Babcia 87 lat metaza +zaniedbany rak sutka

Wysłane przez Cansu 

ewela81 (offline)

Post #1

29-06-2019 - 22:31:06

Kunów 

Wyrazy współczucia.

Al_la (offline)

Post #2

30-06-2019 - 19:33:53

k/Warszawy 

Współczuję całej rodzinie serce

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

ira (offline)

Post #3

01-07-2019 - 17:31:33

Pabianice 

Cansu, bardzo Ci współczuję. pociesza

Tomasz.
Osoba z wysiękami staje się senna- jak na dużej wysokości.

Niekoniecznie. Żyję ze stwierdzonym wysiękiem w opłucnej (oprócz przerzutów do kości) od października 2016. Męczę się przy dużym wysiłku, ale senność mi nie dokucza, za to bezsenność czasem bardzo. Żadne badania nie stwierdziły raka w płucu, ale... to jest na pewno z powodu przerzutów, bo skąd?

Tomasz. (offline)

Post #4

01-07-2019 - 18:27:16

Pruszków 

Wysięk a wysięk. Jak z nadciśnieniem czy inną chorobą. Objawy zależą od nasilenia objawów choroby. Wysięki mogą być też od stanów zapalnych, POChP, są też w znacznej niewydolności serca.

Anna córka Kasi (offline)

Post #5

11-07-2019 - 22:50:39

Warszawa 

Zainteresowal mnie temat wysieku i jego powiazanie z sennoscia, meczliwoscia itp. Probuje znalezc powod braku sil mojej mamy. Po operacji, ktora byla 1 lipca jest tragicznie, ale i wczesniej, przed operacja nie bylo duzo lepiej. PET pokazal wiele guzkow o charakterze zapalnym/pozapalnym m.in. w plucach. Czy to moze byc powod meczliwosci? Jakim badaniem to potwierdzic, jak temu zaradzic...Pozdrawiam

Tomasz. (offline)

Post #6

13-07-2019 - 19:45:25

Pruszków 

Różnicowanie wysięku płucnego z innymi powodami męczliwości polega na wykonaniu spirometrii.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 391
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018