Ośrodek Rehabilitacji Dziennej w Żernicy

Wysłane przez gosik65 

gosik65 (offline)

Post #1

09-12-2011 - 12:27:09

Mam pytanie, czy korzystał ktoś z rehabilitacji w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej Med-Profil w Żrenicy /kolo Gliwic/?

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 01-06-2012 - 22:14:36 przez Al_la.

mag_dag (offline)

Post #2

09-12-2011 - 13:43:57

Sosnowiec 

gosik, poczytaj tu:

[amazonki.net]

Gdyby mi coś przyszło do głowy, niech zaczeka. (Dominik Opolski)

-----><-----

----------------------------------------------------------

ewcia20066 (offline)

Post #3

09-12-2011 - 14:12:09

Witaj Gosik!

Korzystałam z Ośrodka w Żernicy w tym roku,dwukrotnie!!!
Chętnie podzielę się wrażeniami...profesjonalizm na każdym kroku.
Począwszy od przesympatycznej p.doktor.
Turnusy 6-cio tygodniowe.Tak było w styczniu i w środku roku prawie,tez!!!

Pozdrawiam!

Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia.przewraca_oczy

gosik65 (offline)

Post #4

09-12-2011 - 14:22:51

Witaj Ewcia!
Ja dostałam skierowanie wczoraj, zatelefonowałam i zarejestrowałam się na styczeń. Zdziwiona byłam, że w zasadzie bez żadnego czasu oczekiwania, Pani nawet zaproponowała 12 grudnia, ale teraz przed świętami odpuściłam. Ewa piszesz turnusy 6 tygodniowe, bo ja będę tam musiała kawałek dojeżdżać, ale jak piszesz, że jesteś zadowolona i profesjonalizm na każdym kroku to na pewno warto.

ewcia20066 (offline)

Post #5

09-12-2011 - 16:04:09

Warto!!!
NA powitanie zobaczysz ładnie odremontowaną częsc starego budynku,naprzeciw przystanek autobusowy.Pod poradnią parking dla pacjentek i personelu.
Wewnątrz ...no,cóż sama zobaczysz i będziesz b.mile zaskoczona.
Pani KAmila w rejestracji ,urocza,miła...potem dokładne badanie i od razu zapisane zalecone zabiegi.
W przerwie możliwośc wypicia herbatki bądz kawki ...można przyjechać z własną wodą i śniadankiem.
Zaprzyjaznia sie od razu z personelem i pacjentkami,podzielonymi na 2 grupy!
Żal odchodzić po spędzonym tam czasie skutecznej rehabilitacji.P.Adam Iwański profesjonalista i nie tylko On!!!

Powodzenia!!!buziak

ps.
...wez ze sobą dresik do cwiczeń ,bluzke najlepiej z krotkim rękawkiem(bo tam b.ciepło),koniecznie 2 ręczniki(w tym jeden kąpielowy)i papucie...może jakies wygodne klapki,skarpetki-najlepiej frotowe.Po sali do cwiczen fajnie biega sie w skarpetkach,na rowerkach tez fajnie !
Dostaniesz szafkę i kluczyk do niej!...nie trzeba taskać się z niczym,codziennie!Mozna sobie zostawiac ciuchy i picie.
Może to trochę nie skromne...ale jesli mozesz przyznaj sie do znajomości ze mna i pozdrow,prosze tamtejsze całokształty!!!Dziękujepapa

Spotkania z ludźmi czynią życie warte przeżycia.przewraca_oczy

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 09-12-2011 - 16:11:39 przez ewcia20066.

metka (offline)

Post #6

09-12-2011 - 21:55:39

Gosik, ja jestem tam obecnie. Tzn. w trakcie rehabilitacji. (Widzisz, klipo, jakbyś nie rezygnowała z grudnia, to teraz byłybyśmy razem jezor ) Dużo na ten temat napisałam w moim domku, nie chcę się tu powtarzać.
Sprostuję tylko, że turnus jest trzytygodniowy z możliwością przedłużenia maksymalnie do sześciu.

gosik65
bo ja będę tam musiała kawałek dojeżdżać

Jeśli masz daleko, to możesz zamieszkać na miejscu.

ewcia20066
(bo tam b.ciepło)

no z tym bym polemizowała... oczko

"Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)

ewcia20066 (offline)

Post #7

10-12-2011 - 15:02:24

Hejo Metka!
Sądzę,że Jestes zadowolona z rehabilitacji.
Zawsze też można zasugerować p.doktor zmianę bądz dodanie jakiegoś zabiegu...jeśli jest skuteczny!
Drenaż rękawem jest super...tak ja go odebrałam!
A co do ciepełka...no cóz,nie każdy odbiera je jednakowo. Nalezę do tych"gorących"a w szafce zawsze miałam coś na chłodniejszy dzień.

buziaki zostawiam buziak
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 410
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018