Przerzuty do kości

Wysłane przez Amazonki.net 

Koto (offline)

Post #1

22-11-2019 - 17:48:26

Czesc Wiola,

Tez lecze sie w UK. Niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytania ale czytajac przypomnialy mi sie moje watpliwosci dotyczace moich poprzednich wynikow.

Czy ktos z forumowiczow sie orientuje czy na badaniach (PET itd) widac, ktore ogniska sa "stare" lub "uspione" a ktore wlasnie sa aktywne i chca podbic nowe obszary.

Mam tez pytanie dotyczace bolu - czy rak w kosciach Was boli?
Ja mialam dlugo spokoj (gdzies od czasu do czasu zabolalo ale byl to bol do zniesienia) ale ostatnio pojawil sie bol, ktory budzi mnie w nocy i nie pozwala mi funkcjonowac nawet po paracetamolu i ibuprofenie.
Jakie srodki przeciwbolowe Wam pomagaja?

Pozdrawiam Xx

ira (offline)

Post #2

22-11-2019 - 19:23:45

Pabianice 

Koto, przed zdiagnozowaniem przerzutów bolała mnie potwornie noga. Przerzuty były m.in. w biodrach i miednicy. Kiedy zaczęłam leczenie, ból ustąpił. Brałam tramal, ale byłam po nim bardzo słaba. Teraz boli mnie z powodu inhibitorów aromatazy, które biorę. Paracetamol biorę tylko na ból głowy, co się rzadko zdarza, bo mnie nie boli smiling smiley
A co Ciebie boli?

Al_la (offline)

Post #3

29-11-2019 - 15:48:00

k/Warszawy 

Koto
Czy ktos z forumowiczow sie orientuje czy na badaniach (PET itd) widac, ktore ogniska sa "stare" lub "uspione" a ktore wlasnie sa aktywne i chca podbic nowe obszary.

Badanie PET pokazuje, które zmiany są czynne metabolicznie (czyli następuje podział), a które nie.

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 506
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018