bezpłatna elektrochemioterapia w rozsianym raku piersi

Wysłane przez Maria74 

Maria74 (offline)

Post #1

14-03-2016 - 10:57:47

Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych zabiegów elektrochemioterapii dla pacjentek z rozsianym, nieoperacyjnym rakiem piersi. Z zabiegu mogą skorzystać chore z rozsiewem raka piersi do skóry i tkanki podskórnej, po wcześniejszym zabiegu mastektomii oraz po leczeniu systemowym.

Procedura ta nie jest standardowo refundowana, a fundusze przeznaczone na zabiegi pochodzą z budżetu szpitala – liczba miejsc ograniczona. Kwalifikacje przeprowadzane są w poradni chirurgii onkologicznej w Wielkopolskim Centrum Onkologii, natomiast zabiegi wykonywane są w szpitalu Wojewódzkim we Wrocławiu na oddziale chirurgii onkologicznej.

Wstępna kwalifikacja pacjenta do zabiegu odbywa się w kontakcie na drodze telefonicznej i mailowej:

dr Mateusz Wichtowski: mateusz.wichtowski@wco.pl lub telefonicznie pod numerem: 61 8850624 (numer do dyżurki lekarskiej oddziału chirurgicznego WCO).

Szczegółowe informacje [www.zwrotnikraka.pl]

PonaPoczta (offline)

Post #2

16-03-2016 - 21:44:15

Witaj Mario,

a na czym ta elektrochemioterapia polega? Wygląda, że to coś dla mnieduży uśmiech Tylko, że to straaaaaaaaaaaaaasznie daleko ode mnie.

Maria74 (offline)

Post #3

17-03-2016 - 09:36:52

Witaj,

tu materiał video: [www.youtube.com]
a tu artykuł: [www.zwrotnikraka.pl]

Szczegółowe informacje u : dr Mateusz Wichtowski: mateusz.wichtowski@wco.pl lub telefonicznie pod numerem: 61 8850624 (numer do dyżurki lekarskiej oddziału chirurgicznego WCO).

isza (offline)

Post #4

01-04-2020 - 13:41:25

dzień dobry smiling smiley
wyciągam wątek ponieważ na dzisiejszej wizycie u Chirurga usłyszałam, że elektrochemioterapia to mogłoby być coś dla mnie.
czy ktoś coś wie na temat tej metody? czy jeszcze jest gdzieś w Polsce stosowana?

Magdak123 (offline)

Post #5

06-09-2020 - 16:09:51

Dzień dobry,
Też jestem zainteresowana tym tematem.
Niestety mi nikt nic nie proponuje sama muszę szukać rozwiązania.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 413
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018