radioterapia paliatywna kości

Wysłane przez agnieszkak 

agnieszkak (offline)

Post #1

28-11-2014 - 12:32:04

Warszawa 

Witajcie

jestem w trakcie naświetlań kości (przerzuty do kości). Po 3 tygodniach 10naświetlań na guz na barku, bardzo mnie bolało i pobolewa praw strona żeber.
Lekarz twierdzi, że to nie od naświetlań, że po naświetlaniach mogło boleć przez pierwsze 3 dni, że może coś pękło lub co gorsza nie zadziałało jak należy....
czy macie jakieś doświadczenia jeżeli chodzi o naświetlnia kości, jak się czuliście? co Wasi lekarze mówili?

Agnieszka

karolina21 (offline)

Post #2

29-03-2015 - 10:42:07

Strzelce Krajeńskie 

Jestem po naświetlaniu odcinka piersiowego i miednicy. Odcinek piersiowy jednorazowo. Miednica 5 razy. Efekt? Po naświetlaniu miednicy bóle lędźwi ustały. Po naświetlaniu kręgosłupa efekt był w miarę przez miesiąc, poza tym po samym naświetlaniu też miałam przyjemność przeżywać wzmożone bóle nie do zniesienia. Obecnie bolą mnie żebra i to dosyć mocno oraz kość udowa, którą mam mieć naświetlaną po świętach wielkanocnych. Czasami mam już dość. Ból jest dołujący i powoduje obawy, że leczenie jest nieskuteczne a zmiany liczne i duże. Staram sie myśleć pozytywnie, ale coś ostatnio słabo mi idziebezradny

Ewa46 (offline)

Post #3

29-03-2016 - 23:02:38

Szczecin 

Czekam na naświetlanie kręgosłupa po wycięciu guza, kawałka żebra i kręgu w odcinku piersiowym. Nic jeszcze nie wiem ile będzie tych naświetlań. A zakwalifikowałam się do nich 23 marca no i czekam.....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 352
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018