Turban czy chusta?

Wysłane przez sarunia 

sarunia (offline)

Post #1

29-09-2012 - 15:32:17

Bydgoszcz 

Witajcie! Z mama już lepiej trochę dokucza jej zmeczęczenie ale daje radę.

Ale mam takie pytanko. Co uważacie o turbanach?? Czy dobrze się je nosi?? Czy są wygodne? Czy nie zsuwają się z głowy?? Czy zakłada się coś pod nie?? Mama chce już się przygotować na to że wypadną jej włoski i lepsze są turbany czy chusty?? W co ma się zaopatrzyć?

Z góry dziekuje za odpowiedźsmiling smiley
Buziakibuziak

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 29-09-2012 - 15:57:27 przez Al_la.

filipinka35 (offline)

Post #2

29-09-2012 - 15:54:45

Turbany to nie wiem jak sie nosi, ale chustki to wiem.
Chustka jest wygodna i nie zsuwa sie z łysej głowy.

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

Wiola (offline)

Post #3

30-09-2012 - 11:02:53

Warszawa 

polecam chustki bo z każdej zrobicie coś na kształt turbanu( naukę wiązania sobie "wygooglujcie" lub znajdźcie na You tube)
ja byłam bez włosów tez zimą i nic pod chustkami czy też beretkami( bo i takie miast turbanów miałam) nie nosiłam.

Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam....

Haniap. (offline)

Post #4

30-09-2012 - 12:29:33

Poznań 

Ja mam i chusteczki i turbany i nosiłam na zmianę i sama nie wiem co jest lepsze. Najważniejsze dla mnie jest to, że nie muszę nosić peruki, której nienawidzę chichot

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

filipinka35 (offline)

Post #5

30-09-2012 - 12:43:28

O Haniu ja tez nienawidziłam peruki. Okropnie.
Wolałam założyc chusteczke. A w domku na łysolka ganiałam.

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

braja (offline)

Post #6

30-09-2012 - 16:11:56

Jak dokonywałam zakupów w sklepiku w COZL tylko turbany wygladały mi na coś do noszenia. Jeden nosze do tej pory na chłodniejsze dni, wszystkim sie podoba jako oryginalne nakrycie głowy

ALDI 1970 (offline)

Post #7

30-09-2012 - 19:41:07

Częstochowa 

No ok chusta , turban czy czapeczka np do spania bo i takie widziałam na stronkach. A czy firma ma znaczenie? Jakie są najlepsze, jaki rodzaj materiału lub ewentualnie na co zwracać uwagę odnośnie wykonania? myśli

sarunia (offline)

Post #8

04-10-2012 - 22:35:53

Bydgoszcz 

Mama dziś dostała zamówione 6 turbanów ze strony www.turbany-lidia.com/ są super!! Fajny materiał i wogóle. Co prawda to mamusia będzie je nosić ale są tak śliczne że sama się skusze żeby nie było jej smutnosmiling smileysmiling smileysmiling smiley POLECAM!smiling smiley

metka (offline)

Post #9

05-10-2012 - 00:42:31

Aldi, prędzej Ci włosy odrosną niż się zdążysz do "firmy" przyzwyczaić oczko Najlepsze są te, które Ci pasują - i kolorem, i fasonem, i materiałem "po dotyku". Ja turbany kupiłam na www.ewaostrowski.pl, natomiast w chusteczki zaopatrywałam się gdzie popadnie - w sklepie dla dzieci (duży wybór kolorów), na straganach w supermarketach (fajna grubsza, sztywniejsza bawełna), gdzie mi coś w oko wpadło.

Sarunia, pytasz czy nosi się coś pod spód. Zazwyczaj nie, choć jak zima przymrozi, to dodatkowa warstwa ocieplenia może się przydać (dziewczyny piszą, że wtedy mopy się świetnie sprawdzają, bo grzeją). W ogóle to warto mieć wygodną chusteczkę "po domu", bo na początku jak włosy wypadną - szok, jest ZIMNO! chichot ale to tylko na początku, potem jak się człowiek przyzwyczai, to już można na bezę śmigać uśmiech

"Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)

wiwibis (offline)

Post #10

05-10-2012 - 07:46:54

knurów 

witam ja kupiłam perułke ale żle sie w niej czułam więc tez zaopatrzyłam sie w turbny i chusty. turbany też kupiłam na stronce lidii są super fajnie sie nosza i naprawde ładnie wykonane a chusty dostałam z niemiec specjalne dla amazonek i tak przechodziłam aż mi włosy nie wyrosły.

ALDI 1970 (offline)

Post #11

05-10-2012 - 09:24:36

Częstochowa 

Dzięki Dziewczyny..duży uśmiech Wczoraj zmieniłam fryzurę na krótszą, w końcu i tak włosy polecą, przeglądałam różne strony z chustami i turbanami, cos się wybierze bo peruka raczej nie dla mnie...tak mi sie zdaje, przynajmniej na chwilę obecną...Jutro pierwsza chemia jak nic nie stanie na przeszkodzie, 3majcie kciuki uśmiech POZDRÓWKA

parasol431 (offline)

Post #12

05-10-2012 - 10:33:04

wołów 

Aldismiling smileyZapewniam Cię ,że w chuście czy turbanie będziesz się czuła o wiele lepiej niż w peruce.Sama nie nosiłam peruki i środowisko odbierało mnie bardzo przychylnie.Wydaje mi się ,że społeczeństwo woli nas takie prawdziwe....Powodzenia Ci życzę i determinacji dużoooooooooosmiling smiley

Al_la (offline)

Post #13

05-10-2012 - 10:39:47

k/Warszawy 

parasol431
Aldismiling smileyZapewniam Cię ,że w chuście czy turbanie będziesz się czuła o wiele lepiej niż w peruce.

A ja myślę, ze to w czym się kto jak czuje, to sprawa bardzo indywidualna.
Ja nie wyobrażałam i nie wyobrażam sobie siebie, ani w chustce, ani w turbanie. W ogóle we wszystkich nakryciach głowy wyglądam jak Kaśka_ze_młyna duży uśmiech
Natomiast w peruce wyglądałam bardzo dobrze (lepiej niż przed chorobą) i to nie tylko moje wrażenie. Wszyscy na mój widok wykrzykiwali - jak Ci świetnie w krótkich włosach. I tak zostało, bo kiedyś miałam długie uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

parasol431 (offline)

Post #14

05-10-2012 - 10:47:52

wołów 

Alu pewnie masz rację ,może zbyt sugestywnie podeszłam do problemu.Przedstawiłam swój punkt widzeniabezradnyZwracam honor.Pa

Al_la (offline)

Post #15

05-10-2012 - 10:50:15

k/Warszawy 

Ależ ja nie pisałam, żeby Cię poprawiać. Ty przedstawiłaś swój punkt widzenia, a ja swój. A koleżanki wybiorą swój i będzie ok duży uśmiech buzki

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

skyman (offline)

Post #16

09-10-2012 - 01:33:03

Rzeszów 

osobiscie ? znaczy ...z pkt mojego widzienia...chusta po domu...a turban miasto grinning smiley Wgl turbany mi sie podobaja..i kobiety w nich grinning smiley

maja1987 (offline)

Post #17

26-05-2013 - 18:30:05

kłodzko 

Witajcie Kochane buzki
Mam do Was pytanie... czy któraś z Was wychodziłaz domu z łysą glacką?
Ja narazie nosze chustkę, mam tez turban ale onmi jakośnie podchodzi...ubrałamgokilka razy zanimkupiłam chustke. Ale zastanawiam sie co by było gdybymnie ubrała nic...

magda2411 (offline)

Post #18

26-05-2013 - 18:48:07

Olsztyn 

maju, nic się nie stanie jak z łysą główką pochodzisz... ja miałam chemię od maja do września i zdarzało się, że chodziłam bez niczego.... rób tak, byś czuła się dobrze!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-05-2013 - 18:49:15 przez magda2411.

maja1987 (offline)

Post #19

26-05-2013 - 19:14:43

kłodzko 

nie bedzie to przesadna "ekstrawagancja"?

magda2411 (offline)

Post #20

26-05-2013 - 19:39:47

Olsztyn 

maju, a jak czujesz? Może rzeczywiście być szokiem, ekstrawagancją itd.... a może być taką swojego rodzaju wolnością.... Rób tak, by Ci było z tym dobrze!
uśmiech

wodna (offline)

Post #21

13-06-2013 - 13:36:57

A ja parę dni kupiłam turban z tej firmy ROKOKO ( TURBAN NASHOTA ) - turban jest mięciutki i wygląda kobieco i nie drapie smiling smiley W domu chętnie chodzę "bez", ale na wyjście trzeba się przygotować, a że idą wakacje, upały... Specjalnie kupiłam na wakacje, żeby coś lekkiego ponosić smiling smiley

usunięto link reklamujący

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 13-06-2013 - 14:28:40 przez myszka.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 439
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022