Radioterapia - leczenie HCP Poznań

Wysłane przez Malwina1985 

Malwina1985 (offline)

Post #1

15-03-2018 - 21:39:11

Witam,

Dziewczyny jakie macie doświadczenia po radioterapii w HCP w Poznaniu? Czy któraś z Was została skierowana do hostelu? Wspomnienia i refleksje mile widziane.
Pozdrawiam

renatar (offline)

Post #2

15-03-2018 - 22:20:11

sieradz 

Malwino jeżeli ci nikt to nie podpowie to spróbuj popatrzeć w wątku '' odnajdżmy się na mapie'' i znależć dziewczyny z Poznania i napisać do nich prywatne wiadomości. Dostaną powiadomienie na mejla i może ktoś ci pomoże. Pozdrawiam.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

marzusia (offline)

Post #3

16-03-2018 - 10:59:55

Cieszyn 

Niestety nie znam nikogo z Poznania kto coś by wiedział w temacie

ewunia13121959 (offline)

Post #4

13-04-2018 - 09:41:01

Piła 

Cześć tu Ewa ja byłam do prawie końca stycznia. Wrażenia fajne . Miła obsługa. Co konkretnie chcesz wiedzieć.

Malwina1985 (offline)

Post #5

25-04-2018 - 18:33:18

Być może komuś się przyda taka informacja

Jestem w trakcie leczenia. Hotel jak hotel trochę przeraża z zewnątrz jak i wewnątrz. Nie jest to hotel typowo szpitalny. To jest hotel robotniczy. Wydaje mi się że to przerobiony blok. W każdym mieszkaniu są dwa pokoje dwuosobowe kuchnia, wc i łazienka. Skromnie - w kuchni czajnik, maszynka elektryczna do gotowania (dwupalnikowa) i lodówka. W łazience prysznic i umywalka. Są panie, które sprzątają codziennie i zmieniają pościel zgodnie z życzeniem lokatorów. Do szpitala jest blisko - fajnie spacerkiem się idzie, lub dojeżdża tramwajem - 2 przystanki. Pokoiki są małe jak wszystko zresztą i skromnie umeblowane -2x łóżko, 2xszafka nocna, jedna duża szafa wspólna , stolik z jysk i dwa krzesła. W każdym pokoju jest tv. Ludzie, którzy nie są pacjentami raczej przestrzegają ciszy nocnej, chociaż zdarzają się incydenty. Radzę wyposażyć się w zatyczki do uszu. Przyjeżdża się w pierwszym dn iu terapii i melduje się w jednym pokoju na cały pobyt. Na weekend można wyjechać bez obaw i zostawić część rzeczy. Blisko hotelu znajduje się kilka sklepów spożywczych, warzywniaków i piekarniczych. Nie wspomnę już o dwóch biedronkach (jedna w minigalerii). W kwestii wyżywienia - we wlasnym zakresie. Niedaleko hotelu znajduje się jadłodajnia z obiadkiem w okolicach 12zł za porcję - nie byłam tam ale z opinii mmoich współlokatorek wiem że niezbyt ciekawie się to prezentuje. Osobiście polecam Pico Bello niedaleko szpitala podobna cena ale solidna porcja jedzonka - świeże , codziennie inne dania. Ogólnie da się przeżyć bez lamentu i płaczu. No chyba że za rodziną. grinning smiley

Figo (offline)

Post #6

05-11-2018 - 17:51:46

Poznań 

renatar
Malwino jeżeli ci nikt to nie podpowie to spróbuj popatrzeć w wątku '' odnajdżmy się na mapie'' i znależć dziewczyny z Poznania i napisać do nich prywatne wiadomości. Dostaną powiadomienie na mejla i może ktoś ci pomoże. Pozdrawiam.

A gdzie jest ten wątek, bo jakoś nie mogę znaleźć

renatar (offline)

Post #7

05-11-2018 - 18:15:08

sieradz 

[amazonki.net]

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 446
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018