Lekarskie badanie palpacyjne

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

16-02-2010 - 23:08:49

Forumowo 

Jeśli lekarz ginekolog znalazł guza podczas badania palpacyjnego, podziel się z nami swoją historią.

malgos 10 (offline)

Post #2

15-04-2010 - 23:35:05

Łódź 

A mnie wykrył lekarz w pomocy dorażnej (i chwała mu za to)ok ,gdzie pojawiłam się w Wielką Sobotę z bólem łapki
Pobadał cycole i stwierdził że prawy coś dziwny i pogonił do onkologa A że ja obciążona genetycznie to po Świętach grzecznie poczłapałam do onkologa na konsultację i się zaczeło Najpierw strach i ból ale teraz jest wszystko ok i niech dalej tak będzie

jestem na forum od 25-10-2008

Bez cierpienia nie zrozumie się szczęścia.

- Fiodor Dostojewskiserce

Andzia3731 (offline)

Post #3

17-04-2010 - 14:42:10

Radom 

ja tez poszlam do poradni chorób piersi poniewaz bardzo bolała mnie prawa reka.,poprostu jak zacisneła mi sie dłon to jej otworzyc nie mogłam .Noi on macanko zrobił prawej piersi i gada ze jest wszystko ok ,,to ja ucieszona jak nic a on na lewa myk ...i mine ma nie zaciekawa a ja jescze nic nie załapałam bo cycole duze mam wiec pełno gruczołów było .Stwierdził ze mu sie nie podoba ten guz który wyczuwał ..i tak sie zaczeły badania ..mamo... usg .. i biopsja . Nadmienie ze niecałe dwa lata wstecz mój ginekolog zrobił mi badanko reczne piersi i niczego nie było usg tez wykluczyło guza .bło czysciutko !!

Na forum od 22 Lipca 2008 r.

kotgirl (offline)

Post #4

19-03-2017 - 12:01:23

Ja jakoś nie jestem przekonana do badania palpacyjnego. Tyle czasu chodzę do ginekologa, teoretycznie przy zapisywaniu nawet tabletek anty palpacja powinna być. A tu nic. A sama, mam piersi giganty i bym się pewnie dowiedziała, o fakcie jak guz byłby wielkości połowy piersi.

marika2 (offline)

Post #5

20-10-2017 - 17:17:21

Warszawa 

Chodzę do ginekologa regularnie i nigdy w czasie wizyty nie miałam badanych piersi
a szkoda, bo to powinien być standard przy badaniu
dopiero jak sama wyczułam guzek to p.doktor potwierdziła badaniem palpacyjnym
ale był już duży ok. 4cm
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 254
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018