zmiana ośrodka leczenia - czy ktoś zmieniał?

Wysłane przez anna13 

anna13 (offline)

Post #1

09-07-2020 - 09:36:45

Witam, mam pytanie czy ktoś może przenosił się z ośrodka do ośrodka? Zakończyłam leczenie chemioterapii oraz immunoterapii. Obecnie mam tylko miec kontrole, chcę zmienić ośrodek i lekarza w innym mieście. NIestety nie wiem od czego zacząć. Proszę podzielcie się także swoją wiedzą na temat procesu kontrolnego co ile jeżdzicie na kontrole , jakie badania Wam robią (ja chce sie m.in z tego powodu przenieść bo lekarza co chwila - bez powodu zleca mi TK , inny lekarz takze onkolog wybitny chirurg mowi ze to nie jest w procedurach wymagane i ze TK w nadmiarze szkodzi a ja w przeciąga roku , nie liczac ponad miesiaca naswietlen dodatkowo mam miec zrobiony 3 Tomograf Komputerowy! no i wiyzty w obecnym moim osrodku co 3 miesiace a w tym co rozpatruje co pól roku? ) ...chce wybrać mądrze dlatego PROSZĘ PORADZIE.

Jogro12 (offline)

Post #2

02-10-2020 - 10:23:52

Poznań 

Szczerze, to sama jestem ciekawa, jak się zabrać do ewentualnej zmiany ośrodka. Albo chociaż lekarza...

lulu (offline)

Post #3

02-10-2020 - 13:58:06

k/Kwidzyna 

Ja akurat zmieniłam ośrodek w trakcie diagnozowania. Poprosiłam o papiery i się przeniosłam (miałam wtedy jeszcze kartę DILO). Po operacji dalsze leczenie znów miałam w innym ośrodku. Więc zaliczyłam w sumie trzy ośrodki.

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

renatar (offline)

Post #4

02-10-2020 - 18:57:08

sieradz 

Też zmieniałam w trakcie leczenia. Dignostyka w koperniku łódzkim, chemia w salve, operacja w Poddębicach, radioterapia w koperniku, w chwili obecnej w salve u chemiczki [hormonoterapia]. Tylko kserówki podawałam i nie miałam karty dilo.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

Illa (offline)

Post #5

11-05-2021 - 21:35:15

Kochani chce zmienić ośrodek na inny, jestem w trakcie diagnozowania tzn jestem po usg, mamografii i biopsji, ale nie ma między wynikami korelacji. Mam założoną kartę DILO. Czy telefonicznie zamknę kartę w danym ośrodku ?????

Ania19788 (offline)

Post #6

11-05-2021 - 23:46:33

Ja tez zmieniłam mamie ośrodek .Musiałam dostarczyć kopie dokumentacji medycznej .
Mama tylko w poinformowała recepcje ,ze już nie będzie się w tym miejscu leczyć .

Illa (offline)

Post #7

12-05-2021 - 10:45:06

Ja właśnie dzwoniłam do ośrodka gdzie miałam robioną diagnostykę i muszę przyjechać na wizytę i wtedy lekarz zamknie kartę DILO. Wizyta 18 maja, a jutro mam już wizytę w tym drugim ośrodku ????
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 421
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018