Mastektomia z rekonstrukcja w Warszawie - kogo polecacie

Wysłane przez KaGa 

KaGa (offline)

Post #1

10-08-2018 - 18:13:58

Dziewczyny, zostałam zakwalifikowana do mastektomii z jednoczesną rekonstrukcją. Kogo możecie polecić w Warszawie (a może Wieliszew?). Dajcie proszę znać. Kto Waszym zdaniem najlepiej to robi?

Agaba190 (offline)

Post #2

10-08-2018 - 18:39:08

k/Warszawy 

Nie wiem,czy z forum ktoś z Warszawy miał taki zabieg. W każdym razie ja nie pamiętam.
[amazonki.net] - tutaj wątek główny o rekonstrukcji
a tutaj o jednoczasówce
[amazonki.net]

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

IFLO (offline)

Post #3

13-12-2018 - 12:31:27

Pruszków 

Ja jestem zakwalifikowana do mastektomii z rekonstrukcją dwuetapową w Warszawie w szpitalu przy ul. Madalińskiego (dr Dariusz Michalik) na 9 stycznia 2018, ale chyba juz jesteś po operacji.

Rak inwazyjny zrazikowy, podtyp Luminalny A, złosliwość G2, e-kadheryna 0%, oba receptory 100%, Her2 - 0%, Ki67 - <14%, wielkośc 3,9x1,8 cm, od czerwca 2018 letrozol Aromek
Wyniki histopatlogiczne
Guz pierwotny ypT/m/1c , okoliczne wezły liczba ocenianych 4, zajetych 0 - ypNO/sn/ , przerzuty odległe pMx

terri7 (offline)

Post #4

26-06-2019 - 11:34:16

Tarnów 

Witam wszystkie dziewczyny i chciałam poinformować nie polecam Doktora Czerniawski ego gdyż miałam robiona przez niego rekonstrukcje i całkowitą porażka ,jak nawet można coś takiego zrobić skra była piękna bez radia ,bez chemii ,wsadził protezę odwrotnie i połowę pod mięsień a połowę pod skórę i mięsień uciekam .Zero kontaktu po operacji bo robi w piątki i idzie ze Szpitala jak pojechałam do kontroli i żeby to zobaczył to powiedział ze szew złapał ,porostu bzdura i juz kolagen nie ten .Jak można dziurką na 2 cntymetry wsadzić dobrze implant ,to jest metodą powiększania biustu a nie rekonstrukcja widziałam tam dziewczynę której 2 razy poprawiał bo implant się przekrecil .Jak chciałam żeby to poprawił to powiedział ze zawsze możemy wyjść do punktu wyjścia .Stwierdziłam ze juz nie dam się kaleczyc komuś kto niema pojęcia .

terri7 (offline)

Post #5

26-06-2019 - 12:02:48

Tarnów 

terri7
Witam wszystkie dziewczyny i chciałam poinformować nie polecam Doktora Czerniawski ego gdyż miałam robiona przez niego rekonstrukcje i całkowitą porażka ,jak nawet można coś takiego zrobić skra była piękna bez radia ,bez chemii ,wsadził protezę odwrotnie i połowę pod mięsień a połowę pod skórę i mięsień uciekam .Zero kontaktu po operacji bo robi w piątki i idzie ze Szpitala jak pojechałam do kontroli i żeby to zobaczył to powiedział ze szew złapał ,porostu bzdura i juz kolagen nie ten .Jak można dziurką na 2 cntymetry wsadzić dobrze implant ,to jest metodą powiększania biustu a nie rekonstrukcja widziałam tam dziewczynę której 2 razy poprawiał bo implant się przekrecil .Jak chciałam żeby to poprawił to powiedział ze zawsze możemy wyjść do punktu wyjścia .Stwierdziłam ze juz nie dam się kaleczyc komuś kto niema pojęcia .Polecam Panią Doktor Zaniewska wspaniały Lekarz Kraków Poprostu wspaniały fachowiec .Doktor się podiela i zrekonstrulowala mi pierś jestem bardzo zadowolona .Bardzo dziękuję Pani Doktor.

Renata40 (offline)

Post #6

07-07-2019 - 23:03:24

Witam, mi w 2017r. dr Dariusz Michalik robił mastektomię radykalną. W 2019 koniec marca dr Michalik robił mi rekonstrukcję wyłącznie tkanką własną ( płat z pleców plus tłuszcz). Jestem
Bardzo zadowolona. Pacjentką Pana Dariusza Michalik jestem od 2017r. nigdy mnie nie zawiódł, zawsze stawiał na nogi. Jest świetnym fachowcem, ma cierpliwość i empatię.

Carcinoma ductale invasivum G3 mammae; E-Cadherin(+++), CK5/6(-),p63(-); ER-odczyn negatywny (-); PR-odczyn negatywny(-); AR-odczyn negatwyny (-); HER2-odczyn negatywny Score =0; Ki-67 około 95%.. 09.01.2017 do 16.05.2017r Chemioterapia schemat 12xPXL co tydzień /4xAC co dwa tygodnie.
31 maj 2017r Radykalna zmodyfikowana mastektomia metodą Auchinclossa. 21 czerwiec 2017r wynik histopatologiczny: Całkowita odpowiedź na leczenie neoadiuwantowe- nie stwierdza się obecności raka inwazyjnego.radochahot smileyradocha radio 25 lampek.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 349
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018