Turbany

Wysłane przez Amazonki.net 

Amazonki.net (offline)

Post #1

19-02-2010 - 16:38:33

Forumowo 

Tu możemy pisać o turbanach.

chusty, turbany, peruki

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 28-08-2010 - 09:21:32 przez b_angel.

Pyrunia (offline)

Post #2

28-07-2010 - 17:10:15

Stolica Pyrlandii 

Od Navelbiny, zgodnie z tym co lekarz powiedział, z dnia na dzień włosy mocno ubywają.
Po każdym myciu coraz większe zakolastres
Mam zamiar kupić turban. O ile się da nie będę nosiła perukismutny
Wiem , że później odrosną ( chyba ) ale mam przed oczami kobietę , ktorą spotkałam.
Miała ładne gęste włosy a po przerzedzeniu już nie odrosłysmutny
Lepiej byłoby gdyby od razu wszystkie wypadły , no ale co zrobićbezradny

aniolek1 (offline)

Post #3

28-08-2010 - 00:53:09

www.ewaostrowski.pl

atelierdecreation (offline)

Post #4

27-12-2010 - 19:36:06

Koszyce 

Witam Serdecznie winking smiley

Drogie Panie, pragnę zaprezentować najnowszą firmę na rynku, produkującą turbany dla Was winking smiley Firma dopiero zaczyna prosperować na polskim rynku ale już posiada bogaty asortymentwinking smiley Nasz adres to www.turbany-lidia.com Bardzo serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony. Może każda z was znajdzie coś dla Siebie winking smiley Odpowiemy na wszystkie pytanie jeśli jakiekolwiek masz, nasz adres e-mail to turbanylidia@gmail.com. Jeżeli tylko chcesz wyślemy Ci do domu nasz katalog w którym znajdują się te i inne modele turbanówwinking smiley Strona jest jeszcze w wersji roboczej , ale dla dociekliwych można już ją odwiedzać !

Zapraszamy

Lidia Miernik Atelier de Creation Lidia

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 27-12-2010 - 19:37:15 przez atelierdecreation.

Red (offline)

Post #5

16-01-2011 - 18:32:29

Olsztyn 

Cześć dziewczyny, w tym tygodniu na TVN w porannym programie pokazywali kobietkę, która robi bardzo fajne turbany na głowę, z myślą o kobietach , które są w trakcie chemii i chca wyglądać atrakcyjnie..wiem , że noszenie peruki przez dłuższy czas może sprawiać ból - wrażliwa skóra głowy ( doświadczenie mojej mamy )...a w sklepach specjalistycznych nie ma zbyt dużego wyboru nakryć na głowę....nie wiem czy mogę podać adres strony na forum, więc jeśli ktoś jest zainteresowany chętnie prześlę na maila uśmiech

Post #6

06-02-2011 - 19:56:49

Koszyce 

Drogie Pani bardzo nam milo ze udalo nam sie dotrzec poprzez ten reportaz w DDTVN do wielu z was.
Dla zainteresowanych mozemy na maila przeslac adresy sklepow gdzie dostepne sa juz nasze produkty.
Serdecznie zapraszamy!

Post #7

11-10-2011 - 12:26:18

Koszyce 

Droga Pani

To właśnie naszą prezentacje turbanów oglądała Pani w porannym programie DDTVN. Zapraszam do odwiedzania naszego sklepu internetowego

Pozdrawiam serdecznie
Lidia miernik
Atelier de Creation Lidia

[usunięto reklamę]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 12-09-2013 - 12:25:27 przez Szpaku.

Luwczus (offline)

Post #8

12-09-2013 - 11:07:54

atelierdecreation
Droga Pani

To właśnie naszą prezentacje turbanów oglądała Pani w porannym programie DDTVN. Zapraszam do odwiedzania naszego sklepu internetowego turbany, chusty - sklep internetowy

Pozdrawiam serdecznie
Lidia miernik
Atelier de Creation Lidia

Super rzeczy .. sama zastanawiam się nad zakupem kilku!

wojowniczka (offline)

Post #9

26-02-2014 - 08:03:48

dziękuję za namiary

edytaxxx1 (offline)

Post #10

29-06-2014 - 11:15:15

Witam,
Jestem tu nowa na forum więc jeśli zamieściłam ten post w złym wątku to przepraszam.
Czy ktoś wie gdzie mogę kupić chusty, turbany na głowę we Wrocławiu? Czeka mnie chemia i chciałabym kupić nakrycia głowy. Chyba pomoże mi to z oswojeniem się z myślą utraty włosów: (

Dziękuję za pomoc : )

sasky7 (offline)

Post #11

29-06-2014 - 23:19:52

Warszawa 

Edytaxxx1

Nie wiem, jak we Wrocławiu.
Ja szukałam ... w necie.
Przejrzałam, zamówiłam 3 sztuki. Jedną zwróciłam po otrzymaniu przesyłki i przymierzeniu (i oczywiście zwrócono mi za nią pieniądze) a drugiej praktycznie nie zdejmowałam z głowy, no ... chyba że do prania uśmiech

Jeśli chcesz, to podeślę Ci adres na priv.

Pozdraviam
Dorota

anamelia (offline)

Post #12

30-07-2015 - 15:41:28

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.anamel.pl gdzie znajdą Panie duży wybór chustek, turbanów i czapeczek po chemioterapii. Prowadzimy również sprzedaż na allegro nick : anamel27.

tynkaa (offline)

Post #13

19-11-2015 - 20:21:17

dziewczyny mogłybyście poradzić gdzie w Wawie kupowałyście turbany, chusty dziś przymierzałam parę, ale jakoś te wzory do mnie nie do końca przemawiały. Chciałabym już wiem, że turban, ale gładki w sensie jednokolorowy, a w tym sklepie same pstrokatewinking smiley

patagata (offline)

Post #14

19-11-2015 - 20:32:09

Tynka - ja kupilam turban i w ogóle nie uzywam. Jeśli bylabys zainteresowana to napisz na priv.Chętnie odsprzedam.Mój jest granatowy (jeansowy).Kupilam w Ameonie w Krk.

Nie ma ciula!!!! Nie ma!!!!

Co nas nie zabija,to nas wk...a przewraca_oczy

amelia30 (offline)

Post #15

19-11-2015 - 20:35:03

patagata
Tynka - ja kupilam turban i w ogóle nie uzywam. Jeśli bylabys zainteresowana to napisz na priv.Chętnie odsprzedam.Mój jest granatowy (jeansowy).Kupilam w Ameonie w Krk.
Tynka ja kupiłam turbany i chusty na allegro, wpisz turbany Lidia, mają dość duzy asortyment, dobra jakość i niskie ceny

ja odrazu kupiłam kilka kolorów, plus takie bawełniaki do spania na zmianę

A pessimist sees the difficulty in every opportunity;
an optimist sees the opportunity in every difficulty

lulu (offline)

Post #16

20-11-2015 - 08:53:07

k/Kwidzyna 

A może wystarczy zajrzeć na Youtube jak się wiąże turbany. Ja tak zrobiłam i sama sobie wiąże, to jest łatwe. Przecież macie jakieś apaszki, chustki w domu, które się wam podobają.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

kuna13 (offline)

Post #17

09-03-2019 - 14:54:04

Dziewczyny polecam, onkoczapki
[projektkocyk.pl]

[projektkocyk.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 09-03-2019 - 14:55:39 przez kuna13.

Mon (offline)

Post #18

06-04-2019 - 15:52:03

Zielonka 

Hej dziewczyny oczko
Pierwszą chemia czeka mnie 8 kwietnia, i szukam w necie różnych opcji zastępczych dla mojej czupryny. Bardzo podobają mi się takie turbany jak na zdjęciu które tu wrzucam, ale nie mogę znaleźć ich nigdzie w wersji bambusowej a nie bawełnianej. Ma może któraś z was namiar na takie cudo?

Mon (offline)

Post #19

06-04-2019 - 15:53:24

Zielonka 

goja66 (offline)

Post #20

06-04-2019 - 18:25:38

Ozorków 

Ja tam se motałam co mogłam -głownie delikatne bawełenki od "chińczyka ...i długo byłam tam wierną klientką ..
Mój pierwszy turban to porażka -z rossmana ...Miękki i długi i motał się tak ze 40 minut...I pojechałam do onki i mówię ,że boli mnie każda cebulka włosowa -pusta ...Bo już łysa byłam ...A ona -proszę zdjąć chustkę ….a ja ją motałam z płaczem w domu tak coś koło godziny...Zdjęłam =ale do dziś pamiętam jak ciasno ją zamotałam ,żeby mi tylko nie spadła...Taki stresik….Odleżyny od gumek w chustce miałam....Teraz wydaje mi się to dziwnie /głupie ...ale wtedy to była dla mnie masakra ...ech..

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%

Pollik (offline)

Post #21

06-04-2019 - 19:29:53

Warszawa 

serce

Wyląduję, zrobię pierwszy krok i kolejny, i kolejny...
mastektomia prawostronna z węzłami wartowniczymi.
rak przewodowy naciekający hormonozależny G1, pT1c N0(sn). ER i PgR 100%. PS =5, IS=3, CS=8. HER2- . Ki 67 5%
Od 20 stycznia 2017 Tamoxifen

goja66 (offline)

Post #22

06-04-2019 - 20:41:31

Ozorków 

Pollik
serce
Dzięki -ale pamiętam jakie to trudne było na początku....bo niby bolał mnie turban...To nieprawda -bolała mnie głowa ..bolało mnie każde miejsce po każdym pojedynczym włosie...Wszystko mnie bolało ,,,nawet poduszka i ręcznik troszkę wilgotny kojący odrobinkę -też mnie bolał...ech...To niic ,że ogolone do łysola ….bolało to co zostało...czego nie było widać ...to był taki dziwny -łysy ból..Dobre określenie "łysy...._

NST Gx po chemioterapii ypT3N3
Er- 30% ,Pr-0 , HER2-0 , Ki67-18-20%
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 533
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018