jak wybrac peruke

Wysłane przez beata31 

beata31 (offline)

Post #1

09-03-2015 - 16:33:17

Koszalin 

Jestem na etapie szukania peruki dla siebie.bylam dzisiaj w kilku punktach i przymierzałam kilka modeli.chcialam długość taka mniej więcej za łopatki, ale pani ze sklepu mi odradzila, powiedziała ze długo takie włoski nie wytrzymają ze zrobią się z nich "dredy" ze takie włosy obcierają się o ubrania i bardzo szybko się niszczą. Zamówiła dwie długie jutro idę przymierzac.teraz nie wiem co mam robić. Może macie jakieś doświadczenie z długimi perukami?

Uwierz, że potrafisz i juz jesteś w połowie drogidrink.gif

marzusia (offline)

Post #2

09-03-2015 - 20:31:53

Cieszyn 

ja,jak widzisz na zdjęciu kupiłam dłuższą bo krótkich włosów nie lubie i chciałam mieć podobną do moich,udało się ,kto nie wie jest przekonany,że to moje własne.Faktycznie trochę się kołtunią i zbijają w pasma ale spokojnie można je rozczesać.Ja jeszcze trochę podcięłam u fryzjera i teraz mam takie poniżej ramion

beata31 (offline)

Post #3

10-03-2015 - 11:40:51

Koszalin 

Ja tez właśnie nie lubię krótkich włosów prawie całe życie miałam długie. Nie wiedziałam że będzie taki problem żeby znaleźć długie włoski, dobrze że jest chociaż możliwość zamówienia z katalogu.dzis lub jutro powinny być. Czekam na telefon ze sklepu smiling smiley

Uwierz, że potrafisz i juz jesteś w połowie drogidrink.gif
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 125
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022