Jaki gorset lub ortezę bez ucisku dołów pachowych można znaleźć

Wysłane przez Kadcylacholerna 

Kadcylacholerna (offline)

Post #1

11-11-2020 - 01:49:46

Łomża 

Muszę używać gorsetu lub ortezy do ćwiczeń przy fortepianie. Większość dostępnych rodzajów bardzo mocno wpija się w pachy i uciska doły pachowe. Czy jest coś o innej konstrukcji?

Tomasz. (offline)

Post #2

11-11-2020 - 10:00:24

Pruszków 

Ja mam ortezę na kręgosłup i patrząc na to, że ma ona prostować plecy i ściągać łopatki to szansa na jakikolwiek brak ucisku po zawiązaniu podpaszek nie jest duża. Kombinowałem, aby podpaszki kierować jak najniżej do pasa. Pomaga, ale jakiś ucisk jest.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 11-11-2020 - 10:01:18 przez Tomasz..

Halka (offline)

Post #3

23-11-2020 - 16:47:02

Jest taki gorset , który ja nosiłam po złamaniu kręgosłupa w odcinku piersiowym, pod pachami nie miałam ucisków, ale za to generalnie cięzko było w nim (a i bez niego). Był to rodzaj chomąta, tyle że dla ludzi.
Potem nosiłam taki gorset, rowniez ortopedyczny na kręgosłup, z regulowanymi paskami i ten chyba byłby dobry dla Cieibie. Zajrzyj na allegro i wpisz gorset ortopedyczny na wady postawy, obejrzyj dokładnie, pokaz swojemu lekarzowi do "zatwierdzenia" przed kupnem. I napisz , jaki w końcu nosisz, innym się też przyda taka informacja. Pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 502
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018