Możliwość terapii i diagnostyki za darmo smiling smiley

Wysłane przez Aleksandra Para 

Aleksandra Para (offline)

Post #1

31-10-2016 - 14:12:21

Witam,

Jestem fizjoterapeutką i specjalizuje się w terapii przeciwobrzękowej, Prowadzimy kursy z tego zakresu i szukamy osób, które chciałyby skorzystać z darmowej konsultacji fizjoterapeutycznej oraz zabiegów w ramach szkoleniasmiling smiley Mamy możliwość wykonać Paniom manualny drenaż limfatyczny- ok. 3 zabiegi, oraz 2 dni- masaż pneumatyczny, naklejenie kinesiology tapingu BEZPŁATNIE w ramach szkoleńsmiling smiley jesteśmy w różnych miastach Polskismiling smiley w razie pytań proszę pisać , pozdrawiam

iwonek (offline)

Post #2

10-11-2019 - 19:48:10

Szczecin 

czy te masaże są jeszcze aktualne ?

Rak naciekający sutka NST G1 (c-1; a-2; m-1).
Stwierdzono ekspresję receptora estrogenów w 99% komórek rakowych (intensywność odczynu =3+, na skali 0-3) i receptora progesteronowego w 20% komórek rakowych (intensywność odczynu =3+, na skali 0-3).
Wynik HercepTestu - ujemny
Indeks proliferacyjny Ki-67+ w 2% komórek.
IHC: p63
Brak przeżutów w węzłąch chłonnych
Mastektomia , usunięcie 11 węzłów chłonnych.
Zalecono tamoxifen (5 lat ) i 4 wlewy bisfosfonianów

Pollik (offline)

Post #3

10-11-2019 - 20:48:14

Warszawa 

Iwonek, jeśli masz tylko wartowniki usunięte, wydaje mi się, że samodzielne masowanie ręki powinno ci wystarczyć. Co prawda do mnie przyszła rehabilitantka pokazać, jak mam to robić, ale w necie też znajdziesz poradę: tu na 9 stronie obrazki są, mnie to świetnie działało i nie potrzebowałam rehabilitacji więcej. Spróbuj jak najwcześniej po trochu, zapewne szybko odczujesz poprawę tak
pozdrawiam cię serdecznie
[www.onkol.kielce.pl]

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...
mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen[/small]
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 423
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018