zwolnienie lekarskie podczas leczenia

Wysłane przez mona1311 

mona1311 (offline)

Post #1

09-07-2012 - 15:56:40

WItam. Obecnie jestem na macieżyńskim więc i tak mam "wolne", lecz zastanawia mnie co dalej? Ile zwolneinia dostaje się podczas cyklu chemioterapii oraz później gdy wprowadzi się heceptynę?

betty (offline)

Post #2

09-07-2012 - 16:42:52

lekarze zwolnień nie żałują - wiele z nas było na L4 przez całe leczenie..
ja osobiście brałam tylko po kilka dni przy każdej chemii, ale chyba wtedy potrzebowałam pracy i przebywania między ludźmi.. bo nie miałam czasu myśleć o chorobie..
trzymaj się dzielna Mamusiusmiling smiley
buziak

camay111 (offline)

Post #3

01-07-2013 - 20:30:30

Pleszew 

Witam!Jestem ubezpieczona w Krusie,gdy zanosiłam zwolnienie,pani z biura stwierdziła,że należy mi się renta chorobowa.Już trzeci tydzień zbieram potrzebne papierki,ale cóż biurokracja kwitnie,jeszcze tylko kilka i złożę te dokumenty.Co będzie dalej nie wiem,ale nie bardzo się widzę w pracy na słońcu.A kiedy to się skończy?

Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy.

jagodula (offline)

Post #4

01-07-2013 - 21:24:44

Sławkow 

jablkoMona, normalnie masz prawo 182 dni L-4, potem możesz składać wniosek o roczne świadczenie rehabilitacyjne. Ale skonfrontuj to ze swoją sytuacją, bo nie wiem jak jest po macierzyńskim. Zadzwoń do ZUS.buziak

luska (offline)

Post #5

06-07-2013 - 17:55:11

Gdynia 

camay111
Witam!Jestem ubezpieczona w Krusie,gdy zanosiłam zwolnienie,pani z biura stwierdziła,że należy mi się renta chorobowa.Już trzeci tydzień zbieram potrzebne papierki,ale cóż biurokracja kwitnie,jeszcze tylko kilka i złożę te dokumenty.Co będzie dalej nie wiem,ale nie bardzo się widzę w pracy na słońcu.A kiedy to się skończy?

Jesli chodzi o KRUS oni są łaskwsi od ZUSu i dają renę przeważnie na stałe

Ciesz się
drobnymi rzeczami,
gdyż pewnego dnia
możesz odkryć,
że były one wielkie.

camay111 (offline)

Post #6

30-07-2013 - 23:04:12

Pleszew 

Złożyłam wniosek o rentę,czekam na komisję,czy ktoś wie jak to wygląda?Papierów była cała teczka,ciekawa jestem jaki bedzie efekt.

Al_la (offline)

Post #7

31-07-2013 - 11:32:26

k/Warszawy 

Camay, tu masz wszystkie zagadnienia dotyczące renty [amazonki.net]

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

camay111 (offline)

Post #8

03-08-2013 - 23:51:47

Pleszew 

Dzięki bardzo!

bunia (offline)

Post #9

05-05-2014 - 19:20:12

witam!
a ja mam pytanie natury takiej: jak to jest ze zwolnieniem lekarskim w celu wykonania badań kontrolnych???
Leczę się już ponad dwa lata i do tej pory na badania kontrolne albo brałam urlop albo zwalniałam się z pracy i później musiałam to odrabiać.
A wiadomo jak to jest u lekarza, czasami do gabinetu dostajemy się w miarę szybko i kontrola polega na przeprowadzeniu wywiadu a czasami trzeba czekać i czekać a później jeszcze na jakieś badanie iść i tak dzionek zleci.
Już tyle urlopu straciłam, że za chwile na wypoczynek mi zabraknie.
Czy można w takich okolicznościach poprosić lekarza prowadzącego o zwolnienie lekarskie na dany dzień????

aga66 (offline)

Post #10

05-05-2014 - 19:32:23

Warszawa 

Sądzę że lekarz bez problemu wypisze Ci zwolnienie. Przecież trzeba mieć pokrycie na nieobecność w pracy, a urlopu faktycznie szkodauśmiech

"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono". W. Szymborska
Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

porterluiss (offline)

Post #11

17-06-2022 - 21:13:45

Hello! Those were the best essay writing services who provide interesting persuasive speech topics available currently. Now, nothing is standing between you and cheap school essay aid. You can easily pick something that suits your needs specifically. So, don’t wait around while deadlines are nearing. Act now and use these essay services!
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 468
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022