Kuba Ostasz przekaż 1% podatku

Wysłane przez Amazonki.net 

ToJa (offline)

Post #1

19-01-2011 - 16:57:43

Ewus - przesyłka dotarła duży uśmiech

amado (offline)

Post #2

22-01-2011 - 12:01:38

Ewciu - dotarły i już rozdaję buzki

mariela (offline)

Post #3

22-01-2011 - 12:30:21

Jastrzębie-Zdrój 

Ja skopiowałam dane Kubusia tutaj z forum (myślę, że źle nie zrobiłam? ) dam koleżankom w pracy, wiem, że jeszcze się nie rozliczały winking smiley

Eva (offline)

Post #4

22-01-2011 - 16:11:46

Dorotka mam nadzieję, że w marcu wyściskamy Cię z Kubusiem buziak a muszę Ci powiedzieć, że w tym tygodniu z Piaseczna wpłynłęło Kubusiowi jeszcze 272 zł z 1% za 2009 duży uśmiech

Tojka Ciebie kiedyś też dopadnę winking smiley

Marielko bardzo Ci dziękuję serce tym bardziej, że nas nie znasz winking smiley wiem, że moja to wina...mało piszę ale czasu mam ciągle za mało :pyta

Mam jeszcze wizytówki i mogę podesłać winking smiley Może znacie kogoś, kto pracuje w biurze podatkowym...szepnijcie słówko o Kubusiu winking smiley

Czasami może się wydawać, że skoro kwota 1% jest mała nie warto jej odpisywać ale uwierzcie mi, że takich drobnych wpłat jest najwięcej a po zsumowaniu pozwalają nam na opłacenie rehabilitacji.
Teraz też jesteśmy na turnusie i kilka dni temu "uświadomiono" nas, że zapłacimy nie 4000zł ale 4950zł za dwa tygodnie bo od stycznia stawka VAT z zerowej przeszła w 23% dlatego bardzo proszę również o te malutkie procenty prosi

Przekaż proszę 1% podatku mojemu synkowi więcej na stronie Kuby

ToJa (offline)

Post #5

22-01-2011 - 18:27:36

Eva
Tojka Ciebie kiedyś też dopadnę winking smiley
pierwszy raz chyba bym nie uciekała chichot chętnie bym Was też dopadła chichot
sobie myślę - może marzec będzie przyjazny w tym roku dopadnięciom smiling bouncing smiley

mariela (offline)

Post #6

23-01-2011 - 00:02:52

Jastrzębie-Zdrój 

Eva z tym biurem, to mi pomysł dałaśradocha mam znajomą co ma biuro rachunkowe, polecę do Niej i zostawię Jej dane Kubusiaśmiech
Eva, jak to się nie znamy? oczkosiedzimy na tym samym forum, to już coś buzki

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 23-01-2011 - 00:04:38 przez mariela.

amado (offline)

Post #7

24-01-2011 - 14:08:18

Eva też liczę na spotkanko radocha, ostatnio się nam nie udało wnerwiony

madzia_61 (offline)

Post #8

24-01-2011 - 14:37:34

Evuś uloteczke skopiowałam ,podziałamy żeby 1% dla Kubusia ludziska przekazali ,grosz do grosza .....,my rodzinnie też jak co roku .Buziaki dla całej rodzinki buzki

Eva (offline)

Post #9

24-01-2011 - 16:40:05

Mariolu i Ewuś dzięki kochane za pomoc buziak Ewcia a czemuż Ty się kochana na koszty narażasz, mam wizytówki...mogłam podesłać...
Dorotka damy radę, ja przez trzy tygodnie będę oby tylko pogoda jakiegoś numeru nie wywinęła oczko

agawa (offline)

Post #10

27-01-2011 - 23:13:54

okolice 

To dobry pomysł z tymi biurami księgowymi. Zaraz maliki puszczę do moich znajomych księgowych. Może tak się zdarza, ze ludziska nie zazanaczają, na kogo podatek odliczyć, to wtedy księgowa może wg swojego uznania, prawda?
Buziak dla Kubusia serce

Eva (offline)

Post #11

02-02-2011 - 21:14:05

Aguś dzięki, dzięki, dzięki i cmokasy w oba poliki winking smiley
Mamy jeszcze sporo ulotek...gdyby znalazł się jeszcze ktoś chętny do pomocy winking smiley

Eva (offline)

Post #12

12-04-2011 - 09:25:07

Ponieważ kończy się okres rozliczeniowy mam ogromną prośbę do tych, którzy jeszcze się nie rozliczyli...pamiętajcie o Kubusiu serce
Jakiś czas temu zaktualizowałam jego stronę, możecie zajrzeć i zobaczyć jak wiele daje KUBIE rehabilitacja, w zakładce osiągnięcia dodałam króciutkie filmiki z basenu uśmiech a w galerii trochę nowych zdjęć. Bardzo potrzebujemy Waszej pomocy, turnusy finansujemy min. z podarowanych Kubusiowi procencików tak

Kuba w Warszawie 03.2011

Al_la (offline)

Post #13

12-04-2011 - 10:12:04

k/Warszawy 

Ewuś, filmiki obejrzałam, w galerii byłam, obejrzałam wszystkie zdjęcia z 2010r. Niektóre już widziałam, ale wiele jest nowych. No i cóż powiedzieć....wzruszyłam się...serce
Tak sobie myślę, ze jesteście wspaniałą Rodziną, a Ty wspaniałą Mamą. Widać na zdjęciach, jakie ciekawe życie Kuba wiedzie i jak jest szczęśliwy - mimo swojej niepełnosprawności.
Pieniądze nie idą na marne i warto Wam pomagać! Ja na pewno zawsze będę serce

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

andzia73 (offline)

Post #14

13-04-2011 - 12:50:32

Gdańsk 

Evciu ja po cichutku kibicuję Twojemu synkowi...Fotki widziałam i podpisuję się pod tym co napisała Alla jesteś wspaniałą matką, a Kubuś szczęśliwe dziecię..Wszystkie pity 1%rozliczyłam w tym roku dla Kubusiaserce..Troszku się tego uzbierałoduży uśmiechPozdrawiambuziak

Eva (offline)

Post #15

13-04-2011 - 17:56:17

Alu, Aniu jestem zwykłą mamą uśmiech tylko bardziej zabieganą bo rehabilitacja Kuby zajmuje spory kawałek życia winking smiley Głupio mi prosić o ten 1% bo wiem, że ludzie różnie do tego podchodzą ale dla nas to naprawdę jedyna szansa na opłacenie turnusów i sprzętu rehabilitacyjnego Kubusiowi.
DZIĘKUJĘ serce

agawa (offline)

Post #16

18-04-2011 - 20:08:56

okolice 

Eva
ludzie różnie do tego podchodzą
Eva, z całą pewnością ludzie podchodzą do tego mądrze hura
Mój 1% też rozliczony serce Na zdrówko serce

ToJa (offline)

Post #17

04-01-2012 - 18:27:42

Evo gdzies TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! halo halo !!!!!!!!!!!!!!!!
nowy rok sie zaczął, zaraz bedziemy rozliczac PIT-y
Czy dane ze strony Kuby [www.kubaostasz.pl] sa aktualne w tym roku
Poprosze o ulotki lub wizytowki (jesli i w tym roku są)
Znalazłam spore biuro rachunkowe - pomogą uśmiech

Eva (offline)

Post #18

10-01-2012 - 23:43:32

Tojeczko kochana postawiłaś mnie dzisiaj na nogi i przywróciłaś do pionu calus Muszę się wytłumaczyć. Cały grudzień to turnus rehabilitacyjny w Warszawie...wyjątkowo męczący i dla mnie i dla Kuby. Przez dwa z tygodnie walczyłam z paskudnym kaszlem, antybiotyk nie specjalnie pomógł i w zasadzie od kilku dni dopiero czuję się lepiej. Kuba po ćwiczeniach chodził do szkoły i wracał o 19 zmęczony ale zdrowy na szczęście winking smiley W Sylwestra wróciliśmy do Warszawy bo 2.01 mieliśmy termin przyjęcia na oddział metaboliczny. Jakiś czas temu robiliśmy Kubie badania i okazało się, że ma obniżony poziom wit. D3 we krwi. Mam świadomość tego, że Kubuś mało obciąża nogi ale dla pani doktor nie był to jakiś problem...zapytała czy złamał się kiedykolwiek...kiedy zaprzeczyłam stwierdziła, że nie ma powodu do paniki...Na moją wyraźną prośbę zdecydowała o przyjęciu na oddział. zrobiliśmy densytometrię, badanie krwi, moczu a później jeszcze rtg kręgosłupa. Wyniki nie są dobre. Kuba ma osteoporozę lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Ta wiadomość przybiła mnie bardzo, on ma dopiero 9 lat...co dalej? Powoli zbieram się do kupy. Postanowiłam nie uprawiać czarnowidztwa ale łatwo nie jest.
Stronę zaczęłam dzisiaj aktualizować, przygotuję wszystko i postaram się wysłać do końca tygodnia ludziom, którzy mi pomagają.
Wszystkie dane do 1% są aktualne....strona za chwilkę też będzie poprawiona i na czasie. Mam nowe wizytówki i chętnie wyślę je każdemu, kto może pomóc...nie chodzi mi o rozkładanie ich w miejscach publicznych...ale...jeśli możecie dać je rodzinie, znajomym a przy okazji szepnąć słowo o Kubusiu...będę wdzięczna ogromnie. Podeślijcie mi adres na priv i napiszcie ile takich wizytówek mogę podesłać, mam też takie ulotki A4 do powieszenia.
Głupio mi prosić...nie piszę tutaj ostatnio...nie daję rady...czytam ale na pisanie nie mam już czasu.
Pieniądze z 1% za 2010 wpłynęły na konto Kubusia w połowie listopada, dzięki nim możemy opłacić 4 turnusy rehabilitacyjne w tym roku smiling smiley dzięki Wam mamy pieniądze na te turnusy buzki

Al_la (offline)

Post #19

11-01-2012 - 00:20:57

k/Warszawy 

Na 1 stronę wątku wkleiłam aktualne dane Kubusia uśmiech

Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

andzia73 (offline)

Post #20

12-01-2012 - 18:35:12

Gdańsk 

Alluniu a czemu to takie ogromne?myśliU mnie mega wielkie się wyświetladuży uśmiech
nr KRS 0000037904 a ten KRS aktualny rozumiemsmiling smiley
ps.Już dobrze dziękuję...duży uśmiech

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 12-01-2012 - 18:39:53 przez andzia73.

Al_la (offline)

Post #21

12-01-2012 - 18:48:33

k/Warszawy 

andzia73
Alluniu a czemu to takie ogromne?myśliU mnie mega wielkie się wyświetladuży uśmiech

Takie duże było i nie zmniejszałam, żebyście numerki dobrze odczytały duży uśmiech

ToJa (offline)

Post #22

12-01-2012 - 18:49:20

Aby przekazać 1% podatku na leczenie Kuby, w deklaracji PIT  w rubryce:
„Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz OPP”
należy wpisać: nr KRS 0000037904 i kwotę przekazanego podatku
W rubryce: „Informacje uzupełniające” drukowanymi literami: OSTASZ JAKUB 922

Jesli ktos nie radzi sobie z wypelnieniem zeznania podatkowego, chetnie pomoge uśmiech, lub zrobie to za niego uśmiech (nie rozliczam działalności gospodarczej) za zupełną darmochę - znaczy nieeeee, skłamałam oczko - za zupełną darmochę będzie wtedy, gdy 1% należnego podatku osoba przekaże dla Kuby
jakby co to na priv

andzia73 (offline)

Post #23

12-01-2012 - 19:06:45

Gdańsk 

To dobrze Allu tylko na mnie to odwrotnie działaduży uśmiechPrzy takich wielkich literach się pogubiłamduży uśmiech
Tak tak ToJciu wiem, że trzeba Kubę wpisaćduży uśmiech

betty (offline)

Post #24

12-01-2012 - 22:21:44

mój procent na bank, a postaram się jeszcze kilka od znajomych co im pomagam się rozliczaćsmiling smiley
ja mam szczególny sentyment do Kubusia, bo jest w wieku moich bliźniakówsmiling smiley Ewuś, buziak
serce

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #25

13-01-2012 - 22:53:21

Ewciu,masz mój procent,małżonka też duży uśmiechRozeznam się wśród rodziny i znajomych jeszcze.
ToJka wszystko ładnie wypisała więc wiem już co,gdzie i jak serce

basia04 (offline)

Post #26

14-01-2012 - 17:29:59

Olsztyn 

Eva masz mój 1% i całej moje rodzinki a duża jest. Tylko jeszcze nie mamy PITÓW. Buziaki

Agaba190 (offline)

Post #27

16-01-2012 - 22:32:34

k/Warszawy 

Mój 1% masz. Jutro wypełniam PIT.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

Eva (offline)

Post #28

17-01-2012 - 11:06:14

Bardzo Wam dziękuję calus Zobaczcie co Kuba potrafi zrobić w wodzie. Turnusy to nie tylko ćwiczenia na sali ale też basen, który jednocześnie jest dla Kuby nagrodą bo uwielbia pływać. W Zaździerzu wykupujemy dodatkowe zajęcia na jego prośbę. Wiecie co on wczoraj powiedział oglądając ten filmik? "Mamo w wodzie jestem sprawny..." , woda daje mu wolność...tak czuję...Kuba na basenie

Eva (offline)

Post #29

17-01-2012 - 11:40:40

Mam jeszcze sporo wizytówek 1% Kubusia. Jeśli, któraś z Was mogłaby przekazać je komuś z rodziny czy znajomym to chętnie wyślę winking smiley smiling smiley

Eva (offline)

Post #30

29-01-2012 - 16:16:17

Kochane tydzień temu w TVP2 był króciutki reportaż o Kubusiu i Marzycielskiej Poczcie smiling smiley Gdybyście chciały to mozna go obejrzeć tutaj smiling smiley

Reportaż

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 374
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022