ONCOMPASS

Wysłane przez Miciumpka 

Miciumpka (offline)

Post #1

13-07-2015 - 11:59:26

Augustów 

Mam pytanie, czy ktoś z Was się z ta firmą zetknął. Bo dziś mialam od nich telefon. I wszystko wygląda pięknie oprócz kosztów przeprowadzenia badan na mutacje nowotworowe.
Czy w ogóle warto się w to wglebiac? Zwlaszcza ze to kolejne przesunięcie leczenia a tego się boje.

Krynia58 (offline)

Post #2

13-07-2015 - 12:11:46

Warszawa 

Miciumpko, o Oncompass wiem tyle co z tego artykułu, który przeczytałam jakiś czas temu uśmiech

[www.zwrotnikraka.pl]

Jest tam kontakt do osoby która podobno z ich usług korzystała, może w ten sposob spróbujesz się czegoś dowiedzieć.
Powodzenia ok

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

Miciumpka (offline)

Post #3

13-07-2015 - 12:42:15

Augustów 

Dzięki, poczytam

Ana40 (offline)

Post #4

01-03-2016 - 21:33:24

Wrocław 

Chciałam odświeżyć wątek, czy któraś z Was robiła takie badania korzystając np. z Onkompassu?

Dawid_ (offline)

Post #5

21-10-2017 - 18:30:26

Zielona Góra 

Witam

Również chciałbym odświeżyć wątek, czy któraś z Pań robiła badania korzystając z Oncompass?
Czy takie badanie może faktycznie wskazać taką mutację genową w przypadku raka piersi, na którą nie robi się "standardowo" testów (jakieś inne geny niż BRACA1 czy BRACA2) i dzięki czemu będzie można zastosować jakiś inny schemat leczenia?

Pozdrawiam
Dawid
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 431
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022