Czy w rozsianym raku piersi możliwe jest leczenie sanatoryjne?

Wysłane przez Kadcylacholerna 

Kadcylacholerna (offline)

Post #1

06-06-2021 - 23:14:20

Łomża 

Od 2018 roku czekam na leczenie sanatoryjne obrzęku limfatycznego w sanatorium "Elektron" w Ustroniu. W między czasie wystąpiła u mnie wznowa choroby i włączono u mnie leczenie paliatywne. Po poinformowaniu sanatorium o tym fakcie dowiedziałam się, że w trakcie leczenia onkologicznego nie mogę korzystać z żadnej rehabilitacji, dopiero po zakończeniu leczenia. Po podaniu informacji, że leczenie to nie będzie nigdy zakończone, odpowiedź byłą krótka - to i rehabilitacja też nigdy nie może się odbyć. A na pytanie co ze skierowaniem, które mam z NFZ odpowiedź była - nie wiemy. Jakie są wasze doświadczenia w korzystaniu z rehabilitacji sanatoryjnej w rozsianej fazie choroby?

mikedavis (offline)

Post #2

21-12-2021 - 03:41:23

Kadcylacholerna
Od 2018 roku czekam na leczenie sanatoryjne obrzęku limfatycznego w sanatorium "Elektron" w Ustroniu. W między czasie wystąpiła u mnie wznowa choroby i włączono u mnie leczenie paliatywne. Po poinformowaniu sanatorium o tym fakcie dowiedziałam się, że w trakcie leczenia onkologicznego nie mogę korzystać z żadnej rehabilitacji, dopiero po zakończeniu leczenia. Po podaniu informacji, że leczenie to nie będzie nigdy zakończone, odpowiedź byłą krótka - to i rehabilitacja też nigdy nie może się odbyć. A na pytanie co ze skierowaniem, które mam z NFZ odpowiedź była - nie wiemy. Jakie są wasze doświadczenia w korzystaniu z rehabilitacji sanatoryjnej w rozsianej fazie choroby? mapquest driving directions
Leczenie sanatoryjne jest środkiem ekstremalnym, który powinni rozważyć tylko niektórzy pacjenci z rozsianymi nowotworami. Wymaga to przebywania w ciepłym miejscu przez kilka miesięcy podczas okresu leczenia.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 442
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022