Rak hormonozależny i radioterapia

Wysłane przez Sokół46 

Sokół46 (offline)

Post #1

28-05-2022 - 21:57:49

Strzelin 

Witam drogie Panie .Jestem po częściowej mastectomii którą przeszłam w styczniu tego roku
Diagnoza rak złośliwy zrazikowy hormonozależny inwazyjny przewodowy G2 ,status receptora estrogenowego 80%-silna intensywność barwienia.Status receptora progesteronowego 90%-silna intensywność barwienia .Ki67-7%, status receptora HER2 ujemny.guzek ok 3 cm x2.5cm,węzły czyste , usunięty wartownik ..po operacyjnie brak komórek nowotworowych.W marcu skończyłam radioterapię uzupełniającą rozszerzoną lewej strony. Mam pytanie , do jakiego czasu pierś może być obrzęknięta lekko i do jakiego czasu można odczuwać kłucia i pobolewania lewego boku tak że nie raz nie można na nim leżeć???Pozdrawiam serdecznie i chętnie popiszę z kobietami z takim samym przypadkiem chorobowym.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 28-05-2022 - 22:00:10 przez Sokół46.

Tomasz. (offline)

Post #2

28-05-2022 - 23:07:38

Pruszków 

Sprawdził bym czy ból nie wynika z podrażnienia - odczynu po radiacyjnego od strony nerwów pod żebrowych.. W razie takowych odczynów pomoc może pregabalina lub gabapentyna. Przepisuje to neurolog. Reakcja na leczenie powinna być szybka. Tzn po tygodniu powinny być odczuwalne zmniejszenie bólu.

KatharinaHimmel (offline)

Post #3

17-08-2022 - 14:56:48

Amazon is becoming wide and subjective for the earning of the money. The challenge of the https://www.assignmenthelper.com.au/marketing-assignment-help/ is visited for the turns. The native use is refund for the joys. Tutorial is done for the apprehension for the objectives for the value and its generation with full improvement for the things.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 17-08-2022 - 14:57:56 przez KatharinaHimmel.

DavidBrouillette (offline)

Post #4

05-09-2022 - 11:20:28

An online source is created and discovered for the soothing items for the citizens. Paths of the how to get rust off Blackstone are implied for the depth. Surface is done for the voiced tips for the entire society.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 254
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022