Rękawek uciskowy firmy Medi

Wysłane przez Pat 

Pat (offline)

Post #1

10-05-2010 - 19:30:40

W związku z dużym zainteresowaniem w Ciechu, moimi rękawkami, wklejam link do strony firmy i konkretnego wyrobu Medi
W zakładce partnerzy, można znaleźć sklepy, w których można kupić te wyroby.
Zuzia dzwoniła do Słupska i pytała o ceny, są znacznie niższe, niż te które płaciłam u dr. Sawlewicza

ŻYCIE JEST PIĘKNE I BIEGA NA MALUTKICH NÓŻKACH:-)
...DLATEGO MUSZĘ ŻYĆ...

zuzanna (offline)

Post #2

11-05-2010 - 10:54:11

Gdynia 

pisze co wiem - dotarlam do żródła , bardzo fajna dziewczyna ze mna rozmawiala ....

www.medi-polska.pl

GLIWICE
ul.Chełmońskiego 1a
tel/fax 032-230-60-21

wysylają kurierem , ale rozmiar trzeba podać faxem lub emailem , żeby mieli na piśmie roz.
cena z dostawą takiego rekawka jak miala Pati - 101 zl coś takiego

debora48 (offline)

Post #3

19-04-2011 - 18:50:08

Kozienice 

Dziewczyny, jak byłam w sanatorium dałam się namówić pewnej firmie na rękaw uciskowy na miarę(150zł). Dziś przysłali, ale mam problem, nie wiem czy on nie jest za mały bo nijak go nie mogę włożyć na tę moją łapę. Zakładałam wg instrukcji z netu.
Czy wy też miałyście takie problemy z zakładaniem, za pierwszym razem?
Do tego zamówiłam rękawiczkę standard, jest mniej sztywna i pasuje

kowalskafizjo (offline)

Post #4

16-05-2011 - 11:16:52

Katowice 

Witm!
Drogie Panie pamiętajcie że zakup rękawa uciskowego jest już końcowym elementem kompleksowej terapii przeciwobrzękowej,zaczynamy od manualnego drenażu limfatycznego, bandażowania, ćwiczeń i po jakimś czasie(różnie może 10 zabiegów to sprawa indywidualna) kiedy zredukujemy obrzęk i po wykonaniu pomiarów obrzęk się nie zmniejsza wtedy zamawiamy rękaw NA MIARĘ!!Rękaw musi być dopasowany do naszej ręki objętej obrzękiem. Zazwyczaj czekamy różnie różni producenci ok. do 10 dni. W czasie czekania na rękaw ważne jest dbanie o rękę strony operowanej poprzez wykonywania manualnego drenażu limfatycznego(1 x tyg)automasażu(codziennie 2x), ćwiczeń(codziennie 2 razy). Pamiętajcie nie kupujemy nigdy rękawa na obrzęk który nie jest zredukowany,nigdy nie kupujemy S,M,L bo tak nam pani w sklepie doradziła.Pamiętajcie o tym bo to wasze zdrowie!

Monika Kowalska
kowalskafizjo@gmail.com
508-236-771
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 540
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018