Pierś po leczeniu oszczędzającym i radioterapii cieplejsza

Wysłane przez Kasia78 

Kasia78 (offline)

Post #1

15-06-2019 - 19:24:02

LeśnaGora 

Cześć dzięwczęta smiling smiley
Macie tak że pierś ta po operacji oszczędzającej i radioterapii ( u mnie juz 4.5 miesiąca po)jest cieplejsza ?Ta druga zdrowa ddotykam zimna ta po leczeniu ciepła .Miałam kwadratektomię mam dużo stwardnień po szyciu tkanki w środku bo chirurg przesuneła to co zostało na miejsce wyciętej tkanki by to jakoś normalnie wyglądało. Napiszcie jak to jest u Was ? Też macie tą leczoną pierś cieplejszą ? Dzięki .

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-06-2019 - 19:24:58 przez Kasia78.

Zdziwiona71 (offline)

Post #2

15-06-2019 - 19:59:36

Bialystok 

Kasia ja też po oszczedzajacej i radioterapi i brachoterapi, moja pierś też jest cieplejsza od tej zdrowej i jest trochę większa. W środku piersi w jednym miejscu czuje stwardnienie, chyba zrosty, a radioskończyłam 4 miesiące temu. Pokazywałam to na ostatniej wizycie, to mówiła że raczej zrosty, ale zobaczymy 25 lipca mam usg

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-06-2019 - 20:00:28 przez Zdziwiona71.

DanielMcMinn (offline)

Post #3

11-10-2022 - 16:37:39

A hospital is a place where patients are treated by medical professionals while they're being kept under observation in case they need further treatment later on. Here you can click on Peryourhealth Hospitals to solve your problems easily and tend to have more sophisticated equipment than most doctors' offices do, so if you don't know what's wrong with you or how to treat it, your doctor may refer you to one for treatment instead of doing it themselves at their own office.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 307
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022