwarka

wpisujemy interesujące nas słowo, bądź zagadnienie

klikamy szukaj i przenosi nas tutaj

zazwyczaj zaznaczona jest kropka przy słowie portal , warto więc zmienić na forum ( bo chodzi o wątki ) tak jak jest pokazane na obrazku.
Na samym dole również jest opcja pokazuj wyniki wyszukiwania, wiec również warto zmienić na kiedykolwiek

klikamy szukaj i powinny nam się wyswietlić tematy z szukanym wyrazem bądź zagadnieniem

To byłoby na tyle oczko

Aha może jeszcze dla przypomnienia wkleję:
[amazonki.net]

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Al_la (offline)

Post #2

26-09-2016 - 11:44:35

k/Warszawy 

Słusznie uśmiech

Chyba przez 6 lat istnienia tego forum nie ma tematu, który nie byłby poruszany duży uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

mazi_r (offline)

Post #3

01-12-2020 - 14:54:48

Witam wszystkich. Jestem studentką pielęgniarstwa i pisze pracę magisterską na temat jakości życia kobiet poddanych mastektomii. Poniżej umieściłam link do ankiety, która bardzo pomoże mi w napisaniu pracy. Udział mogą wziąść również osoby po operacji oszczędzajacej.

[forms.gle]

Witam wszystkich. Jestem studentką pielęgniarstwa i pisze pracę magisterską na temat jakości życia kobiet poddanych mastektomii. Poniżej umieściłam link do ankiety, która bardzo pomoże mi w napisaniu pracy. Udział mogą wziąść również osoby po operacji oszczędzajacej.

[forms.gle]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 482
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018