ratunku! zakażenie?

Wysłane przez tesa 

tesa (offline)

Post #1

09-02-2012 - 12:35:18

Dziewczyny ratujcie. W poniedziałek ciachłam się nożem w kciuk. Wczoraj miałam paluch cały spuchnięty i czerwony i bolący. dziś palec jakby mnij boli, ale jest opuchnięty. Ale co tam palec. Strasznie, ale to strasznie boli mnie cała łapa (po operacji mnie tak nie bolało). Jest cała zapuchnięta, obrzęknięta i czerwona i gorąca.nie mogę jej podnieść do góry, tak boli.Zaczęło boleć gdzieś od 11. Byłam u rodzinnego. Przepisał antybiotyk Klabax. jakie znacie sposoby na ulżenie w bólu?Czy to jest zakażenie i trzy od tego można umrzeć?pomóżcie proszę!

<a href="[amazonki.net] src="[amazonki.net]; alt="tesa" /></a>

b_angel (offline)

Post #2

09-02-2012 - 14:59:54

radom 

Tesiu
jeżeli to jest zakażenie to antybiotyk powinien sobie z tym poradzić
mój synowaty w zeszłym roku obtarł kostkę nad stopą i wdało mu się zakażenie (noga była spuchnięta, czerwona a rana podeszła ropą, miał też wysoką gorączkę) i antybiotyk sobie szybciutko z tym poradził cool smiley

. . . . . . . . . . . . . .

...na forum od 16 listopada 2005 ...

Hala1962 (offline)

Post #3

09-02-2012 - 18:18:09

Szczecin 

tesa to może być róża, jeśli tak to leczenie antybiotykiem jest konieczne
moja mama - też amazonka - miała różę kilka razy po zacięciu się w rękę, ból trwał kilka dni a później odpuszczał
trzymaj się i nie strachaj, to przejdzie pociesza

tesa (offline)

Post #4

10-02-2012 - 23:15:58

Dzięki dziewczyny.dziś drugi dzień na antybiotyku, gorączka spadł ale ból nie ustępuju i opuchlizna też.Ale pewnie tak jak piszecie trzeba czasu i no i dobrze że od tego się nie umieraoczko

<a href="[amazonki.net] src="[amazonki.net]; alt="tesa" /></a>
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 483
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018