Julka - 18 lat to nie czas...

Wysłane przez mgiełka 

mgiełka (offline)

Post #1

16-08-2020 - 14:08:51

Radom 

Aby poradzić sobie z chorobą często trzeba prosić o wsparcie. Tych próśb spotykamy wiele, trudno pomóc każdemu.
A jednak gdy w jakiś sposób zetknie się z taką prośbą osobiście, nie można już przestać myśleć o tej osobie. Tak jest z Julką. Zostałam zaproszona do grupy licytującej książki - jako formę zbiórki na leczenie Julii.

To ciekawa inicjatywa, mobilizująca moli książkowych. Nasze forum ma duży zasięg - zapraszam serdecznie do aktywności!
Link do grupy chyba nie będzie widoczny dla tych, którzy nie są zaproszeni - jakimś, sobie tylko znanym sposobem, fb zakwalifikowało grupę jako prywatną a nie publiczną - jednak go wklejam [www.facebook.com]

i do skarbonki [www.siepomaga.pl]

Osoby, które chcą wejść do grupy z licytacją książek, zapraszam do mojego profilu fb [www.facebook.com]
Proszę się odezwać do mnie na priw a wyślę zaproszenie

18 lat to nie wiek by umierać...

Z amazonki.net od 2006 roku.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 16-08-2020 - 14:09:34 przez mgiełka.

mgiełka (offline)

Post #2

17-08-2020 - 21:54:32

Radom 

JUŻ NIE ZAPRASZAM DO TEJ GRUPY smutny

Inicjatywa miała widocznie ukryte cele, z którymi ja nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego. Grupa niespodziewanie zmieniła dzisiaj nazwę z "Anioły są wśród nas" na "Róża wiatrów sprzedaż/kupno", a tym samym swoje przeznaczenie.
Przepraszam Was. Nie mogłam wiedzieć o planach administratorki grupy, nie spodziewałam się, chciałam pomóc chorującej dziewczynie. Wycofuję moje zaproszenie do tej grupy.

Sama pomoc Julce jest nadal bardzo potrzebna, tutaj link do oficjalnej strony Julii Kuczały z Radkowa [www.siepomaga.pl]

Z amazonki.net od 2006 roku.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 17-08-2020 - 21:55:16 przez mgiełka.

Dominika1987 (offline)

Post #3

18-08-2020 - 11:28:00

Na pewno wesprę brawo
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 506
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022