Komentarze

Wysłane przez ajaka 

ajaka (offline)

Post #1

12-04-2010 - 21:17:00

40km od Warszawy 

Czy można jakoś zgrupować komentarze skierowane do jednej osoby?Tak jak było na starym forum?albo odznaczać je jako przeczytane aby znikały?....Wchodzę w Wydarzenia i widzę mnóstwo komentarzy u moich znajomych....np. u Agawy. wchodzę i czytam....wiadomo wszystkie które dostała tego dnia, a nie tylko ten przez który weszłam....wychodzę ....i nadal widzę że Agawa ma kilka komentarzy....nie wiem czy to nowe czy te co już przeczytałam......gdyby można było np. kliknąć na wszystkie komentarze skierowane do jednej osoby byłoby łatwiej, bo tak jak jest teraz to ja głupieję.....jeśli od razu nie przeczytam wszystkich, przy jednym wejściu, to przy ponownym zaglądaniu do komentarzy czytam ponownie te same bo nie pamiętam na którym skończyłam.....i ciągle mam ich tam kilkadziesiąt....czuję się tym przytłoczona.....zmeczonyCzy macie na to jakiś sposób?

"Jeszcze nigdy tak nie było żeby jakoś nie było.." ....Szwejk

b_angel (offline)

Post #2

12-04-2010 - 21:20:01

radom 

no niestety po przeczytaniu powiadomienia nie znikają

mnie to też bardzo przeszkadza sad smiley

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

Pat (offline)

Post #3

13-04-2010 - 14:19:10

Oprócz tego co napisała ajaka, strasznie mi brakuje godziny przy komentarzach do profili, jest tylko data i nie wiadomo dokładnie o jakiej porze komentarz został napisany. Ciężko się chodzi i czyta w tych naszych domkach, zawiłe to osiedle...

ŻYCIE JEST PIĘKNE I BIEGA NA MALUTKICH NÓŻKACH:-)
...DLATEGO MUSZĘ ŻYĆ...

b_angel (offline)

Post #4

13-04-2010 - 14:47:09

radom 

nam też tego brakuje

czekamy na dodanie godziny przy komentarzach .........

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

Agaba190 (offline)

Post #5

13-04-2010 - 16:28:05

k/Warszawy 

Pat
Oprócz tego co napisała ajaka, strasznie mi brakuje godziny przy komentarzach do profili, jest tylko data i nie wiadomo dokładnie o jakiej porze komentarz został napisany. Ciężko się chodzi i czyta w tych naszych domkach, zawiłe to osiedle...

Niestety tez mi się ciężko chodzi, po naszych domkach. Mysle, że już wiele informacji przegapiłam. Wystarczy, że nie ma mnie kilka godzin na forum i mam pełno komentarzy w wydarzeniach, na dodatek to co pisała Ajaka nie wiem które juz czytałam, a których nie. Chyba trzeba będzie sobie zapisywać.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Pat (offline)

Post #6

13-04-2010 - 17:44:38

Fajnie, że będzie godzina, teraz muszę zapamiętywać o której byłam ostatnio i czytać od tej pory winking smiley

ŻYCIE JEST PIĘKNE I BIEGA NA MALUTKICH NÓŻKACH:-)
...DLATEGO MUSZĘ ŻYĆ...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 501
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018