Pomoc dla Rafała

Wysłane przez Jolar 

Jolar (offline)

Post #1

25-09-2013 - 20:45:29

niedaleko Warszawy 

Mam gorącą prośbę, próbuję ze wszystkich sił pomóc chłopakowi, który jest w wieku mojego syna...(razem chodzili do podstawówki, razem skończyli liceum i zdawali maturę) zachorował na stwardnienie rozsiane boczne (to mój były sąsiad, mieszkał w bloku nade mną) znam go od dzieciaka, jest to prawy i uczciwy chłopak, stracił ojca, gdy był małym chłopcem, ojciec jego zmarł na stwardnienie rozsiane boczne w wieku 44 lat, (genetycznie pozostawił synowi chorobę, pamiętam ten czas, kiedy z normalnego, wysportowanego człowieka... pozostał starzec, szurający nogami, choroba jest straszna... świadomość do końca takiej osoby pozostaje, ale wszystkie mięśnie... zanikają...
Kochani uruchomcie wyobraźnię.... widzicie pogodnego, wesołego człowieka za kilka, kilkanaście miesięcy.. będzie starcem bez możliwości samoegzystencji... sad smiley), Rafał ma w tej chwili 31 lat. Moja prośba polega na tym, aby w miarę możliwości przekazać link z YOUTUBA jak największej liczbie osób. Może dziwić jego "radość" w nagraniu, ale jest to radość sytuacyjna stąd jego uśmiech (nigdy nie występował jako aktor, więc ten jego śmiech wynika tylko z tej sytuacji - sam mówi o tym, a nie z tego że jest mu do śmiechu.... poza tym on zawsze był i jest bardzo pogodnym chłopakiem. Z góry dziękuję za pomoc!
Sytuacja jest prawdziwa.... ręczę za jej prawdziwość..., to nie jest żadne naciąganie...a że chłopak się śmieje to jak napisałam wyżej... Pozdrawiam serdecznie i życzę na ciepło Waszych serc.... Pomóżmy Rafałowi, wszak nie wiemy, kiedy nam będzie potrzebna pomoc ???

Yotube nie chce mi wpisać linkawnerwiony, więc wejdźcie na stronkę Rafała na FB Wbrewsla, tam są pzostałe wiadomości, sorki.. technika jednak wielkokrotnie zawodzi.. myślę,że my nie... Pozdrawiam serdecznie! buziak

edit:scalono posty

" Nie daj się ludzie niech swoje myślą...
Nie daj się z diabłem do piekła wyślą...
Nie daj się warto być zawsze tylko sobą..."

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-09-2013 - 12:56:56 przez myszka.

Al_la (offline)

Post #2

26-09-2013 - 10:22:14

k/Warszawy 

Wczoraj na FB przeczytałam ten artykuł [tomaszczukiewski.natemat.pl]
Straszna choroba...smutny

Tu jest strona Rafała i informacja, jak można pomóc [www.wbrewsla.pl]
A tu strona Rafała na FB [www.facebook.com]

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

filipinka35 (offline)

Post #3

26-09-2013 - 11:44:46

Mam na co dzień kontakt z osobą chorą na SM. W domu.

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

Jolar (offline)

Post #4

27-09-2013 - 22:54:42

niedaleko Warszawy 

[ttv.pl]

Ciąg dalszy marzeń Rafała !!!

" Nie daj się ludzie niech swoje myślą...
Nie daj się z diabłem do piekła wyślą...
Nie daj się warto być zawsze tylko sobą..."
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 495
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022