Zapalenie piersi.

Wysłane przez reniula 

reniula (offline)

Post #1

17-08-2010 - 20:41:51

Różanki k.Gorzowa Wlkp. 

Dziewczyny, mama po tej drugiej operacji dostała zapalenia operowanej piersi. Tzn. w piątek 13.08-tydzień po operacji miała ściąganą chłonkę, a wczoraj się skarżyła, że pierś pobolewa. Dziś poszła do lekarza, ponieważ cycek był nabrzmiały i czerowny. Lekarz stwierdził, że doszło do zapalenia piersi ( chłonka sie zakaziła). Powiedział, że zdarza sie tak. Jako antybiotyk zapisał augmentin.
Czy któraś z Was miała taką przypadłość?

Hala1962 (offline)

Post #2

17-08-2010 - 20:48:16

Szczecin 

Och...jeszcze i to? Niestety nie pomogę w tym przypadku bo nie miałam zapalenia piersi...Może ktoś "doświadczony" się odezwie...

mama_oli (offline)

Post #3

17-08-2010 - 22:45:51

Oleśnica 

Reniulko
u mojej mamy też pojawiło się zapalenie i powstał jakiś krwiak, którego lekarz ściągał strzykawką.
Mama miała czerwony i gorący cycek, który ją niesamowicie bolał. Płakała z bólu...
Dostała antybiotyk (ale nie pamietam jakinie). Kilka dni i wszystko wróciło do normy.
Pozdrawiam serdecznie

bożka1 (offline)

Post #4

18-08-2010 - 18:23:36

Jastrzębie Zdrój 

Ja już pisałam w którymś wątku ,że przy ściąganiu dostałam zapalenie a potem miałam ropowicę i leżałam trzy tygodnie w szpitalu gdzie miałam naciętą i czyszczoną ranę i dostawałam CLEXANE, AUGMENTIN, DETRALAEX i KETONAL . Było blee

gabi (offline)

Post #5

18-08-2010 - 19:28:05

gdańsk 

Podczas radioterapii miałam zapalenie piersi ,dostałam antybiotyk,ale już nie pamiętam jaki po trzech dniach gorączka spadła i pomału ból ustąpił

Nie poddawaj się bezwolnie nieubłaganemu losowi w pełni wykorzystaj czas, który będzie ci dany
Jan Paweł II

forumowicz www.amazonki.gdansk.pl
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 457
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022