Agawa

Wysłane przez Szpaku 

Masza70 (offline)

Post #1

01-03-2013 - 11:40:55

Ja też wolałabym, że Agawa mogła się sama w tym wątku obronić.
Ale rozumiem też Szpaka.
Napisała, że ktoś ją obsmarował na innych forach, poddając w wątpliwość jej kwalifikacje jako terapeuty. Jeśli to prawda, to trzeba było wysłać linki do tych stron na PW Szpakowi. I faktycznie to też jest zagranie mocno niefajne i poniżej pasa.
Ale ja w to nie wierzę. Brniesz w To Agawa dalej, dalej manipulujesz. Napisałaś i teraz dziewczyny się zastanawiają, kto mógłby to zrobić; Janusz, Szpaku, może Masza70? To chyba nie służy dobrej atmosferze na tym forum a raczej służy temu żebyśmy się zaczęły nawzajem obrzucać błotem.

DanaPar (offline)

Post #2

01-03-2013 - 11:44:51

Police 

Nie czytałam wpisu, bo nie odwiedzałam Agawy w jej domku (żałuję).
Ale zgadzam się z Ewą, Basią, Różą, Magdą

Mituraewa: Moja przystań - mój profil" kojarzy mi sie z miejscem gdzie mogę popisać sobie wszystko to czego np nie chcę pisać na forum. Myliłam się?

Magdag: ale to nie jest sala sądowa chyba, nie?
Pod obiema wypowiedziami podpisuję się.

Przy takim podejściu Szpaka, zastanawiam się, co ja tu robię?
Ale może dobrze, bo zamiast wyjść na spacer, biegam po forum, w poszukiwaniu bratniej duszy, ciekawej dyskusji.
Może forum to tylko powitania, pożegnania i odpowiedzi fachowe, a wszystkiego innego powinno się szukać w realu....

bezradny

Becia (offline)

Post #3

01-03-2013 - 12:08:55

Siemianowice Śląskie 

nie chcę nikogo bronić ani nikogo oskarżać, ale zastanówmy się nad tym, jak wyglądałoby nasze życie, gdyby nie ustalone prawa, przepisy, zasady, ogólnie przyjęte normy etc., do których należy się stosować w każdej dziedzinie życia i gdyby nie osoby, których zadaniem jest stanie na straży ich przestrzegania...

mój dom - moja przystań jest pod określonym adresem w mieście, w którym mieszkam, a i tam muszę liczyć się ze zdaniem i uczuciami osoby, z którą rozmawiam...

"Życie nie po to jest, by się spieszyć.
Życie jest po to, by się życiem cieszyć."

b_angel (offline)

Post #4

01-03-2013 - 12:15:31

radom 

Beciu
a co wtedy jak ustalone wcześniej prawa, przepisy i zasady są zmieniane zależnie od "widzimisię"

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

amado (offline)

Post #5

01-03-2013 - 12:20:29

a tak właśnie jest teraz

Becia (offline)

Post #6

01-03-2013 - 12:20:48

Siemianowice Śląskie 

bez wahania napiszę, że wtedy nie jest dobrze...

"Życie nie po to jest, by się spieszyć.
Życie jest po to, by się życiem cieszyć."

Szpaku (offline)

Post #7

01-03-2013 - 12:35:03

Poznań 

dziewczyny jesteś odpowiedzialny za forum. Zdaje sobie sprawę że nie zawsze moje decyzje spotkają się ze zrozumieniem i będą akceptowane.
Wg mnie są słuszne.
Nie będę też udowadniać słuszności swojej decyzji na siłę każdemu z osobna.

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

amado (offline)

Post #8

01-03-2013 - 12:36:51

Szpaku
Nie będę też udowadniać słuszności swojej decyzji na siłę każdemu z osobna.

to może bez siły, wszystkim użytkownikom na raz

DanaPar (offline)

Post #9

01-03-2013 - 12:41:23

Police 

Beciu, masz rację, ze zdaniem i uczuciami innych osób należy liczyć się wszędzie i tu na forum też.
A tu, jeśli uznamy decyzję Szpaka za słuszną, tego zabraklo.

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #10

01-03-2013 - 13:10:53

W takim razie może mnie za bardzo otumaniły hormony.Bo zauważyłam bardzo dokładnie że Agawie w pewnym momencie chodziło o pokazanie że jedni mogą więcej na forum od drugich.I wg mnie udało się jej w pełni to zobrazować.Napisała jawnie że za to samo zachowanie jeden ponosi karę a inny nie.
A potem nawet przeprosiła tyle że mało to niektórych obeszło.
Zaś w sprawie szkalowania na innych forach to nie dziwię się że nie pokazała palcem na nikogo.
Podejrzewam że ten ktoś nie podpisał się tam "xy z Amazonek"
Ja prawdopodobnie zrobiłabym tak samo.Poinformowała nas o tym fakcie w swoim domku,całe forum tego nie czytało więc o_so_chodziii?

DanaPar (offline)

Post #11

01-03-2013 - 13:22:57

Police 

A ja nie lubię dyktatury (w tym wypadku Szpaka). Może demokartcznie przeprowadzimy głosowanie, czy Szpak mógł tak odnieść się do wypowiedzi Agawy, zabraniając jej na uczestnictwo w forum. Komu lub czemu miała służyć jego decyzja?
Zastanawim się w jakich czasach to się toczy. W stanie wojennym, gdy rozmowy były kontrolowane, podsłuchujący w każdej chwili mógł przerwać rozmowę, jeśli uznał ją za "szkodliwą" dla PRL-u. Od tamtej pory minęło sporo czasu, ale widać wiele metod pozostało wnerwiony

Szpaku (offline)

Post #12

01-03-2013 - 13:29:01

Poznań 

Dana forum tak jak większość rzeczy w tych czasach jest dobrowolne. Każdy ma prawo wyboru. Korzystam z forum lub nie.
Rejestrując się zgodziłaś się na regulamin.
Jeżeli chcesz sobie przypomnieć [amazonki.net]
Polecam pkt D6 i D7

Masza70 (offline)

Post #13

01-03-2013 - 13:33:37

Basiu, wystarczyłoby żeby Agawa podała Szpakowi linki do stron na których ją szkalowano. Nic więcej.
Ja niestety nie wierzę, żeby to była prawda. Skąd my tutaj mamy wiedzieć na jakich jeszcze forach Agawa się udziela? Przykro mi ale to chyba jest kolejna manipulacja z jej strony. Szpaku zareagował ostro, nie mnie to oceniać, ja osobiście chyba jednak bym jej nie wyrzuciła. Nie lubię pisać o kimś za plecami, lepiej żeby to wszystko mogła przeczytać.

b_angel (offline)

Post #14

01-03-2013 - 13:36:32

radom 

Masza70
Basiu, wystarczyłoby żeby Agawa podała Szpakowi linki do stron na których ją szkalowano. Nic więcej.

Maszu
Agawa nie ma takiego obowiązku a Administrator naszego portalu nie ma prawa tego od niej wymagać.

Masza70 (offline)

Post #15

01-03-2013 - 13:44:22

Oczywiście, że nikt jej nie ma prawa zmuszać, jednak powiedziała A, zasiała wzajemne podejrzenia, dlatego moim zdaniem powinna powiedzieć B.

mag_dag (offline)

Post #16

01-03-2013 - 13:45:22

Sosnowiec 

Szpaku
forum tak jak większość rzeczy w tych czasach jest dobrowolne. Każdy ma prawo wyboru. Korzystam z forum lub nie.
Rejestrując się zgodziłaś się na regulamin.
Jeżeli chcesz sobie przypomnieć [amazonki.net]
Polecam pkt D6 i D7

Szpaku, skoro już o regulaminie mowa, to oprócz punktu D 6 i 7 - mamy jeszcze Twoje osobiste ustalenia z 3 marca 2011 roku, oto one:

Szpaku
Od dzisiaj od godziny 12 wszystkie obraźliwe posty na forum będą kasowane.
Użytkownik otrzyma w każdym przypadku ostrzeżenie. W przypadku trzech ostrzeżeń będzie blokada wejścia na forum przez tydzień.

Szpaku
Dzisiaj też zostanie dodana nowa funkcjonalność.
Pojawi się możliwość czytania i moderacji zgłoszonych postów w domkach.
Funkcjonalność ta zostanie dodana tylko i wyłącznie dla mnie.
W przypadku obraźliwych postów w domkach proszę o zgłaszanie ich do mnie poprzez kliknięcie zgłoś naruszenie lub na PW lub mail.
Ostrzeżenia i odpoczynek od forum będą działać tak samo jak postów na forum.

skoro uściśliłeś regulamin - według własnego uznania - to może wszyscy się go trzymajmy - bo inaczej mamy dyktaturę przewraca_oczy

3 ostrzeżenia i ban na tydzień

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Post #17

01-03-2013 - 13:51:45

Pominąwszy w ogóle kwestię że po tym co Agę spotkało na pewno nie miała już zaufania aby cokolwiek komukolwiek przesyłać i udowadniać.Ale to już inna bajka.

Mag,to mi wyszło że Aga musiała zaliczyć 12 ostrzeżeń na raz i dlatego rach_ciach miesiąc jest myśli

b_angel (offline)

Post #18

01-03-2013 - 13:58:29

radom 

Masza70
Ja też wolałabym, że Agawa mogła się sama w tym wątku obronić.
Ale rozumiem też Szpaka.
Napisała, że ktoś ją obsmarował na innych forach, poddając w wątpliwość jej kwalifikacje jako terapeuty. Jeśli to prawda, to trzeba było wysłać linki do tych stron na PW Szpakowi. I faktycznie to też jest zagranie mocno niefajne i poniżej pasa.
.

Maszo
agawa pisała w swoim domku do małej grupki swoich znajomych - zasadą jest, że na ogólnym forum nie ujawniamy treści pisanych w domkach.

Szpaku (offline)

Post #19

01-03-2013 - 14:13:45

Poznań 

Magda tłumaczylem już Tobie w redakcyjnym. Regulamin wszystkiego nie ujmuje. W takich sprawach decyduje indywidualnie.
Dla mnie sprawa jest już zamknięta.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 14:14:24 przez Szpaku.

Post #20

01-03-2013 - 14:24:06

I właśnie teraz zostałam sprowadzona na ziemię.
Przecież to nie nasze forum.
My tu tylko przebywamy na gościnnych występach jako użytkownicy.Jakby społeczność a jednak bez prawa głosu bezradny

mag_dag (offline)

Post #21

01-03-2013 - 14:27:26

Sosnowiec 

Szpaku
Magda tłumaczylem już Tobie w redakcyjnym. Regulamin wszystkiego nie ujmuje. W takich sprawach decyduje indywidualnie.
Dla mnie sprawa jest już zamknięta.

tłumaczyłeś,
tam też nie zrozumiałam, bo jasne dla mnie było, że wprowadziłeś zasadę o banie na tydzień,

jak ustala się jakieś reguły w takim miejsce jak nasze forum i chce się, by były PRZESTRZEGANE PRZEZ WSZYSTKICH, to nie można ich zmieniać wg swojego widzimisię,

widzę więc jasno tylko jedno - dyktatura przewraca_oczy

i coraz więcej osób, będzie odczuwało tak jak Basia_75 napisała wyżej

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

betty (offline)

Post #22

01-03-2013 - 14:28:26

ja nie rozumiem co tu się dzieje...
jedno wiem - Agawa nie powinna dostać bana, ani na tydzień, ani tym bardziej na miesiąc..
nie takie rzeczy tu się działy, nie takie dyskuje były, nie takie stwierdzenia padały..
a jednak nikt dotąd nie został w ten sposób ukarany..

DanaPar (offline)

Post #23

01-03-2013 - 15:01:40

Police 

Szpaku
byśmy się dobrze rzumieli to wklejam cytowane przez Ciebie punkty i dodają kolejny

5. Prosimy o powstrzymanie się od napomnień i kłótni z osobami łamiącymi zasady korzystania z Forum. Prosimy natomiast o zgłaszanie postów łamiących regulamin przy pomocy przycisku "raportuj".
6. W przypadkach uporczywego łamania zasad korzystania z Forum administracja może czasowo lub trwale zablokować użytkownikowi możliwość korzystania z Forum.
7. Decyzje Administratorów są ostateczne i bezdyskusyjne.

Punk 7 świadczy o dyktaturze.
A punkty 5 i 6 mogą być rozumiane subiektywnie. Może tak kolegium ADMINISTATORÓW, zdecyduje, czy wypowiedź Agawy można podciągnąć pod te punkty.
To, że forum jest dobrowolne (sama zresztą w dyskusji o granicach wolności w związku użyłam tego sformułowania, nawiazując do odejścia Jano) jest oczywiste. Ale komu ma służyć i pomagać, to już niebardzo.

Czy sugerujesz Szpaku, że powinnam zrezygnować z forum? bezradny

myszka (offline)

Post #24

01-03-2013 - 15:08:36

Poznań 

betty
ja nie rozumiem co tu się dzieje...
jedno wiem - Agawa nie powinna dostać bana, ani na tydzień, ani tym bardziej na miesiąc..
nie takie rzeczy tu się działy, nie takie dyskuje były, nie takie stwierdzenia padały..
a jednak nikt dotąd nie został w ten sposób ukarany..

i to był błąd, że do tej pory Szpaku nie reagował tak ostro...może na forum było by zupełnie inaczej...wiele osób odeszło z forum przez te wszystkie kłótnie, udowadnianie swoich racji itp... Zawsze mówił, że trzeba to delikatnie załatwiac bo to dziewczyny po raku piersi itp. itd. ...ale właśnie te delikatne dziewczyny potrafią tak przywalic, że aż mi sie czasami w głowie nie mieści...Popieram decycje Szpaka w 100% ( nie tylko dlatego, że jest moim mężem) ... I jeszcze na koniec moze napisze, że przykro mi czytac te wszystkie wpisy, pretensje i zarzuty wobec Szpaka - kogoś kto założył to forum dla Was ... echhhhh

Miałam sie nie odzywać, miałam nie pisać ... ale nie wytrzymałam ...smutny

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

DanaPar (offline)

Post #25

01-03-2013 - 16:01:16

Police 

Myszko, skoro założył to forum dla nas, to proszę by słuchał każdej z nas, a nie tylko wybranych.
A dobrze wiecie, że kłótnie są potrzebne (z wykluczeniem naturalnie wyzwisk, przekleństw...) bo oczyszczają atmosferę. Tak jak z burzą, po niej świeci słońce, a czasem pojawia się nawet tęcza. W przeciwnym razie chmury wiszą i wiszą, jest smutno i ciężko.

Jeśli się pojawi "kłótnia" to trzeba przez nią przejść. Wszystkie tu w zależności od dnia, samopoczucia kipimy emocjami. I czasem komuś się "oberwie", gdy bywa, że chodzi o coś innego. Ogólniki, aż boję się pisać cytując konkretne osoby, by nie być posądzona o osobiste wycieczki. A tak niewielu z Was znam i tak wielu bym chciała jeszcze poznać. Mniej drażliwości, a więcej uśmiechu. Przecież tu są ludzie, którzy bywa, że walczą o życie; jakże małostkowa musi im się wydawać ta dyskusja.

Masza70 (offline)

Post #26

01-03-2013 - 16:04:27

a może i racja Myszko. Może trzeba ostrej reakcji, niech każdy ochłonie, ja w zasadzie też.

Masza70 (offline)

Post #27

01-03-2013 - 16:12:37

Z punktu widzenia tych, którym się oberwało trudno podzielić Twoje zdanie DanoPar, że nic takiego się nie stało. Nie zauważyłam, żeby Szpaku słuchał wybranych, myślę że działa we własnym imieniu. A tak na marginesie, ta awantura nam dużo pokazała, prawda? Kto jest dla kogo ważny a kogo można zlekceważyć.

b_angel (offline)

Post #28

01-03-2013 - 16:15:00

radom 

Maszo
moje zdanie na pewno jest lekceważone przez Administratora

ps. na tym forum, przez te wszystkie lata nie raz w niewybrednych słowach byłam atakowana i jakoś nikt z tego powodu nie był zbanowany, postów nie kasowano - liczyłam się z tym, że jako moderator jestem narażona na różne słowa

madzia_61 (offline)

Post #29

01-03-2013 - 16:16:39

ja tez mialam sie nie odzywac ale tez nie wytrzymalam ,rozumiem ze Szpaku jako zalozyciel forum i jeden z administratorow ma wieksze prawa -superbrawo,nie mnie oceniac czy Agawa zrobila dobrze ,czy odpowiedni sposob pisze ,ale wiem jedno tak mnie uczono ze wszystko powinno zalatwiac sie bez nerwow,emocji,uwazam decyzje Szpaka za /i mam chyba do tego prawo/ za zbyt rygorystyczna ,popisowa ,na swieczniku /ale podobno ma do tego prawo/,jesli to rodzaj jakies nowej terapii to ja wypadambezradny ,wiecej nikomu i nigdzie nie polece Naszego forum /z naciskiem Naszego /,Sory Szpaku ale pamietaj o zalozeniach jakie niesie to forum i wsparciu jakie my uzytkownicy dajemy potrzebujacym . Jesli uawazsz ze to tylko Twoje forum i Twoj "folwark" to spoko ,pliss skresl mnie z listy uzytkownikow .Myszko z calym szacunkiem kwiatek ?,moim zamiarem nie jest nikogo urazic ,obrazic tylko nie zawsze mamy racje jak nam sie wydaje myśli.

magda2411 (offline)

Post #30

01-03-2013 - 16:20:34

Olsztyn 

To Forum ma właściciela - jest nim Szpaku. Jeśli się to komuś nie podoba niech założy swój portal, przeniesie się tam, ustali swoje reguły itd.

Szczerze powiem, że faceta podziwiam za to, że jeszcze nie pieprznął tego wszystkiego i Mu się chce! Administratorki, moim zdaniem, powinny stać za Nim murem, a na takie głupkowate dyskusje pozwolić sobie tylko w wątku redakcyjnym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 409
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018