Biegnę dla Rak'n'Rolla - będę rollować rakasmiling smiley

Wysłane przez Kasiia75 

Kasiia75 (offline)

Post #1

22-11-2018 - 23:38:23

Gdynia 

Kochane Amazonki,
Jestem Amazonką od marca 2015 (mastektomia, limfadenektomia, chemioterapia, radioterapia, herceptyna, rekonstrukcja piersi, usunięcie macicy z przydatkami). Mam do Was ogromną prośbęsmiling smiley)) Chcę pokazać, że można być tak samo silnym po chorobie jak i przed chorobą, a nawet bardziejsmiling smiley)) również pokazać innym dziewczynom, że z mało optymistycznymi prognozami można normalnie żyć, a nawet spełniać swoje marzenia i biegać np. Półmaratony w pełnym zdrowiu i cieszyć się życiemsmiling smiley)) W związku z tym proszę Was o wsparcie mojej zbiórki dla Fundacji Rak'n'Roll (jak, że bliskiej nam amazonkom) dla której będę biegła Półmaraton Warszawski w marcu 2019. W tej chwili już udało mi się zebrać ponad 5 tys. dla dziewczyn chorujących na raka piersi, aby łatwiej im było go "wyrollować". Bardzo proszę każdą z Was o wsparcie małą cegiełką, a wtedy będzie mi się biegło te 21 km z Waszym wsparciem dużo lżej i z uśmiechem na ustachsmiling smiley)) Poniżej jest oficjalny link do wpłat wraz z opisem i zdjęciami mojej osoby <SERCE> Z góry bardzo bardzo dziękuję za wielkie sercasmiling smiley)) Pomagamy?smiling smiley)))
[rejestracja.maratonwarszawski.com]

dziubas (offline)

Post #2

25-11-2018 - 23:25:49

Gdańsk 

tak trzymac!!! okserce

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat
po 8,5 roku rak endometrium, operacja unowoczesniona z resekcja macicy, przydatków, węzłów biodrowych i brzusznych i wyrostka robaczkowego, rak pierwotny, rokowania dobre, stan zaraz po operacji i póżniej - bardzo dobry, oblgatoryjnie naświetlania - wybrałam narazie tylko brachyterapię, na kikut macicy, do tamoxiffenu juz nie wróciłam

Kasiia75 (offline)

Post #3

26-11-2018 - 20:37:03

Gdynia 

Bardzo dziękuję Dziubasku za wsparcie i wielkie serduszko serce
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 473
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022