Herceptyna prywatnie

Wysłane przez Gosia1 

Gosia1 (offline)

Post #1

06-07-2013 - 19:49:50

Dzień dobry, mam tylko jedno pytanie: Czy w Polsce można prywatnie kupić sobie herceptynę lub lapatynib i prywatnie w jakimś szpitalu je otrzymywać? To nie jest żaden żart, to bardzo poważne pytanie, od którego może zależeć moje życie. Proszę o informację.

Al_la (offline)

Post #2

06-07-2013 - 20:01:12

k/Warszawy 

Niestety, raczej nie jest to możliwe.
Na pewno żaden lekarz mający podpisaną umowę tylko z NFZ nie wystawi recepty na taki lek.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

magda2411 (offline)

Post #3

06-07-2013 - 22:36:25

Olsztyn 

Szpital w Otwocku, w programie, podaje herceptynę [www.ecz-otwock.pl] zadzwoń, dopytaj Gosiu buzki

MamaZosi (offline)

Post #4

17-03-2014 - 22:07:04

Zgorzelec 

Mamy onkologa kiedys spytalam o to samo...koszty herceptyny Sa kosmicznw....no chyba ze sie ma miliony...dolarow to Co innego...

aga66 (offline)

Post #5

18-03-2014 - 13:58:38

Warszawa 

MamaZosi
Mamy onkologa kiedys spytalam o to samo...koszty herceptyny Sa kosmicznw....no chyba ze sie ma miliony...dolarow to Co innego...
Są wysokie, ale obecnie nie kosmiczne. Jeden wlew podawany co 3 tygodnie kosztuje w zależności od wagi ciała ok. 8 tys złotych, więc ani miliony złotych, ani tym bardziej dolarów nie sa potrzebneoczko

"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono". W. Szymborska
Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 18-03-2014 - 13:59:04 przez aga66.

nikulam (offline)

Post #6

18-03-2014 - 14:06:55

warszawa 

aga66
Są wysokie, ale obecnie nie kosmiczne. Jeden wlew podawany co 3 tygodnie kosztuje w zależności od wagi ciała ok. 8 tys złotych, więc ani miliony złotych, ani tym bardziej dolarów nie sa potrzebneoczko

z moich informacji wynika,że jest tak jak pisze Aga i można podać ją prywatnie.

hanka_59 (offline)

Post #7

20-03-2014 - 10:22:39

Reda 

Ja też wiem, że można dostać herceptynę odpłatnie ( jeżeli nie spełnia się warunków do podania jej w ramach standardowego leczenia).
Moje dzieci"przymierzały się" do takiej opcji, gdy biopsja wykazała komórki rakowe w węzłach ale nie było wiadomo w ilu?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 423
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018