ból piersi po radio i brachterapii

Wysłane przez wiolka193 

wiolka193 (offline)

Post #1

16-01-2021 - 19:36:08

Witam jestem po operacji oszczędzającej lewej piersi w lipcu 2020. Radioterapia i brachyterapia w listopadzie 2020. Od 2-3 tygodni boli mnie pierś. Lekarz onkolog zbadał i stwierdził że to nic szczególnego. Dziwi mnie fakt, że nie wysłał mnie na usg czy mammografie bo to pierwszy ból po wykryciu raka. Czy dziewczyny miałyście takie dolegliwości, może to norma po leczeniu i zabiegach. Proszę o podpowiedź czy umówić się prywatnie na usg?

Zdziwiona71 (offline)

Post #2

16-01-2021 - 23:05:49

Bialystok 

Wiolka 193 ,ja też przeszłam radio i brachoterapie ,miałam długo uczucie niewiem jak to powiedzieć może takiej ciężkości tej piersi jak by była ciężka ,kłucia też były ale USG czy rezonans jak najbardziej powinnaś zrobić ,nawet dla swojego spokoju .Wiesz kiedy mi już było lepiej jak odbyłam rechabilitacje 3 tygodniowa ,różne ćwiczenia ,masaże.Wiem tylko że odrazu po radio i brachoterapi nie robi USG czy rezonansu ,niektórzy zalecają 3 miesiące po ,różnie zależy od lekarza

wiolka193 (offline)

Post #3

18-01-2021 - 17:06:09

Zdziwiona71 dziękuję za odpowiedź. Wg lekarza może to być także zmiana pogody ale zrobię usg i będę pewna co i jak. Dzięki pozdrawiam.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 430
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018