Kuba Ostasz przekaż 1% podatku

Wysłane przez Amazonki.net 

Jolar (offline)

Post #1

25-01-2014 - 20:55:18

niedaleko Warszawy 

Kubuś jak co roku będzie miał moje wsparcie duży uśmiech. Serdecznie go pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów serce.

" Nie daj się ludzie niech swoje myślą...
Nie daj się z diabłem do piekła wyślą...
Nie daj się warto być zawsze tylko sobą..."

Eva (offline)

Post #2

16-08-2014 - 16:09:40

Bardzo wszystkim dziękujemy serce Pieniądze wpłyną na subkonto Kuby w pierwszej połowie listopada, a dzięki wpłatom z 2013 roku kupiliśmy Kubie nowy wózek i kosz biodrowy do aparatów do chodzenia tak

Przekaż proszę 1% podatku mojemu synkowi więcej na stronie Kuby

Eva (offline)

Post #3

13-01-2015 - 21:12:48

Jak co roku w okresie rozliczeń podatkowych zwracam się do Was z prośbą o wsparcie.Wasz 1% podatku to realna pomoc dla Kuby...to nowe ortezy, wózek, rahabilitacja...na to przeznaczyliśmy pieniądze,które wypłynęły w ubiegłych latach.
Mam dzisiaj mętlik w głowie i trudno mi cokolwiek napisać. Kuba leży na neurochirurgii CZD, jest w trakcie diagnostyki. Lekarze podejrzewają neuroinfekcję. Wiem, że wiele z Was nie ma pojęcia kim jestem. Nie piszę na forum...brakuje mi czasu, na wszystko.Jestem wiecznie w drodze...na rehabilitacji, w poradniach, w oddziałach szpitalnych...wiecznie coś a kiedy wracamy do domu straszą mnie wizje kolejnych wyjazdów. Wieczorami nie mam już siły siedzieć przed komputerem.
Pamiętajcie o nas wypełniając swój PIT. Mam wydrukowane wizytówki ze wskazówkami jak można przekazać swój procencik na Kubę. Gdyby ktoś chciał/mógł pomóc w ich rozpowszechnianiu proszę o informację i adres w wiadomości przywatnej lub na adres email e-ostasz@o2.pl.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 13-01-2015 - 21:17:00 przez Eva.

Al_la (offline)

Post #4

13-01-2015 - 22:25:23

k/Warszawy 

Ewuś, moje % masz jak co roku serce

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Eva (offline)

Post #5

21-01-2015 - 21:35:40

Alu dziękuję serce My niezmiennie tkwimy na neurochirurgii. Na szczęście Kuba jest już po zabiegu i wkrótce wrócimy do domu smiling smiley

elisabeth (offline)

Post #6

11-03-2015 - 00:00:03

Lubuskie 

Eva pamiętałam o Jakubie w tym roku również i dziś deklarację wysłałam .Pozdrowienia Was serdecznie i życzę dużo radościserce

W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem.

Eva (offline)

Post #7

24-04-2015 - 09:27:58

Dziękuję całym sercem serce

Eva (offline)

Post #8

24-02-2017 - 20:23:04

Nieśmialo się przypominam...Jeśli jeszcze nie zdecydowałyście komu przekazać 1% podatku będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Niezmiennie dziękujemy za wsparcie w poprzednich latach serce Pieniądze, z ubiegłego roku pomogą nam w zakupie wózka, te które wpłyną na konto fundacji teraz przeznaczymy na zakup aparatów, które umożliwiają Kubie chodzenie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 787
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022