Nie rosną włosy po 5 naświetlaniach nie po stronie naświetlanej

Wysłane przez Kasia78 

Kasia78 (offline)

Post #1

29-12-2018 - 23:43:24

LeśnaGora 

Witajcie dziewczyny.
Dzieje się u mnie coś dziwnego.Jestem po 8 naświetlaniach. Po 5 przestały mi rosnąć włosy pod obiema pachami po stronie naświetlanej (prawej ) i po stronie lewej nienaświetlanej.Przed radioterapią włosy zaczeły już rosnąć (chemię skończyłam w sierpniu).Martwię się doradzcie coś czy też tak miałyście??Boję się że na głowie też przestały rosnąć .

renatar (offline)

Post #2

30-12-2018 - 08:07:44

sieradz 

Kasiu może to przez osłabienie organizmu. Mnie też rosną bardzo powoli a po tamoksifenie są słabe i się przerzedzają [dużo mi wypada i widzę jak przedziałek się poszerza].

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

Krynia58 (offline)

Post #3

30-12-2018 - 09:28:05

Warszawa 

Kasiu, mnie jak wypadły pod pachami po pierwszej chemii (7 lat temu) tak do dziś nie rosną. Prawa pachą była naświetlana i nie poci się. Miałam usuwane węzły z obydwu, więc to też może być powodem braku owłosienia. No i kolega tamoś.....
I jak pisze Renatar, osłabienie organizmu też ma znaczenie.

Rak piersi obustronny. Chth neoadiuwantowa 8 x AT. Mastektomia zmodyfikowana obustronna.
HP: Rak zrazikowy naciekający - str. prawa - pT3N1 (1/17), str. lewa - pT1cN0 (0/18). ER 100%, PGR 100%. HER 1+
Napromienianie obszaru kl. piersiowej i ww. chł.nad- i podobojczykowych po str. prawej. HTH - Tamoxifen

Czasem o byle cień człowiek ma żal do człowieka. A życie jak osioł ucieka.
K.I. Gałczyński

Kasia78 (offline)

Post #4

30-12-2018 - 14:28:09

LeśnaGora 

..z tego wynika że parametry krwi po tych ośmiu naświetlaniach spadły i włosy przestały rosnąć... sad smiley mam nadzieję że jak wezmę się za dietę to wszystko ruszy.Pozdrawiam was Kochane .
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 417
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018