Moja przystań - cytowanie

Wysłane przez Agaba190 

Agaba190 (offline)

Post #1

11-04-2010 - 11:31:38

k/Warszawy 

Jak mozna cytować w Mojej przystani? Chodzi mi o mozliwość odniesienia sie do konkretnego postu. Tak jak jest na forum ogólnym.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Szpaku (offline)

Post #2

11-04-2010 - 11:32:36

Poznań 

Agaba190
Jak mozna cytować w Mojej przystani? Chodzi mi o mozliwość odniesienia sie do konkretnego postu. Tak jak jest na forum ogólnym.
niestety brak takiej możliwości sad smiley

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

Agaba190 (offline)

Post #3

11-04-2010 - 12:06:10

k/Warszawy 

A nie mozna by tego dorobic. Jeżeli tam mają sie rozwijac dyskusje "prywatne" to jest to chyba potrzebne.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Al_la (offline)

Post #4

11-04-2010 - 12:11:41

k/Warszawy 

Niestety, nie da się dorobić.
Tam jest inny mechanizm.
Profil użytkownika zawiera zawsze tylko małe okienko na komentarz.
My marudziliśmy strasznie przewraca_oczy
Dorobili nam edytor tekstu (czcionki, kolorki itp), awatarki, duże okno.
Ale cytowania się nie dało smutny
Trzeba kopiować czyjąś wypowiedź i wklejać. Można innym kolorkiem, żeby się wyróżniała.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

mgiełka (offline)

Post #5

11-04-2010 - 12:26:51

Radom 

Al_la
Trzeba kopiować czyjąś wypowiedź i wklejać. Można innym kolorkiem, żeby się wyróżniała.
Nie zawsze da się kopiować. Udało mi się wprawdzie wkleić słowa skopiowane z gg, ale nie mogłam wkleić tekstu kopiowanego z worda. Jest limit znaków 3000, ale nie wiem, czy w tej chwili nie ma w tym jakiegoś błędu. Napisałam długi tekst, chciałam dodać do profilu i pokazało mi ostrzeżenie o limicie. Skopiowałam wtedy to co miałam napisane i dałam to do worda. Tam pokazało mi, że razem ze spacjami mam 2508 znaków. Teoretycznie tekst powinien więc przejść na profil, a nie przeszedł. Podzieliłam go i tu się mocno rozczarowałam. Drugiej części tekstu nie mogłam wkleić z worda - musiałam znowu słowo po słowie wpisywać.
I jeszcz jedno - czy tekst pisany w profilu powinien lecieć ciurkiem, bez dodatkowych spacji, entera? Bo może jak ja dałam odstęp to tutaj zostało to policzone jako znaki chociaż word liczył inaczej?

Z amazonki.net od 2006 roku.

Szpaku (offline)

Post #6

11-04-2010 - 12:34:45

Poznań 

mgiełka skopiuj sobie tekst do notatnika.
Wtedy będzie zapisany czysty tekst

Al_la (offline)

Post #7

11-04-2010 - 14:54:21

k/Warszawy 

Mgiełko, skopiować da się zawsze. Czasami wyskakuje okienko z napisem, że żeby wstawić tekst skopiowany z innej strony lub Worda trzeba użyć ctrl (przytrzymać) + V.
Trzeba tak zrobić i się daje. Ale takie "komendy" widziałam tylko w "kilka słów o mnie" i "historii choroby". W moją przystań" wklejałam tekst - dość długi ze starego forum i nie było problemu.

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

mgiełka (offline)

Post #8

11-04-2010 - 20:04:12

Radom 

Dzięki Alu za podpowiedz z tym ctrl + V. Ja próbowałam z ctrl + C jak przy kopiowaniu, ale to nie działało przy wklejaniu. Jakby można było z worda z tą kombinacją ctrl + V wklejać to pół biedy. Bo jeśli miałaby być wersja pomocy proponowana przez Szpaczka to - Szpaku wybacz - koszmar do kwadratu. Mam tak na laptopie - to są jakieś błędy systemowe (tak twierdził mój komputerowiec, ale nie miał czasu zabrać się za niego). Wierzcie mi, że wklejanie i kopiowanie poprzez notatnik to mordęga. Dlatego teraz o tym mówię, bo być może można to popoprawiać w ustawieniach.

Z amazonki.net od 2006 roku.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-04-2010 - 20:04:46 przez mgiełka.

amor (offline)

Post #9

11-04-2010 - 20:56:01

Siemianowice Sl. 

Ludzie czy w Mojej przystani mozna pisac???/ cos marny ruch u mnie.....buuuuuuuuuuuuuuuubezradny

Al_la (offline)

Post #10

11-04-2010 - 20:59:34

k/Warszawy 

Można, tylko się towarzystwo gdzieś rozeszło przewraca_oczy

Szpaku (offline)

Post #11

11-04-2010 - 21:19:10

Poznań 

można można smiling smiley
już się wpisałem

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 460
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018