4 lata spokoju i teraz dziwne objawy, jakie badania?

Wysłane przez hundzik1 

hundzik1 (offline)

Post #1

20-03-2019 - 19:18:58

Hej, nie odzywałam się długo na forum, bo miałam 4 lata spokoju i szczęścia, o chorobie wolałam zapomnieć. Niestety od kilku miesięcy mam taki stres przez dziwne dolegliwości, że nie wiem już co o tym myśleć. W styczniu złapałam infekcję, typowe zapalnie zatok, jeden antybiotyk, drugi ale jakoś nie mijało. Od tamtej pory mam co kilka dni stany podgorączkowe, dreszcze, czuję się jakbym miała z 38 stopni a mam około 37. Mam stałą chrypę, od czasu do czasu kaszel, nawracający katar, teraz dodatkowo ból w kościach ręki i kręgosłupa. Często są mdłości i takie roztrzęsienie w środku i ogólna niemoc. Morfologia krwi, ob,crp, poziom d3 idealne. Usg jamy brzusznej bez zmian. Są pojedyncze dni że jest lepiej i mam nadzieję że to już się uspokoi ale następny dzień znów tragedia. Mam też takie dziwne uczucie zatkania w drogach oddechowych.
Nie mam nerwicy, bo nie ma ku temu powodów, nie miałam też nigdy alergii itp.
Do onkologa czekam na wizytę a lekarz rodzinny stwierdził że jak morfologia dobra to jestem zdrowa. Jak sobie pomóc? W jakim iść kierunku? Jakie badania zrobić zanim trafię do onkologa?

rebela (offline)

Post #2

25-03-2019 - 03:01:14

krotoszyn 

Witam! Ja sprawdziłabym wyniki tarczycy

Tomasz. (offline)

Post #3

25-03-2019 - 08:13:00

Pruszków 

hundzik1
lekarz rodzinny stwierdził że jak morfologia dobra to jestem zdrowa.
Właściwiej jest ująć, że w chorobach ciężkich (istotnych) morfologia niemal zawsze wykazuje odchylenia. Jeśli to nie na tle emocjonalnym to ja zbadałbym immunoglobuliny, szczególnie IgM. W drugiej IgG.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 354
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018