Pomoc dla kobiet - ofiar handlu ludźmi

Wysłane przez Al_la 

Al_la (offline)

Post #1

08-03-2016 - 12:24:01

k/Warszawy 

Długoletni użytkownicy forum zapewne pamiętają Radka Malinowskiego i naszą wspólną akcję dla Alicji z Kenii - młodej kobiety chorej na raka piersi.
Radek zamieścił na FB apel i zapytał mnie, czy może pomogłyby również amazonki.
Akcja jest szczytna, więc wklejam na forum uśmiech

Tu jest informacja na FB

[www.facebook.com]

A dla osób, które nie widzą tej informacji, wklejam treść:

Kochani. Wiem, że takie akcje przygotowuje się tygodniami ale w Polsce spontan działa najlepiej! Dziś 8 marca: Dzień, w którym pamiętamy o kobietach – ich pracy i roli w społeczeństwie Niestety, wiele kobiet na świecie jest traktowana w sposób okrutny - to ofiary handlu ludźmi: są sprzedawane do bycia niewolnicami seksualnymi, czy też do pracy przymusowej. Na przymuszaniu ich do seksu ich właściciele zarabiają rocznie miliony dolarów. Im pozostaje żyć ze złamanym ciałem i pokaleczoną psychiką.
Dlatego dla takich kobiet zbieramy fundusze na schronisko – w którym możemy pomóc ofiarom handlu ludźmi. Na naszej stronie: [zbudujfreedom.pl] można znaleźć szczegóły projektu i dlaczego takie schronisko jest potrzebne. Popierają nas Papież Franciszek, Ewa Czaczkowska, Krzysztof Zanussi, Darek i Ewa Malejonek, kabaret Mumio i inni.
Proszę: wpłaćcie 8 złotych ( lub więcej - na stronie jest podany łatwy sposób dokonania wpłaty) oraz przekażcie znajomym ten post. Zobaczymy jak daleko uda nam się dotrzeć przez jeden dzień!
Mamy jeden dzień by docenić kobiety – zróbmy tegoroczny 8 marca dniem wyjątkowym dla kobiet – ofiar handlu ludźmi!

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 543
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022