Agawa

Wysłane przez Szpaku 

b_angel (offline)

Post #1

01-03-2013 - 16:24:29

radom 

dziękuję ci Magdo serdecznie za uznanie dla mojej wieloletniej pracy na tym forum i sprowadzenie jej do poziomu "głupkowatej dyskusji"

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 16:26:35 przez b_angel.

DanaPar (offline)

Post #2

01-03-2013 - 16:29:58

Police 

Maszo z całym szacunkiem, wg mnie nikomu się nie oberwało i dalej apeluję o mniejszą drażliwość, a jak wpadniemy w ciąg ripost potocznie nazywany kłótnią, to pomyślmy o tych, którzy walczą z bólem i chcieliby mieć siły choćby na takie małe pyskówki.
I tylko dwie zwaśnone strony, powinny sobie to wyjaśnić do końca i jak zagalopują się, to przeprosić. Ja w tym wątku piszę, nie odnosząc się do problemu sporu, a do prawa Szpaka do wykluczenia Agawy (dziś, a jutro kogoś innego) bo tak on uważa. A jak Agawę skrzywdził, to się już nie zastanawia.
Jeśli zaś prawdą jest, że ktoś z forum na innym forum (lub nawet tutaj) podważył jej kompetencje zawodowe; to to jest dopiero chwyt poniżej pasa.

bezradny

Perła (offline)

Post #3

01-03-2013 - 17:14:20

Łódź 

Szpaku, możesz mnie wywalić, ale zapytam: Miałeś jakiś układzik z Jano? Czym sobie zasłużyl na tak uprzywilejowaną pozycję? Normalnie nie można było faceta smyrnąć, niczego mu POWIEDZIEĆ. Podczas, gdy on elegancko, w białych rękawiczusiach walił między gały. I ten jego testament...ach, ach...załkałam nad nim. Cześć.

www.perla.nets.pl

Halinka (offline)

Post #4

01-03-2013 - 17:26:12

Cholibka, napisałam się wcześniej, ale Internet nie przełknął i nie wysłałoczko
W tej chwili więc tylko krótko zapytam: takie rzeczy jak poniżej są OK? To nie jest obrażanie nikogo, tak?

magda2411
Szczerze powiem, że faceta podziwiam za to, że jeszcze nie pieprznął tego wszystkiego i Mu się chce! Administratorki, moim zdaniem, powinny stać za Nim murem, a na takie głupkowate dyskusje pozwolić sobie tylko w wątku redakcyjnym.

Hala1962 (offline)

Post #5

01-03-2013 - 17:33:35

Szczecin 

Perła Ty tak na poważnie?

lulu (offline)

Post #6

01-03-2013 - 17:39:03

k/Kwidzyna 

Halinko, Magdzi się zapomniało, że Administratorki są także uczestniczkami forum. Są w gorszej sytuacji niż my ... z jednej strony kobiety po przejściach, tak jak reszta nas ... z drugiej adminki. To troszkę taka rola jak "dr jekyll i mr hyde". No może to ma tę zaletę, że w zależności od sytuacji mogą być raz tym a raz innym ... tylko nie banujcie mnie za to co przed chwilą napisałam prosi ... to tak bardziej żartem było.

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Perła (offline)

Post #7

01-03-2013 - 17:44:37

Łódź 

Ja napisałam DO NIEGO (Jano), co myślę o ludziach o takich poglądach, a nie do Jana adwokatów. Ale on wolał zabrać zabaweczki, wygłaszając wcześniej nie dających możliwości komentowania expose...Zajebiste to jest. Pamiętam, jak u nas w Łodzi, gdy budowany był Monar, przyszły panie ultra, ekstra chrześcijanki i napier...ły kamieniami w nowo wybudowany dom LUDZI CHORYCH. Tak mi się nasunęło... I niech żyją wszelkie indywidua, ludzie skrzywieni, pod prąd! Niech żyją!
Hala...tak. Żebyś wiedziała.

www.perla.nets.pl

Hala1962 (offline)

Post #8

01-03-2013 - 17:45:30

Szczecin 

po prostu nie spodobała mi się forma "pytania" do Szpaka, jak i wiele innych niemiłych słów w wątku smutny

b_angel (offline)

Post #9

01-03-2013 - 17:46:01

radom 

lulu
my mamy jeszcze gorzej bo w żadnej sytuacji nie mamy prawa do własnego zdania

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

Szpaku (offline)

Post #10

01-03-2013 - 17:48:25

Poznań 

ja bardzo proszę o stonowanie swoich wypowiedzi.
Ja już swoje stanowisko napisałem. Choć nie wszyscy to rozumieją i popierają.
Stanowiska nie zmienię więc nie rozumiem bo po te przepychanki. Szkoda Waszego zdrowia.
Dalsze pytania kierowane do mnie w sprawie Agawy będą z mojej strony ignorowane.

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

mag_dag (offline)

Post #11

01-03-2013 - 17:57:34

Sosnowiec 

magda2411
To Forum ma właściciela - jest nim Szpaku. Jeśli się to komuś nie podoba niech założy swój portal, przeniesie się tam, ustali swoje reguły itd.

Szczerze powiem, że faceta podziwiam za to, że jeszcze nie pieprznął tego wszystkiego i Mu się chce! Administratorki, moim zdaniem, powinny stać za Nim murem, a na takie głupkowate dyskusje pozwolić sobie tylko w wątku redakcyjnym.

magdo2411,

widzę, że zupełnie odmiennie rozumiemy zasady pracy w zespole redakcyjnym,

wyjaśnię więc swoje stanowisko:

ja wchodząc do zespołu nie podpisywałam "lojalki" wobec nikogo, nie składałam przysięgi, że zawsze w każdej sytuacji będę broniła założyciela forum, zobowiązałam się natomiast pracować dla rozwoju strony i to robię uśmiech

w moim rozumieniu - jestem w zespole, by pracować dla dobra społeczności skupionej na stronie,
sumiennie wykonuję wszystkie swoje obowiązki do jakich się zobowiązałam (co do nich należy opisałam dokładnie w wątku wolnościowym)

- i robię to wszystko z własnej woli i chęci, pracując społecznie i nie czekając na pochwały ani podziękowania,
oprócz tego biorę czynny udział w życiu forum, pomagając jak potrafię i tam, gdzie potrafię,

zrozumiałe dla mnie jest to, że w zespole na różne tematy możemy mieć różne zdania, często tak było i dyskutowaliśmy o tym w dziale redakcyjnym, bo to odpowiednie do tego miejsce - to prawda,

ale zdarzyły się sytuacje, kiedy wystąpiłam przeciwko Szpakowi na forum ogólnym:
w momencie gdy łamał regulamin i wykorzystywał swoją "władzę" (wątek radiowy bodaj)
i teraz - wcale nie w obronie agawy - tylko w sprawie czysto formalnej -
niestosowania się przez Szpaka do przepisów, które sam ustalił,

zrobiłam to, w myśl prostej zasady - "wymagasz czegoś od innych, to sam się tego trzymaj"

inaczej wychodzi na to, że regulamin i zasady do przestrzegania są dla użytkowników, a założyciel jest ponad wszystkimi,

na to nie ma we mnie zgody i nie będzie,

i nie zamierzam milczeć - to bardzo złe postępowanie z mojej strony?

szpaku forum założył, to prawda,
ale rozwinęło się dzięki nam, dzięki temu, że tu wchodzimy i piszemy,
dzięki temu zainteresowała się nami Federacja i dzięki Federacji możliwy był rozwój i zmiana zwykłego forum w portal - to nie jest tylko zasługą Szpaka, bo to nie jego wpisy zapełniają forum,

więc nie rozumiem dlaczego mam być uległa i stawać za Szpakiem murem, skoro mam inne zdanie,
nie rozumiem też argumentu - że jak mi się nie podoba, to mogę sobie iść - za dużo czasu, pracy i serca włożyłam w to miejsce, by z lekkim sercem zabrać swoje zabawki do innej piaskownicy,

powtórzę w jednym zdaniu:
za moim postępowaniem stoi niezgoda na to, by ktokolwiek stał ponad regulaminem, czy zasadami jakie obowiązują na forum

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

Becia (offline)

Post #12

01-03-2013 - 18:00:11

Siemianowice Śląskie 

DanaPar
...skoro założył to forum dla nas, to proszę by słuchał każdej z nas, a nie tylko wybranych.
...
Jeśli się pojawi \"kłótnia\" to trzeba przez nią przejść. Wszystkie tu w zależności od dnia, samopoczucia kipimy emocjami. I czasem komuś się \"oberwie\", gdy bywa, że chodzi o coś innego. Mniej drażliwości, a więcej uśmiechu. Przecież tu są ludzie, którzy bywa, że walczą o życie; jakże małostkowa musi im się wydawać ta dyskusja.

DanaPar, myślę że Szpaku i Administratorki słuchają każdej z nas, ale co by było gdyby mieli dogodzić każdej z nas myśli... jest przecież przysłowie: "Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził"

Masza70
A tak na marginesie, ta awantura nam dużo pokazała, prawda?

pokazała nam - użytkowniczkom forum, ale i wszystkim, którzy tu zaglądają... smutny

madzia_61
...tak mnie uczono ze wszystko powinno zalatwiac sie bez nerwow, emocji,..., jesli to rodzaj jakies nowej terapii to ja wypadam ,wiecej nikomu i nigdzie nie polece Naszego forum /z naciskiem Naszego /, Sory Szpaku ale pamietaj o zalozeniach jakie niesie to forum i wsparciu jakie my uzytkownicy dajemy potrzebujacym.

ja nie wypadam i dalej będę polecala nasze forum, bo dużo zawdzięczam temu forum, oprócz fachowej wiedzy poznałam tutaj wspaniałych ludzi, i taka, czy inna kłótnia nie może decydować o mojej tu obecności, choć myślę że powinna być załatwiana z mniejszym rozgłosem... ale ja nie uważam się "tylko" użytkowniczką tego forum, uważam się (może nieskromnie) jego częścią

DanaPar
...dalej apeluję o mniejszą drażliwość, a jak wpadniemy w ciąg ripost potocznie nazywany kłótnią, to pomyślmy o tych, którzy walczą z bólem i chcieliby mieć siły choćby na takie małe pyskówki.
I tylko dwie zwaśnone strony, powinny sobie to wyjaśnić do końca i jak zagalopują się, to przeprosić.

Dana, też tam myślę
a jak teraz będziemy jedna drugą "łapać za słówka", to wątek może nie mieć końca i potem już nikt nie będzie wiedział o co chodzi przewraca_oczy

"Życie nie po to jest, by się spieszyć.
Życie jest po to, by się życiem cieszyć."

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 18:06:22 przez Becia.

Perła (offline)

Post #13

01-03-2013 - 18:00:31

Łódź 

Do Naszego Dyktatora: Tak jest! Twa wola naszym rozkazem...duży uśmiechSam widzisz, że te "tutejsze" Dziewoje maja krew, nie wodę w żyłach... I trzeba mieć jaja, żeby z nami pogadać. (To akutat nie tylko do Ciebie)

www.perla.nets.pl

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 18:04:42 przez Perła.

roza3 (offline)

Post #14

01-03-2013 - 18:04:05

magda2411
Administratorki, moim zdaniem, powinny stać za Nim murem, a na takie głupkowate dyskusje pozwolić sobie tylko w wątku redakcyjnym.

nawet jeżeli sie z nim absolutnie nie zgadzają
to sie nazywa hipokryzja

poza tym dziewczyny wypowiadają się jako użytkownicy forum....czyli tak jak ja....i Ty...i wiele innych
rozumiem,że w zwiazku z tym wszystkie głupkowato dyskutujemy
a skoro głupkowato....to chyba sie nikt nie powinien obrazić.....głupka sie nie bierze na poważnie
no chyba, że tylko niektórych przewraca_oczy

"nie jest ważne ile dajesz, tylko ile miłości w to wkładasz"

Perła (offline)

Post #15

01-03-2013 - 18:18:43

Łódź 

I git! Należę do mniejszościowego ,a zatem elitarnego klubu głupkowatych. Tak, jak moja "wolnościowa" rodzina i kumple geje. Acha..i jeszcze nie chodzę do kościoła, bo wg ostatnich statystyk nie setki, a tysiące kapłanów dzieci macają. Może podyskutujemy o tym?

www.perla.nets.pl

myszka (offline)

Post #16

01-03-2013 - 18:21:03

Poznań 

Perła chyba sie troszke zagalopowałaś

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

roza3 (offline)

Post #17

01-03-2013 - 18:27:04

a poczemu szpaku skasował post....policzył minuty za póżnooczko??

"nie jest ważne ile dajesz, tylko ile miłości w to wkładasz"

Szpaku (offline)

Post #18

01-03-2013 - 18:31:47

Poznań 

Myślałem ze jest post pod postem. Nie było tak więc skasowałem uwagę

...szanuj ADMINA swego...zawsze możesz mieć INNEGO...

zapraszamy fotografia dziecięca poznań

maryla (offline)

Post #19

01-03-2013 - 18:53:13

gdzieś w górach... 

Apel do Administracji tego forum !!!
Jesli macie jakieś animozje miedzy sobą, załatwcie to między sobą w waszym ukrytym wątku !!!
Bo w tej chwili wyglada to tak, że wy kłócicie sie miedzy sobą, a nas to poniekąd nie dotyczy.

Załatwcie to w swoim gronie, a nie tutaj bo to do niczego dobrego nie prowadzi.
za chwilę zacznie się tutaj przepychanka i wyliczanie kto kogo popiera, kto z kim trzyma itp....

Myślę,że w całej tej dyskusji chodzi o to , żeby zapomniec o tym, co tak naprawdę zrobiła Agawa.

Jesli zaś chodzi o meritum sprawy , to pozwole sobie tutaj wyrazic własne zdanie.
Uważam , że nie można do własnych bliżej nie sprecyzowanych celów, wykorzystywac innych ,
a ja powiem tutaj głośno: czuję się wykorzystana, zmanipulowana przez Agawę.

Nie mam dostepu do jej domku ( i chwała Bogu , że wywaliła mnie po jakiejś tam dyskusji ze śp.Polcią)
więc nie mam wiedzy na temat o czym tam pisała , ale myślę, że jeżeli było to w stylu jak w wiadomym watku,
to Szpaku miał rację.

Nie znam Jano, nie trzymam z nikim , zawsze mówię, że "moja chata z kraja" ale jestem osobą wrażliwą
i też po przejściach jak my wszystkie tutaj i nie mogę znieśc tego "jazgotu" tutaj , nie wyrażając swojego zdania.

Niedługo będzie już 5 lat jak jestem na tym forum. Mam tutaj znajomych i przyjaciół - tak myślałam do tej pory ... czy się myliłam ? czas pokaże....

szama (offline)

Post #20

01-03-2013 - 19:18:04

Kraków 

Przeczytałam ten wątek w całości i zgadzam się z Tobą Marylko ........mnie też te przepychanki męczą bezradny

uśmiech nic nie kosztuje, a tak wiele znaczytak

lulu (offline)

Post #21

01-03-2013 - 19:30:30

k/Kwidzyna 

Tak sobie czytam, i czytam, i widzę, że jeśli nawet Agawa manipulowała, to ma zadziwiające możliwości ... pomalutku, małymi kroczkami zbliżamy się do podobnej atmosfery jak w wiadomym wątku i jeśli dojdziemy do szczytu to też Agawa będzie winna?
No tak ... tytuł wątku ... sprawa przesądzona.
To nie jest tak. To nie jedna osoba jest winna, jeśli decydujemy się pisać, rozmawiać, wyrażać swoje zdanie, to również musimy brać pod uwagę reakcję innych. Dużo było pisane na ten temat i co? ... i nic. Tyle razy wałkowane było, aby nie odbierać wszystkiego personalnie. Widać nie mam takich wydumanych problemów, bo nic mnie nie dotknęło, nie muszę (czyt. chcę) się obrazić, uciekać ....
Według mnie, właśnie jest zbyt mało takich dyskusji, nawet ostrych dyskusji. Wtedy być może nauczylibyśmy się dyskutować.
Ponoć trening czyni mistrza.
Być może będą uwagi na temat mojego postu, może nawet ostre ... czemu nie ... pyta

Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Magda (offline)

Post #22

01-03-2013 - 19:56:15

Jastrzębie Zdrój 

a ja myślę że kultura...jest mylona z dyskusją...lub odwrotnie...

lulu (offline)

Post #23

01-03-2013 - 19:59:38

k/Kwidzyna 

Magda wyjaśnij to, bo nie wiem o co chodzi z ta kulturą ...

je

Halinka (offline)

Post #24

01-03-2013 - 20:59:00

Szpaku
ja bardzo proszę o stonowanie swoich wypowiedzi.
Ja już swoje stanowisko napisałem. Choć nie wszyscy to rozumieją i popierają.
Stanowiska nie zmienię więc nie rozumiem bo po te przepychanki. Szkoda Waszego zdrowia.
Dalsze pytania kierowane do mnie w sprawie Agawy będą z mojej strony ignorowane.

Hm... a ja czytam i zastanawiam się, jaki był cel założenia tego wątkumyśli Stanowisko absolutnie niezmienne, nie podlegające dyskusji /z nikim, nawet innymi administratorami/, więc może należało je przedstawić i wątek po prostu od razu zamknąć? myśliTak jak "Testament mój".
Kilka razy się tutaj powtórzyło, że takie przepychanki odstraszają nowych użytkowników... więc może trzeba było stanowisko przedstawić nie tutaj, nie na ogólnym forum?myśli

A co do odstraszania: myślę, że zanim nowy, najczęściej skupiony na chorobie użytkownik przebrnie przez wątki "medyczne"/gdzie znajdzie dużo wsparcia i wiele ciepłych słów/ i dotrze do wątków takich jak ten - zdąży to forum polubićuśmiech Tak przynajmniej było ze mną.

I jeszcze coś: ja codziennie zaglądam TUTAJ, a nie na inne fora onkologiczne, bo to forum ŻYJE! Bo tutaj znajduję nie tylko suche informacje i porady medyczne, ale też ploteczki, smuteczki, żarty, radości, żale, refleksje, dyskusje-nie tylko o chorobie, emocje i... kłótnieuśmiech

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 21:00:04 przez Halinka.

Becia (offline)

Post #25

01-03-2013 - 21:12:55

Siemianowice Śląskie 

nie wiem co Magda miała na myśli pisząc o kulturze myśli, może o kulturę osobistą Jej chodziło, ale wtedy to co napisała nie miałoby sensu...

skoro o dyskusji mowa, to pozwolę sobie zacytować co to słowo oznacza:
"Dyskusja (od łac. discussio, aby to omówić) – jeden ze sposobów wymiany poglądów na określony temat, popartych argumentami, prowadzona w gronie dwóch lub więcej osób. Dyskusja może mieć formę ustną (komunikacja werbalna) lub pisemną. W wyniku dyskusji dochodzi do ścierania się różnych poglądów związanych z różnymi punktami widzenia osób prowadzących dyskusję. Określenie zbieżnego (wspólnego) stanowiska, o ile do tego dojdzie, może mieć formę kompromisu lub konsensu.

Dyskusja jest jedną z form zapobiegania konfliktom. I nawet jeżeli w wyniku dyskusji nie dochodzi do wypracowania wspólnego stanowiska, dyskusja pomaga w określeniu istniejących rozbieżności. To już daje podstawę do dalszych działań, torujących drogę do godzenia różnych, czasem sprzecznych, poglądów lub interesów." (pogrubienie i podkreślenie moje)

ile w powyższych postach było dyskusji i czy wypracowano wspólne stanowisko, a jeśli nie, to jakie podjęto działania w celu pogodzenia różnych poglądów pyta

na to pytanie nie oczekuję odpowiedzi... chciałam tylko podsumować nasze wypowiedzi

Becia (offline)

Post #26

01-03-2013 - 21:18:27

Siemianowice Śląskie 

Halinka
...I jeszcze coś: ja codziennie zaglądam TUTAJ, a nie na inne fora onkologiczne, bo to forum ŻYJE! Bo tutaj znajduję nie tylko suche informacje i porady medyczne, ale też ploteczki, smuteczki, żarty, radości, żale, refleksje, dyskusje-nie tylko o chorobie, emocje i... kłótnieuśmiech

cieszę się, że oprócz mnie ktoś jeszcze lubi TO forum buzki

ups... zapomniałam, że mam jeszcze czas, aby zmienić poprzedni post wstydniś

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 21:19:57 przez Becia.

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #27

01-03-2013 - 21:20:05

Becia
czy wypracowano wspólne stanowisko

Noo,wypracowano.A jakże.
Kilka postów wyżej stało jak byk.
Mniej więcej w wolnej interpretacji brzmiało tak:
Admin ma rację zawsze i wszędzie a nawet jak ktoś myśli że tak nie jest to i tak ostatecznie rację ma Admin.Zawsze i wszędzie.
Amen.

Perełka (offline)

Post #28

01-03-2013 - 21:48:31

I tu się Halina zdziwisz!
Slowo daję, miałam nie dać się wciagnąc w tą dyskusję, ale muszę.
Wiele dziewczyn polubiło to forum, wiele jednak przez panujacą tu atmosferę odeszło i nie chce wrócic. Wiele czyta, ale się nie loguję, nie pisze żeby nie zostać zepchnięta na margines.
Już dawno zwróciłam uwagę na ilość zarejestrowanych uźytkowników a aktywnych. Ta rozbiezność jest wręcz zastraszająca. Nie wiem czy Federacja Amazonek jest szczęsliwa z tego powodu.

Ponadto nie zgadzam sie ze stwierdzeniem dot. domków, że to jest miejsce prywatnych wpisów, dyskusji i nie powinno podlegać żadnej moderacji czyli mieć zasadę "piszta co chceta i na kogo chceta". To nadal jest częśc forum, nad którym ktoś sprawuje pieczę.
I choć nie jestem tak inteligentna jak wiele z was to zgadzam sie w 100% z decyzja Szpaka.
Dopatrzył się niestosownego zachowania, poprosił o wyjasnienie, ktorego nie dostał. podjał decyzje i chwała mu za to.
Z drugiej strony faktycznie jest to pierwsze forum, na ktorym jestem, gdzie adminki żrą się na potęgę na forum publicznym z głównym adminem.Na każdym normalnym forum wszyscy adminimi i moderatorzy prowadzą dyskusje na forum redakcji, ktore jest neidostepne dla uzytkowników.
Sorki , ale zasłanianie się tutaj stwierdzniem, że nie pisze jako admin a osoba prywatna jest nie na nmiejscu. Jesli się jest adminem i zabiera sie głos w dyskusji to tym bardziej sie powinno brać odpowiedzialność za swoje słowa, gasić wszelkie spory a nie robic wszytsko, żeby je podsycac.
Moze czas na zmiany?

ToJa (offline)

Post #29

01-03-2013 - 22:06:10

Halinka
Hm... a ja czytam i zastanawiam się, jaki był cel założenia tego wątkumyśli
nooooooo przecież wszystkie waśnie miały być załatwiane na PW - to słowa głównego administratora
... więc może trzeba było stanowisko przedstawić nie tutaj, nie na ogólnym forum?myśli
noooooo raz się bardzo mocno wychyliłam i założyłam wątek na ogólnym forum - zostałam za to "zmieszana z błotem", choć gdyby była szybka reakcja administratorów można było watek usunąć i nie byłoby całej "afery" (przyznaję, że zrobiłam błąd wówczas - zrozumiałam to po jakimś czasie - wątek założyłam pod wpływem emocji)
Podobnie jest teraz - z jednego wątku dyskusyjnego - przeniesiono się do drugiego, nie wiadomo po co założonego

Gdy ja "zabrałam zabawki" i se poszłam odpocząć (sama), to zostałam "ochrzaniona", że sieje zamieszanie na forum,
Szpaku, czy nie zrobiłeś teraz TY zamieszania na forum oczko

ToJa (offline)

Post #30

01-03-2013 - 22:19:25

Perełka
Już dawno zwróciłam uwagę na ilość zarejestrowanych uźytkowników a aktywnych. Ta rozbiezność jest wręcz zastraszająca. Nie wiem czy Federacja Amazonek jest szczęsliwa z tego powodu.

Na wstępie przepraszam, ze pisze post pod postem (co jest niezgodne z regulaminem), ale nie wyszedł mi multicytat.
Perełko, ja tez na to zwróciłam uwagę. Ale zaczęłam obserwować.Okazuje sie, ze wiele osób to studenci, osoby, które "przyszły" cos zareklamować na forum, gro osób to uczestnicy kursów prowadzonych przez federacje (jednym z tematów kursu było: jak zarejestrować sie na forum), są tez osoby, ktore sporadycznie korzystają z forum - i wcale nie dlatego, ze im sie tutaj nie podoba, ot uzyskały informacje i wsparcie i nie zaglądają juz tak czesto - wrócily do swojego dawnego życia, do pracy), jeste też wiele osób, które rejestrują sie usłyszawszy o forum, a potem juz nie wchodza - znam takie osoby z sanatoriow, warsztatów,szkoleń.
Sama należe do osób, ktore kiedys (będąc na L-4) nalezaly do najwiekszych gadul na forum, teraz piszę rzadko, bo.......... po prostu mi sie nie chce, albo nie mam o czym. Nie świadczy to o tym, że juz nie lubie forum, bo tu sie kłócą - wszystkie kótnie da sie przezyc, wiem cos o tym.oczko
Oczywiscie są osoby, które zarejestrowały się, pobyły tu troche i nie podobało im sie, więc przestały pisac i staly sie osobami "czytajacymi" .
Ale tak jest wszędzie - ktos wchodzi do jakiegos towarzystwa i po pewnym czasie niektórzy z niego rezygnuja.
Sama np. należalam do klubu amazonek, ale od roku juz tam nie bywam, czasu nie mamoczko

dopisek: zapomniałam o osobach, ktore sa zarejestrowane pod dwoma nickami (hehe a może maja ich nawet więcej) oczko

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-03-2013 - 22:21:03 przez ToJa.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 458
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018