Agawa

Wysłane przez Szpaku 

mag_dag (offline)

Post #1

01-03-2013 - 22:23:08

Sosnowiec 

Perełka
Jesli się jest adminem i zabiera sie głos w dyskusji to tym bardziej sie powinno brać odpowiedzialność za swoje słowa, gasić wszelkie spory a nie robic wszytsko, żeby je podsycac.

masz rację Perełko, admin powinien brać odpowiedzialność za swoje słowa,
ja biorę odpowiedzialność za każde swoje słowo,
i to samo chciałam wyegzekwować od Szpaka,

szkoda, że moje wpisy tutaj, pisane w obronie sprawiedliwego zarządzania opartego na jasnych regułach - odczytujesz jako podsycające spór

dopisek:
P.S. do Tojki - zapomniałaś o osobach zadających pytanie do eksperta - 90% pytań wysyłają osoby spoza forum - ale żeby je zadać - muszą się zarejestrować

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 22:25:48 przez mag_dag.

Perełka (offline)

Post #2

01-03-2013 - 22:25:53

ToJa uwierz mi wiem co piszę , Osobiście znam takie dziewczyny i ich opinię na ten temat.
Ile było tych studentek i osób z tych kursów? Przeciez to łatwo policzyć.
Zwróc uwagę ile jest codziennie gości? Wśród nich są własnie te wspomniane przeze mnie amazonki.

Magda pzreciez to nie był osobisty atak na twoją osobę, ale stwierdznie faktu. Nie mów mi, że to co wyrabiacie choćby na tym watku jest ok?
Chyba, żeto forum w przeciwieństwie do innych, nawet tych dot. chorych osób jest jakims dziwadłem?
Wszędzie admini załatwiaja swoje sprawy, rozstrzygaja spory, robią wymianę zdań na forum redacji.
Tu niestety jest jatka i co smutne- nie pierwsza.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 22:29:44 przez Perełka.

Halinka (offline)

Post #3

01-03-2013 - 22:26:22

A ja nie bardzo rozumiem: ktoś "odchodzi" z forum, a potem je podczytuje niezalogowany? Po co? Dlaczego? Coś go tu jednak ciągnie chebachichot Tylko że to jakieś takie fałszywebezradny

Perełka (offline)

Post #4

01-03-2013 - 22:33:03

Halinko , a nie przyszło ci do głowy, że wchodzą na wątki medyczne, choćby dot radio, chemio i hormonoterapii i związanych z leczeniem skutków ubocznych?
Ok będę brutalna.
Niedawno odeszła od nas Renia. Logowała się, czytała, ale nie pisała. Dlaczego? Ja wiem, dobrze wiem.

Halinka (offline)

Post #5

01-03-2013 - 22:38:39

Perełka
Halinko , a nie przyszło ci do głowy, że wchodzą na wątki medyczne, choćby dot radio, chemio i hormonoterapii i związanych z leczeniem skutków ubocznych?
Nie przyszło mi do głowy. Takie informacje można znaleźć i gdzie indziej, niekoniecznie tutaj.

Perełka (offline)

Post #6

01-03-2013 - 22:41:37

Halinka

Nie przyszło mi do głowy. Takie informacje można znaleźć i gdzie indziej, niekoniecznie tutaj.

Wybacz, ale to brzmi jak stwierdzenie 5 letniego dziecka " nie wchodź do mojej piaskownicy, bo tu sa tylko moje zabawki"
Zapominasz, ze to dana osoba dokonuje wyboru jakie informacje sa jej potzrebne i gdzie ich będzie szukac. Póki co forum jest dostepne dla wszystkich a nie dla wybranych prawda?

ToJa (offline)

Post #7

01-03-2013 - 22:48:34

Perełka
ToJa uwierz mi wiem co piszę , Osobiście znam takie dziewczyny i ich opinię na ten temat.
Ile było tych studentek i osób z tych kursów? Przeciez to łatwo policzyć.
Zwróc uwagę ile jest codziennie gości? Wśród nich są własnie te wspomniane przeze mnie amazonki.
Ale również wśród nich są osoby, które po prostu NIGDY się nie zalogowały na forum, a znają nas od podszewki
Tu uśmiech do koleżanki I.uśmiech
aaaaaaaaaaa i chciałam dodać, że ja tez często jestem gościem - mam ograniczony dostep do kompa, więc szkoda mi czasu na logowanie, a zreszta, jakogośc można szybciej przerzucać strony na forum
Oczywiście Perelko jest też troche osob, ktore zalogowaly sie na forum, a teraz tylko podczytuja jako goscie, choc zupelnie nie rozumiem dlaczego? przeciez moga być zalogowanymi "czytaczami" uśmiech dani to do Ciebie język

do mag_dag - nie, nie zapomniałam, po prostu nie wiedziałam, że są i takie osoby uśmiech

Halinka (offline)

Post #8

01-03-2013 - 23:09:41

Perełka
Wybacz, ale to brzmi jak stwierdzenie 5 letniego dziecka \" nie wchodź do mojej piaskownicy, bo tu sa tylko moje zabawki\"

Zapominasz, ze to dana osoba dokonuje wyboru jakie informacje sa jej potzrebne i gdzie ich będzie szukac. Póki co forum jest dostepne dla wszystkich a nie dla wybranych prawda?

Perełko, chyba nie zrozumiałaś sensu mojego pytanianiedowiarek
Jasne, że na forum może wejść każdy. Ja tylko nie rozumiem, dlaczego ktoś, ktoś się na forum "obraża" i świadomie z niego "odchodzi" podczytuje je potem cichaczem. Zastanowiło mnie to, jak napisałaś:

Perełka

Wiele dziewczyn polubiło to forum, wiele jednak przez panujacą tu atmosferę odeszło i nie chce wrócic. Wiele czyta, ale się nie loguję, nie pisze żeby nie zostać zepchnięta na margines.
Można się przecież zalogować i nie pisać, a nie podglądać przez dziurkę od klucza - to mi się po prostu wydaje dziwne, niedojrzałe i... dziecinnebezradny

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 23:15:40 przez Halinka.

Perełka (offline)

Post #9

01-03-2013 - 23:16:52

Halinka

Jasne, że na forum może wejść każdy. Ja tylko nie rozumiem, dlaczego ktoś, ktoś się na forum "obraża" i świadomie z niego "odchodzi" podczytuje je potem cichaczem. Zastanowiło mnie to, jak napisałaś:

Można się przecież zalogować i nie pisać, a nie podglądać przez dziurkę od klucza.

Halinko, forum jest otwarte dla wszystkich, nie tylko dla aktywnych użytkowników ale także dla gosci.
Jesli użytkownik nie chce nic pisać, a przeczytac jakąś informacje, nie musi się logowac.
Nawet jesli dana osoba świdomie zrezygnowała z aktywnego uczestnictwa na forum nie oznacza,że nie bedzie poszukiwała wiedzy dot. swojej choroby.
Nie wiem czego tu nie rozumiesz i takie zachowanie odczytujesz jak pogdlądanie czy podczytywanie cichaczem?
Gdyby nie było takiej możliwosci nikt by nie korzystał z takiej opcji.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 23:20:15 przez Perełka.

Halinka (offline)

Post #10

01-03-2013 - 23:28:30

Cóż, Twoje słowa: "wiele ODESZŁO I NIE CHCE WRÓCIĆ" odebrałam widocznie dosłownie. Bo "odejść" i do tego "nie chcieć wrócić" to znaczy usunąć się, zrezygnować z czegoś zupełnie, nie mieć z tym już nic do czynienia - czyż nie?

Dopisek: Perełko, po raz kolejny zanim zdążę napisać odpowiedź i ją wysłać, Ty swoją wypowiedź edytujesz i to - niestety - spacza sens naszej rozmowymyśli

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 23:31:42 przez Halinka.

Perełka (offline)

Post #11

01-03-2013 - 23:30:17

Perełka
I tu się Halina zdziwisz!
Slowo daję, miałam nie dać się wciagnąc w tą dyskusję, ale muszę.
Wiele dziewczyn polubiło to forum, wiele jednak przez panujacą tu atmosferę odeszło i nie chce wrócic. Wiele czyta, ale się nie loguję, nie pisze żeby nie zostać zepchnięta na margines.
Już dawno zwróciłam uwagę na ilość zarejestrowanych uźytkowników a aktywnych. Ta rozbiezność jest wręcz zastraszająca. Nie wiem czy Federacja Amazonek jest szczęsliwa z tego powodu.

Ponadto nie zgadzam sie ze stwierdzeniem dot. domków, że to jest miejsce prywatnych wpisów, dyskusji i nie powinno podlegać żadnej moderacji czyli mieć zasadę "piszta co chceta i na kogo chceta". To nadal jest częśc forum, nad którym ktoś sprawuje pieczę.
I choć nie jestem tak inteligentna jak wiele z was to zgadzam sie w 100% z decyzja Szpaka.
Dopatrzył się niestosownego zachowania, poprosił o wyjasnienie, ktorego nie dostał. podjał decyzje i chwała mu za to.
Z drugiej strony faktycznie jest to pierwsze forum, na ktorym jestem, gdzie adminki żrą się na potęgę na forum publicznym z głównym adminem.Na każdym normalnym forum wszyscy adminimi i moderatorzy prowadzą dyskusje na forum redakcji, ktore jest neidostepne dla uzytkowników.
Sorki , ale zasłanianie się tutaj stwierdzniem, że nie pisze jako admin a osoba prywatna jest nie na nmiejscu. Jesli się jest adminem i zabiera sie głos w dyskusji to tym bardziej sie powinno brać odpowiedzialność za swoje słowa, gasić wszelkie spory a nie robic wszytsko, żeby je podsycac.
Moze czas na zmiany?

kasiaf (offline)

Post #12

01-03-2013 - 23:38:41

SZKLARĘBA 

Poczytałam,poczytałam i tak jakoś smutno mi sie zrobiłosmutny
Myślę ,że duża część" czytaczy forumowych "tak właściwie nawet nie wie o co chodzi w tej ...dyskusji??? W sumie nie wiem jak to nazwaćbezradnyJestem jakby osobą postronną bo faktycznie nie wiem czym Agawa zasłużyła sobie na zblokowanie ale to nie o to chodzi....
jeszcze bardziej nie rozumiem tych osobistych wycieczek jeden do drugiego...zgadzam się z Marylą- admini powinni swoje nieporozumienia wyjaśniać pomiędzy sobą a nie wciągać w to resztę forumowiczek
zgadzam się równiez z Halinką-jeśli ktos juz zabiera swoje zabawki-to po co zza winkla cichaczem podgląda co robi reszta w tej piakownicy???????
jakos mi tak nie smacznie po przeczytaniu tego wszystkiego...
osobiste wycieczki niech takimi zostaną a roztrząsanie pewnych klimatów publicznie po prostu wydaje mi się nie na miejscu ,poniewaz niejako każe się opowiadać po którejś ze stron...a to z demokracją nie ma nic wspólnego

- Żyj! - powiedziała nadzieja.
- Bez Ciebie nie mogę - odparło cicho życie.

betty (offline)

Post #13

01-03-2013 - 23:40:05

Perełko - wiele z nas wie, że funkcjonujesz właściwie na innym, alternatywnym forum.. takim, gdzie sa nasze byłe forumowiczki, które "z różnych względów odeszły z tego forum"..
Tu pojawiasz się rzadko, ale jesteś zorientowana co sie dzieje..
jakoś dziwnym trafem Twoja aktywność tutaj wzrasta, gdzie dzieje się coś niekoniecznie dobrego - mam nieodparte wrażenie, że to jest jak woda na młyn..?
Ten wątek dotyczy Agawy i jej zbanowania..
również i z moim udziałem temat został zepchnięty na boczny tor.. za co przepraszam

roza3 (offline)

Post #14

01-03-2013 - 23:41:33

Perełka
.................. Dopatrzył się niestosownego zachowania

Szpaku
dodam tylko że wpisy, które zostały zgłoszone i na podstawie których podejmowałem decyzje o banie, znajdowały się w domku Agawy.

niestety Perełko....ale to był donos oczko..nieuwaznie czytasz
i własnie o to chodzi w tym całym zamieszaniu

"nie jest ważne ile dajesz, tylko ile miłości w to wkładasz"

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 23:45:01 przez roza3.

Halinka (offline)

Post #15

01-03-2013 - 23:53:00

betty
również i z moim udziałem temat został zepchnięty na boczny tor.. za co przepraszam

Słusznie, Bettytak To i ja przepraszam za zboczeniethe finger smiley w temacie, który wziął się tutaj, hm... nadal nie wiem, po comyśli

Perełka (offline)

Post #16

02-03-2013 - 10:09:24

betty
Perełko - wiele z nas wie, że funkcjonujesz właściwie na innym, alternatywnym forum.. takim, gdzie sa nasze byłe forumowiczki, które "z różnych względów odeszły z tego forum"..
Tu pojawiasz się rzadko, ale jesteś zorientowana co sie dzieje..
jakoś dziwnym trafem Twoja aktywność tutaj wzrasta, gdzie dzieje się coś niekoniecznie dobrego - mam nieodparte wrażenie, że to jest jak woda na młyn..?

Betty zachodzę w głowę skąd masz takie wiadomości. Czyżbym o czymś nie wiedziała? Nie mam zielonego pojęcia o jakim alternatywnym forum piszesz ponieważ jedyne forum dot. raka piersi z jakiego korzystałam i korzystam jest właśnie to.
Bawimy się w ploteczki? To może dopisz mi jeszcze, że Agawę ja wsypałam choć od dawna mnie wywaliła ze swojego domku?
Owszem miałam i mam kontakt z wieloma amazonkami które stąd odeszły i dlatego wiem co piszę. Jeśli chodzi o moją bytność na forum to jestem pod wrażeniem, że obserwujesz momenty mojego logowania i moich wypowiedzi. Zapewniam cię - jesteś w błędzie. Ale nawet gdybyś miała rację to nie zapominaj, że jestem takim samym użytkownikiem jak ty, nie pozbawionym prawa do wypowiedzi na bulwersujące tematy a to, że piszę szczerze co myślę i z nikim nie trzymam to już inna bajka.
Dla mnie nie sa ważne układy, układziki, wzjemna adoracja lecz osoby chore i z nimi trzymam. Tak było, jest i będzie. Najwyższy czas, żeby wrócilo to co było kiedyś na tym forum- prawdziwe wsparcie i wzajemny szacunek.
Został zrobiony pierwszy krok w tym kierunku i bardzo dobrze.

Szpaku zbanował Agawę ponieważ jego zdaniem zachowała się niestosownie. Czytam uwaznie, wiem, że ktos doniósł a to oznacza jedno. Macie w swoich pozamykanych domkach osoby, które również czasem są zbulwersowane tym co się tam dzieje, jednak nie mają śmiałości wam o tym powiedzieć wprost. Taka osoba powiadomiła Szpaka, on to sprawdził, zareagował i koniec pieśni.
Gdyby zrobił to impulsywnie, pod wpływem chwili mogłoby to wzbudzać jakieś domysły, ale o ile dobrze go zrozumiałam prosił agawę o wyjaśnienia, ostrzegł ją i czekał na ruch z jej strony. Nie doczekał się. Nie została zbanowana z zaskoczenia, miała szanse na wyjaśnienie sprawy i gdyby tak zrobiła nikt z użytkowników nie miałby bladego pojęcia o tym co się stało.
I jeszcze raz podkreśle, domki również są częścią forum i szpaku nie ukrywał, że będa moderowane i będzie reagował na niestosowne wpisy. Zareagował i miał do tego pełne prawo.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 02-03-2013 - 10:11:07 przez Perełka.

lulu (offline)

Post #17

02-03-2013 - 10:40:02

k/Kwidzyna 

No nakręcamy, nakręcamy, nakręcamy .... bijemy pianę ... kurcze nic mi nie przychodzi do głowy, aby jeszcze podkręcić. Słonko świeci, Perełko wyjrzyj za okno, świat jest piękny. A Ty nie musisz być adwokatem innych. Jeśli ktoś sobie idzie to jego wolna wola.

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Perła (offline)

Post #18

02-03-2013 - 10:53:31

Łódź 

Ou, u, eee...Lulu,wystawiasz się... narażasz się. Lepiej wypnij mocno klatę.duży uśmiech

www.perla.nets.pl

betty (offline)

Post #19

02-03-2013 - 11:21:11

Nie chodzi mi o układy i układziki.
Zmierzam do tego, że ewentualne "przewinienie" Agawy (choć ja tak tego nie widzę) jest nieadekwatne do wysokości kary..
Jestem na tym forum od wielu lat, pamiętam jeszcze pierwsze.
Czasem zdarzały się emocje, niepotrzebne słowa.
A jednak nikt nie został tak potraktowany jak Agawa.

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #20

02-03-2013 - 11:26:28

I właśnie o to dokładnie chodzi Betty.Zadaję sobie tylko pytanie czemu część z nas pisze zupełnie o czym innym myśli

Perła,ja nadstawię tyłek,mogę??język

Perła (offline)

Post #21

02-03-2013 - 11:29:23

Łódź 

Ja też...z przyjemnością!

www.perla.nets.pl

betty (offline)

Post #22

02-03-2013 - 12:16:55

Basiu - Tobie akurat nadstawiać nie wolno - przynajmniej póki cowinking smiley

edit.:
tak dla jasności chciałabym jeszcze dodać, że ja osobiście nie kwestionuję zasług Szpaka dla tego forum - wręcz przeciwnie, bardzo się cieszę, że powstało, że jest, że Szpakowi i innym chce się poświęcać czas aby działało.. naprawdę szacun
chodzi mi wyłącznie o decyzję w tej właśnie sprawie..

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 02-03-2013 - 12:23:20 przez betty.

Perełka (offline)

Post #23

02-03-2013 - 12:59:46

lulu
No nakręcamy, nakręcamy, nakręcamy .... bijemy pianę ... kurcze nic mi nie przychodzi do głowy, aby jeszcze podkręcić. Słonko świeci, Perełko wyjrzyj za okno, świat jest piękny. A Ty nie musisz być adwokatem innych. Jeśli ktoś sobie idzie to jego wolna wola.

Lulu ja nie jestem niczyim adwokatem. Wyrażam swoje zdanie i tyle.
Na tym wątku adwokatów to ja widze, ale głównie agawy.
I masz 100% racji "Jeśli ktoś sobie idzie to jego wolna wola"
Agawa była świadoma konsekwencji swojego postępowania, bo została o nich uprzedzona, nie wyjaśniła sprawy a wiec z własnej woli dokonała wyboru miesięcznego zawieszenia.

Perło nie będe komentować twojego wpisu pod postem lulu, bo nie wiem czemu on miał służyć. Pewnie zaczepce, ale juz ci wspomnialam- stałam sie gruboskórna.

lulu (offline)

Post #24

02-03-2013 - 13:10:56

k/Kwidzyna 

Perełka
bo została o nich uprzedzona,

Perełko o uprzedzeniach ... Agawy uprzedzeniach, to ja niewiele wiem. Zdaje się, że to znają tylko dwie osoby ... chyba że się mylę.

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Perła (offline)

Post #25

02-03-2013 - 14:23:12

Łódź 

Perełko,jak nie komentuj, skoro skomentowałas..grinning smiley Zawsze komentujesz w pewnych wątkach i to jest już oczywiste. Betty ma rację...woda na młyn. Prowokujesz do zaczepki i dobrze o tym wiesz. Calkiem fajna rozrywka.

www.perla.nets.pl

Halinka (offline)

Post #26

02-03-2013 - 15:54:30

A ja po raz trzeci zapytam: JAKI BYŁ CEL ZAŁOŻENIA TEGO WĄTKU?
Szpaku, (z całym szacunkiem dla Ciebie jako założyciela i administratora forumkwiatek - świadomie nie używam słowa "właściciela" ) ,Ty go założyłeś, więc to pytanie do Ciebie. Czego oczekiwałeś? Zastrzegłeś, że będziesz ignorował nasze pytania i uwagi dotyczące zbanowania Agawy, ale to akurat tego nie dotyczy.

Trudno, powtórzę się: tak sobie myślę, że jeśli celem było poinformowanie o Twojej jedynie słusznej /załóżmy że tak/ i nieodwołalnej decyzji, to wątek - tak samo jak wątki interpretacyjne po zinterpretowaniu wyników - powinien zostać zamknięty po drugim wpisie. Nie został zamknięty, dyskusja/kłótnia się zaczęła rozwijać - zresztą w niewłaściwym kierunku. Zostały wyciągnięte sprawy z zamkniętego domku na forum publiczne. Wiele osób, które nie miały dostępu do profilu Agawy, nie wie nawet za bardzo, za co ten ban. Czwartą stronę bijemy pianę - DLACZEGO?

Chodzi mi to po głowie od drugiej strony, więc piszę:WNOSZĘ O ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
/po odpowiedzi na moje pytanie oczywiście/

Szpaku (offline)

Post #27

02-03-2013 - 16:56:42

Poznań 

Halinko jak pewnie zauważyłaś wątek ten założony został w dziale komunikaty.
Musiałem napisać o zablokowaniu Agawy ponieważ jest to poważna sprawa. Gdybym tego nie zrobił z pewnością pojawiły by się wpisy dlaczego nie ma informacji.
Do dnia założenia tego wątku w tym dziale nie toczyły się żadne dyskusje. Tak samo było na początku. Jednak komuś to przeszkadzało. Bo przecież sprawa nie mogła tak normalnie przejść. I dla wyjaśnienia nie piszę tutaj o Suchal która pierwsza napisała post. A później poszło już z górki. Zgodnie z starą tradycją. Jedziemy.
Gdyby nie było tego wątku byłby inny. To że część osób mnie nie lubi to wiem. Osoby czytające to forum też widzą. Akcja pt" Szpaku najgorszy administrator forum" trwa w najlepsze. Ale co tam przeżyje.
A to że napisałem że nie będę dyskutował wynikało z tego że nikt nie czytał tego co pisałem. Grupa osób wie lepiej. Po co się boksować. Wywoływać agresję.
Czy to ma sens? Z mojego widzenia nie. Z widzenia osób nakręcających akcje tak,

Więc powtarzając jeszcze raz.

-Agawa nie została zbanowana za wątek o związkach
- jej zachowanie w domku zostało przeze mnie odczytane jako prowokacja do następnych kłótni
- Agawa miała szanse żeby zmienić moją spostrzeżenie na tą sprawę. Odmówiła z pięknym uśmiechem na końcu
- kara zastosowana u Agawy odbiega od kar napisanych w wątku o kłótniach, ponieważ każda sprawa jest inna. Co innego wyzywać z powody gorącej dyskusji. Co innego działać w celu skłócenia osób chorych potrzebujących wsparcia.

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

Szpaku (offline)

Post #28

02-03-2013 - 17:00:43

Poznań 

nie chciałem edytować smiling smiley
Zamknięcie wątku nic nie pomoże. Dyskusja przeniesie się do innego. Mam Wszystko zamknąć?

ToJa (offline)

Post #29

02-03-2013 - 17:08:57

Szpaku
To że część osób mnie nie lubi to wiem. Osoby czytające to forum też widzą. Akcja pt" Szpaku najgorszy administrator forum" trwa w najlepsze. Ale co tam przeżyje.
Szpaku tu nie chodzi o "lubi - nie lubi". To TY założyłeś TEN wątek i TY samodzielnie podjąłeś decyzję o zbanowaniu Agawy, więc dlatego jesteś przede wszystkim TY z administratorów wymieniany w TYM wątku - tak mi się wydaje.

Szpaku (offline)

Post #30

02-03-2013 - 17:11:35

Poznań 

Tojka ale czy ja się tego wypieram. załamka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 575
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018