Samoopalacz...

Wysłane przez basia_z_gor 

basia_z_gor (offline)

Post #1

25-06-2013 - 13:46:29

Jelenia Góra 

Dziewczęta czy myślicie, że mogłabym smarować rękę z obrzękiem ( ok 3cm różnicy) balsamem z samoopalaczem? Dobrej firmy, nie jakimś z marketu. Nie sądzcie, ze jestem próżna..... Po prostu z kilka dni idę na wesele. Chodzę w spodnicach więc nogi mi sie siła rzeczy troszkę opalily, twarz tez, zdrowa ręka tez, no a chorą nosże w rękawie więc jest Biala jak ściana... I tak juz mam wrazeńie, ze wszyscy na mnie sie gapią, chciałabym kilka dni tą rękę smarować, zeby w sukience na ramiączkach nie wyglądać jak kosmita...

"Dzieci są naszym mostem do nieba"

b_angel (offline)

Post #2

25-06-2013 - 14:19:18

radom 

Basiu
to, że chcesz ładnie wyglądać to zdrowy_normalny objaw uśmiech a nie próżność
wydaje mi się, ze spokojnie możesz smarować rękę balsamem z samoopalaczem smiling smiley
nawilżający balsam lekko brązujący nie powinien żadnej krzywdy zrobić :-)

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

Perełka (offline)

Post #3

25-06-2013 - 23:12:43

Basiu byłam w podobnej sytuacji (tez wesele) zastosowalam samoopalacz i nic się nie działo.
Teraz ide na wesele, łapki opalone, buzia w miare, nogi jak ze młyna. Strzelilam sobie rajstopki w sprayu. Juz je wypróbowałam. Efekt super!

Baba Jaga (offline)

Post #4

26-06-2013 - 06:12:14

Jagolandia 

takie rajstopki to się trzymają dzień, dwa, czy może tydzień ? bo ja leniwic, to jakby efekt był na kilka dni, to bym oblekła niezdecydowany

Masza70 (offline)

Post #5

26-06-2013 - 07:44:17

ja kiedyś byłam na opalaniu natryskowym u kosmetyczki. Rozkłada się równomiernie na skórze, wada: trochę kosztuje i trzyma się nie dłużej jak tydzień. Mnie też się wydaje że to nie szkodzi, w każdym razie nie tak jak opalanie na słońcu. Słyszałam że dla nas opalanie niewskazane, dlatego chronię się w cieniu.

myszka (offline)

Post #6

26-06-2013 - 08:40:54

Poznań 

Baba Jaga
takie rajstopki to się trzymają dzień, dwa, czy może tydzień ? bo ja leniwic, to jakby efekt był na kilka dni, to bym oblekła niezdecydowany
do pierwszej kąpieli Babo...duży uśmiech

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

Perełka (offline)

Post #7

03-07-2013 - 23:22:45

Tak do pierwszej kąpieli.
Wypróbowane na weselu. Jak wiecie mam war za warem, pot leje sie ze mnie ciurkiem i "rajstopki " wytrzymały.
Zadnych smug, cieni- nic z tych rzeczy.
Zmywa sie je wodą z mydlem.
Wypróbowałam rajstopki Sally Hansen. Z innych firm nie miałam to się nie wypowiadam.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-07-2013 - 23:23:09 przez Perełka.

Baba Jaga (offline)

Post #8

04-07-2013 - 06:45:56

Jagolandia 

a niezdecydowany czyli raczej rajstopki imprezowe
...... albo jak już będę szła do nieba, to se każę ubrać .... będę taka piękna przewraca_oczy

filipinka35 (offline)

Post #9

04-07-2013 - 18:23:27

Babo jakie niebo ? Za wcześnie trochę żeby się tam szykować.

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

magda2411 (offline)

Post #10

04-07-2013 - 20:04:33

Olsztyn 

rajstopy do nieba radocha
Babo, tylko tam na prysznic uważaj, dopiero po spotkaniu ze św. Piotrem go weź, żeby Cię tam wpuścił taką piękną - w rajtuzach Sally Hansen.... grinning smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 04-07-2013 - 20:05:34 przez magda2411.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 489
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018