Polanika -  Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy

Wysłane przez myszka 

myszka (offline)

Post #1

21-06-2017 - 10:58:51

Poznań 

Polanika to Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy znajdujący się w bliskim sąsiedztwie Dębu Bartek.

Urokliwe położenie w sercu Gór Świętokrzyskich pozwala na wypoczynek na najwyższym poziomie.

Opieka zespołu wykwalifikowanych terapeutów oraz innowacyjny w skali kraju sprzęt rehabilitacyjny sprawiają, że goście są w 100% zadowoleni z rezultatów zabiegów.

Ośrodek otwarty jest zarówno na dorosłych, w tym seniorów, jak również na rodziców z dziećmi.

Misją Ośrodka jest integracja osób niepełnosprawnych oraz pomoc w ich usamodzielnieniu i aktywności.

Ośrodek Polanika przez cały rok organizuje dedykowane turnusy rehabilitacyjne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych w tym specjalny program pobytu dla amazonek.

W 2016 roku w Ośrodku otwarto basen, który w doskonały sposób wykorzystywany jest zarówno do zajęć rehabilitacyjnych, jak i rekreacji.
Na terenie Ośrodka Polanika znajduje się także sala taneczna o wielkości 300m2.
Profesjonalne wyposażenie m. in. w parkiet taneczny i lustra pozwalają na prowadzenie wszelkiego rodzaju zajęć tanecznych i sportowych.
Sala lustrzana może być również dostosowana pod konferencje oraz szkolenia dla firm (do 250 osób).

Integralną część Ośrodka stanowi stajnia, na terenie której odbywają się zajęcia hipoterapeutyczne oraz nauka jazdy konnej.

Ośrodek Polanika jest jednym z elementów znajdującego się w Chrustach koło Zagnańska Kompleksu Świętokrzyska Polana, gdzie znajdują się również między innymi trzecie do wielkości w Polsce oceanarium oraz jedyny park miniatur województwa świętokrzyskiego.

Więcej informacji na www.polanika.pl lub pod numerem telefonu 41 260 50 60.

Zapraszamy!

Nie marnuj swojego życia na to by zaimponować innym ludziom.Po prostu rób to co kochasz i kochaj to co robisz...serce

dziubas (offline)

Post #2

21-06-2017 - 11:33:44

Gdańsk 

juz w necie sprawdziłam, ze jest to osrodek komercyjny nawet nie znalazłam cennikazakupy, napisałam do nichforumowicz, jestem bardzo ciekawa, co mi odpisząmyśli

rak przewodowy, G1, wym. 0,8x0,6x0,9 cm, ER 95%, PgR 10%, Her2-neg, Ki67 1%, w wartowniku mikroprzerzut, pT1bN1(sn)Mx, operacja oszczędzająca z biopsja wartownika, radioterapia 25x, brachyterpia, hormonoterapia-tamoxiffen do 10lat
po 8,5 roku rak endometrium, operacja unowoczesniona z resekcja macicy, przydatków, węzłów biodrowych i brzusznych i wyrostka robaczkowego, rak pierwotny, rokowania dobre, stan zaraz po operacji i póżniej - bardzo dobry, oblgatoryjnie naświetlania - wybrałam narazie tylko brachyterapię, na kikut macicy, do tamoxiffenu juz nie wróciłam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 410
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022