Czytanie forum

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

29-03-2010 - 16:45:32

Forumowo 

Jeśli interesuje nas tylko konkretny temat/tematy...

Klikamy na jego nazwę (np. chemioterapia), otwiera się lista wątków, z której wybieramy interesujący nas wątek.
Można go również wybrać najeżdżając myszką na napis „przejdź do” znajdujący się na górze forum po prawej stronie (pod szarą belką).
Wątki nowe lub zawierające nie przeczytane przez nas posty mają z lewej strony czerwoną „chorągiewkę”. Klikając na nią przenosimy się w to miejsce wątku, gdzie skończyliśmy czytać ostatnio. Po przeczytaniu wątku w miejsce „chorągiewki” pojawia się „chmurka”.
Jeśli inne tematy w tym dziale nas nie interesują możemy je zaznaczyć, jako przeczytane klikając na czarny napis „zaznacz jako przeczytane” znajdujący się obok nazwy każdego działu.


Jeśli interesują nas różne/wszystkie tematy...


1. Obok każdego tematu, w którym znajdują się nie przeczytane posty wyświetla się w nawiasie czerwony napis (nowe...), który wskazuje nam, że w tym temacie mamy nowe/nie przeczytane posty. Klikamy na ten temat i czytamy posty jw.

lub

2. Na górze forum po prawej stronie (pod szarą belką) znajduje się napis „ostatnio na forum”. Najeżdżamy na niego myszką. Rozwija się wykaz kategorii a na dole napis „ostatnio na forum”, w który klikamy.
Tu mamy wszystkie nie przeczytane wątki z całego forum.
Jeśli chcemy przeczytać wszystkie nie przeczytane posty w danym wątku klikamy na „chorągiewkę” z lewej strony. Po przeczytaniu znów klikamy na „ostatnio na forum”. Wątek, który już przeczytaliśmy znika z wykazu nie przeczytanych.

Osobom, którym zależy na nie przeoczeniu jakiegoś wątku polecamy sposób 2.
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty

Użytkownicy online

Gości: 387
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018