Odrzucenie implantu

Wysłane przez Bombina76 

Bombina76 (offline)

Post #1

15-12-2020 - 04:14:59

Środa Śląska 

hej,

tak się zdarza choć pewnie rzadko, w 3 miesiącu wytworzyła się kapsuła, implant został ściśnięty i pofałdowany. dodatkowo co podobno już się nie zdarza, tłuszcz podskórny został zmacerowany/rozpuszczony. siła grawitacji implant naciska na dół piersi i tam właśnie problem z tłuszczem, płynny tłuszcz wyciśnięty został do góry (stąd mój obrzęk) a przez cienka skórę prześwieca implant- widać go....Organizm chce wypchać dołem. W piątek idę do szpitala na usunięcie, proponował chirurg nowy implant ale po co ma bolec drugi raz, zwłaszcza że ja chyba nie chcę implantu , powiedziałam we wrześniu że nie lubię tej piersi to organizm postanowił usunąć....
Z tego wszystkiego najgorszy ból, ale już niedługo się skończy.

NST, G2, T1b, Mastektomia z wartownikami, implant 08.2020 /odrzucenie implantu sad smiley
tamoksyfen + reseligo

blogsandarticlesed (offline)

Post #2

04-08-2022 - 05:18:11

Canada 

voip phone service
he then shot a very last-spherical 76 on the carmel, ind., path on wednesday to finish in a tie for 2nd with a 4-over 220, 4returned of winner john marshall butler.i played super,” daly ii advised the indianapolis megastar. “itd had been cool to win, however i still have time. just a couple horrific 3-putts each days, however apart from that i played incredible.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 403
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022