korekta zdrowej piersi

Wysłane przez joanna_w29 

iwciam (offline)

Post #1

20-03-2014 - 22:56:54

jadwiga61
Aga powiększenie albo podniesienie zdrowej piersi jest płatne , ale korektę możesz zrobić na NFZ ..... porozmawiaj
z lekarzem, bo to chyba od niego zależy .
no ja mam mieć korektę ( podniesienie) zrobioną na nfzmyśli

Nie można życiu dodać dni, lecz można dniom dodać życia...

jadwiga61 (offline)

Post #2

20-03-2014 - 22:57:39

Szczecin 

Korektę nie musisz robić tam gdzie rekonstrukcje możesz zrobić u innego lekarza .... znam dziewczynę
co zaczeła rekonstrukcję w Gryficach a skończyła w Szczecinie u dr Śliwińskiego , bo bylo szybciej .

AgaB (offline)

Post #3

20-03-2014 - 23:14:32

Szczecin 

No to ja już teraz nic nie rozumiem płacze Zdrową pierś muszą mi zmniejszyć i jak powiedział Śliwiński trzeba zrobić podwieszenie z redukcją - mi się wydawało, że to jest jednoznaczne z podniesieniem (korekta) ??? To dlaczego nie chce mi tego zrobić na NFZ :-(

kika2203 (offline)

Post #4

24-03-2014 - 14:15:21

k/Szczecina 

Witaj Agakwiatek Tego nie wiem dlaczego NFZ nie może? Natomiast wiem, że Jadwiga wie na ten temat bardzo dużo i pomoże Ci w tej kwestii.tak
Pozdrawiam i nic się nie martw wszystko z czasem się wyjaśnibuzki

Al_la (offline)

Post #5

24-06-2014 - 12:49:28

k/Warszawy 

[www.medexpress.pl]|

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

IFLO (offline)

Post #6

18-03-2019 - 20:11:16

Pruszków 

Wiola
metalusia, 22 marca br miałam przeprowadzoną redukcję zdrowej piersi, jestem z Warszawy, redukcję miałam na NFZ w Szpitalu im Świętej Rodziny na Madalińskiego. Szukałam wszędzie i wszędzie chcieli kasę( w moim przypadku 7tys)
Mam mieć zrobioną redukcje w tym samym szpitalu w maju 2019r. Też na nfz.

Rak inwazyjny zrazikowy, podtyp Luminalny A, złosliwość G2, e-kadheryna 0%, oba receptory 100%, Her2 - 0%, Ki67 - <14%, wielkośc 3,9x1,8 cm, od czerwca 2018 letrozol Aromek
Wyniki histopatlogiczne
Guz pierwotny ypT/m/1c , okoliczne wezły liczba ocenianych 4, zajetych 0 - ypNO/sn/ , przerzuty odległe pMx

Katiusza78 (offline)

Post #7

18-07-2022 - 11:07:34

Witajcie, jestem po operacji oszczędzającej lewej piersi. Za 4 miesiące mam mieć operacje wyrównującą na piersi zdrowej. Lekarz powiedział, ze nfz nie refunduje korekcji zdrowej piersi (mam duzy biust i bedzie to podniesienie z przesunięciem sutka). Jakie są koszty takiej operacji i dlaczego nfz nie refunduje zabiegu?

Tomasz. (offline)

Post #8

18-07-2022 - 14:49:39

Pruszków 

Katiusza78
Witajcie, jestem po operacji oszczędzającej lewej piersi. Za 4 miesiące mam mieć operacje wyrównującą na piersi zdrowej. Lekarz powiedział, ze nfz nie refunduje korekcji zdrowej piersi (mam duzy biust i bedzie to podniesienie z przesunięciem sutka). Jakie są koszty takiej operacji i dlaczego nfz nie refunduje zabiegu?
Poczytaj wpisy Forumowiczki: [amazonki.net]
Miała symetryzację piersi (ze zmniejszeniem). Czy płaciła i jak to kiedyś wyglądało- nie wiem. Możesz też zadać pytania na prv.

Ella_K (offline)

Post #9

20-07-2022 - 08:36:04

Hej, ja miałam płatny taki zabieg. Piszę, bo masz mieć podniesienie i przesunięcie sutka. Ja też tak ostatecznie miałam, choć z lekarzem cały czas rozmawiałam o redukcji. Jednak zrobił coś innego i jest beznadziejnie. Ja miałam rozmiar 70I, piersi szerokie. Teraz, po wydaniu pieniędzy, jestem w gorszej sytuacji: różnica w rozmiarze miedzy piesiami duza: 3 rozmiary, chirurg praktycznie wcisnął ją pod pachę - więc wygląda to fatalnie. A najgorsze jest to, że nie można tego już naprawić.
Tak więc, nie wiem jak duży masz biust, piszę to dla posiadaczek dużych biustów, aby miały te informacje zawczasu. winking smiley)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 417
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022