Peruki

Wysłane przez Amazonki.net 

monika.w (offline)

Post #1

19-04-2016 - 21:31:50

Toruń 

witajcie, doradzicie mi gdzie znajde sklep z refundacją na peruki w woj.kujawsko-pomorskim? bezradny

lulu (offline)

Post #2

21-04-2016 - 22:44:13

k/Kwidzyna 

Sklep Medyczny - Protezy Piersi, Peruki - Refundacja

Wyposażenie medyczne / Sprzęt medyczny
87-100 Toruń, Uniwersytecka 17

Na Forum od 07 lutego 2008

2007 amputacja prawej piersi, 5 lat na Tamoksyfenie, Egistrozolu, Mamostrolu
2015 amputacja lewej piersi, 4xAC, rok Herceptyna
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #3

27-04-2016 - 12:51:26

A jak wygląda sprawa z kupowaniem peruk przez internet? Warto się tym interesować czy nie?

annzaw (offline)

Post #4

27-04-2016 - 12:59:44

Tarnów 

lepiej mierzyc. w Krakowie na Garncarskiej jest sklep Far-Med, pytaj o panią Kasię, rewelacyjnie dobiera peruki

Iza35 (offline)

Post #5

10-05-2016 - 11:38:43

Gdynia 

a w Trójmieście jakiś polecany sklep ?

Kasia2225 (offline)

Post #6

23-08-2016 - 13:16:58

Proszę o pomoc w znalezieniu w sklepów z perukami które mają podpisane z NFZ okolice katowice, Dąbrowa Górnicza, bytom, czeladź, Będzin . Będę wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie

maya277 (offline)

Post #7

20-12-2016 - 13:24:02

Ja kupowałam w Janmedic na Kopcińskiego 69...plusem tej lokalizacji jest NFZ po drugiej stronie ulicy jeżeli chcesz się starać o dofinansowanie zakupu peruki.Wybór jest duży..zapewniają intymną atmosferę.Firma ta ma też oddział obok Kopernika ..w tzw .okrąglaku na Paderewskiego.Pozdrawiam smiling smiley

Maria2033 (offline)

Post #8

03-05-2017 - 22:00:21

Kraków 

Nowy, świetny sklep z wysokiej jakości perukami jest w Krakowie jest przy ulicy Dietla 50. Nazywa się Świat Peruk. Duży wybór, ceny przystępne. Polecam. To ich strona: [perukikrakow.pl]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 03-05-2017 - 22:01:44 przez Maria2033.

ann_ak (offline)

Post #9

22-05-2017 - 09:47:21

Witam Was Kochane! smiling smiley
Chciałam zaczerpnąć Waszej opinii odnośnie miejsca, w którym mogę kupić perukę najlepiej w Krakowie. Może któraś z Was się orientuję, gdzie jest duży wybór? Poszukuję jakiegoś sprawdzonego sklepu, w którym nie będę się krępowała przymierzając peruki, gdzie nikt mnie nie będzie poganiał... Jest to dla mnie nowa sprawa, także bardzo Was proszę o wyrozumiałość smiling smiley Sama zaraz siądę i czegoś poszukam, sprawdzę i chętnie się z Wami podzielę moimi typami. Jednak bardzo liczę na Wasze opinie smiling smiley

Pozdrawiam!

gosia0101 (offline)

Post #10

22-05-2017 - 13:26:34

małopolskie 

Przy Garncarskiej jest kilka sklepów .Największy wybór to ma Anna Piotrowska przy pl.Sikorskiego, ekspedientka do niczego nie namawia i nie pogania,anielska cierpliwość,dla mnie to był duży plus bo można przymierzać w nieskończoność.Ale w efekcie końcowym kupiłam w Far Med ,tam panie ingerują ale zakup był trafiony i jestem zadowolona.Włosy syntetyczne ale wyglądają bardzo naturalnie.
Zależy jeszcze jaką chcesz długość bo z krótkimi włosami to raczej problemu nie ma ale w trochę dłuższych to już jestuśmiech
Przy następnym zakupie pójdę zobaczyć na Dietla bo tam jeszcze nie byłam.

ann_ak (offline)

Post #11

01-06-2017 - 10:54:16

Gosia 0101 dziękuję Ci pięknie za podpowiedzi smiling smiley Zrobiłam "rundkę" po wszystkich tych sklepach, wszędzie był mega duży wybór, jednak swoją ostatecznie kupiłam w sklepie na ul. Dietla 50. Jak się okazało całkiem nowy sklep to też wybór był naprawdę duży. Według mnie to bardzo elegancki sklep, w którym czułam się całkiem dobrze, mimo wszystko... ale jeżeli zaszłaby taka potrzeba, czego bardzo bym nie chciała, to zapewne tam powrócę. Ja osobiście szukałam dłuższej czarnej peruki, lekko pofalowanej. Wybór byś spory to też się udało kupić smiling smiley Z tego co Pani mi mówiła to mają też katalogi, w których jest bardzo szeroka oferta i jeżeli nic dla siebie się nie znajdzie w sklepie to można zamówić i podobno w ciągu kilku dniu można przyjść i przymierzyć. Ale nie wiem, jak to działa na 100%, bo mi udało się kupić właściwie od ręki smiling smiley
Jestem bardzo zadowolona, bo wiadomo, żę zakup peruki do najłatwiejszych nie należy...Z mojej strony polecam bardzo go polecam.

Pozdrawiam Was i życzę powodzenia smiling smiley

jolamarus1991 (offline)

Post #12

28-07-2017 - 17:03:25

Preferuję perukę naturalną,ponieważ jest nie tylko trwała, ale też o wiele ładniejsza niż w przypadku włosów syntetycznych. Zdecydowanie bardziej przypomina prawdziwe włosy, pasma nie plączą się tak szybko i nie mechacą, o wiele łatwiej jest je ułożyć. Co ważne, włosy naturalne możemy czesać, podcinać, modelować, farbować czy suszyć suszarką – mamy więc możliwość zmiany fryzury, co dla wielu pań jest niezwykle istotne.

renatar (offline)

Post #13

28-07-2017 - 18:52:05

sieradz 

Syntetyczna jest wygodniejsza w użytkowaniu właśnie dlatego że jak wypierzemy to tylko trzeba potrząsnąć i poczekać aż wyschnie z prawdziwymi włosami już nie jest tak łatwo bo trzeba ułożyć.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

Barabara_65 (offline)

Post #14

16-11-2017 - 16:42:17

Lębork 

Iza35
a w Trójmieście jakiś polecany sklep ?
Proszę o informacje gdzie w trójmieście mogę kupćc perukę?

Darianka (offline)

Post #15

16-11-2017 - 22:03:39

No ja mam syntetyczną ze względu na ceną. I tak załaciłam sporo bo 1300 minus ta marna jałmużna z NFZ w kwocie 250 zł niezdecydowany

Wcześniej biustonosze po 250 zł. Ja nie wiem co robią kobiety których nie stać na takie rzeczy? pyta

NIE BÓJ SIĘ JUTRA, NIECH JUTRO BOI SIĘ CIEBIE

Al_la (offline)

Post #16

17-11-2017 - 14:02:55

k/Warszawy 

Darianka
Ja nie wiem co robią kobiety których nie stać na takie rzeczy? pyta

Kupują chustkę i sobie ją same wiążą - zamiast peruki.
Jeśli mają mały biust chodzą bez biustonosza, albo wkładają sobie w stary jakieś wypełnienie. Te co mają duży biust kupują najtańsze biustonosze. Są takie do 100 zł. bezradny

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

Darianka (offline)

Post #17

19-11-2017 - 00:13:52

Al_la
Ja nie wiem co robią kobiety których nie stać na takie rzeczy? pyta

Kupują chustkę i sobie ją same wiążą - zamiast peruki.
Jeśli mają mały biust chodzą bez biustonosza, albo wkładają sobie w stary jakieś wypełnienie. Te co mają duży biust kupują najtańsze biustonosze. Są takie do 100 zł. bezradny
To niesprawiedliwe smutny

Hunter (offline)

Post #18

19-11-2017 - 01:09:44

Przez grzeczność nie skomentuję.

G2, T1cNo, Er 100%, Pgr 100%, Ki67 50%, NST, BCT, radioterapia, Symex+Reseligo, 2020 wlewy z kwasu Zoledronowego co pół roku.

Darianka (offline)

Post #19

19-11-2017 - 09:02:38

Hunter ja nie mialam niczego złego na myśli poza tym, że w chorobie nie tylko naszej pomoc państwa które przez wiele lat ściąga z naszych pensji grubą kasę jest żałosna :/

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 19-11-2017 - 09:03:12 przez Darianka.

renatar (offline)

Post #20

19-11-2017 - 10:20:50

sieradz 

zgadzam się z darianką że pomoc państwa jest żenująca. Biustonosze są faktycznie bardzo drogie i przy naszych dochodach to są ograniczenia. Teraz chustki troche staniały ale trzy lata temu większość kosztowałą od 20 do 40 zł. Przy częstym praniu niszczyły się szybko bo czasami trzy dziennie mi schodziły [lato 2015 było bardzo upalne]. Większość leków tzn tych na afty czy grzybicę paznokci bardzo droga i nierefundowana. Wiem że jesteśmy państwem na dorobku ale przykro kiedy wiem że w innych krajach pacjenci onkologiczni cały osprzęt [peruki i biustonosze] i dodatkowe leki mają za darmo.

T3NOMO/ER10 PR10procent\12 taksanów,3AC,lampek 25.Tamoksifen.Inwazyjny śluzowy.

Barabara_65 (offline)

Post #21

09-02-2018 - 10:09:39

Lębork 

Noszę perukę syntetyczną długą ( bo takie włosy miałam przed chorobą), niestety nosząc ją czuje wielki dyskomfort, ponieważ pasma się plączą i szybko się mechacą. Czy macie może jakiś sposób żeby tego uniknąć ?

Agaba190 (offline)

Post #22

09-02-2018 - 19:50:45

k/Warszawy 

Niestety przy syntetycznych perukach tak jest. I chyba nie ma na to sposobu. W każdym razie ja go nie odkryłam.

Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.
Mark Twain

MargoMi76 (offline)

Post #23

06-03-2018 - 00:13:45

Barabara_65
Noszę perukę syntetyczną długą ( bo takie włosy miałam przed chorobą), niestety nosząc ją czuje wielki dyskomfort, ponieważ pasma się plączą i szybko się mechacą. Czy macie może jakiś sposób żeby tego uniknąć ?

Basiu, sama miałam taki problem. Byłam wściekła na tą sytuację, bo miałam wrażenie, że wszyscy przez te poplątane kłaki wiedzą, że noszę perukę.
Postanowiłam któregoś dnia poszukać informacji jak temu zapobiec. Jako, że jestem z Krakowa stwierdziłam, że może któryś ze sklepów mi pomoże z tym problemem.

Udałam się do sklepu w którym kupowałam perukę, ale Pani mi odpowiedziała, że taki urok długich włosów i w sumie mnie zbyła, mówiąc że może czas na nową perukę. Podziękowałam i wyszłam. Natknęłam się później na forum z informacją, że niedaleko mnie otwarto nowy salon.

Pani mnie wysłuchała, wypytała o mój sposób dbania o perukę, okazało się, że przede wszystkim najważniejsza jest jej pielęgnacja, jt. pranie w misce, nie tarcie ich. Stosowanie szamponu i balsamu, który jest przeznaczony tylko do włosów syntetycznych - przenigdy produkty z drogerii!
Pani poleciła mi też płyn antystatyczny, który zapobiegł elektryzowaniu się i właśnie plątaniu włosów. Radzono mi abym zawsze miała włosy na ubraniu, nigdy pod szalikiem czy kurtką, bo wtedy właśnie się plączą. Pani mi powiedziała, że dobrym sposobem jest też noszenie ze sobą szczotki do włosów z szerokim rozstawem ząbków i przeczesywanie ich od czasu do czasu idąc od dołu do góry.

Byłam bardzo zadowolona, że ktoś w końcu rozwiązał mój problem smiling smiley

edit:uusunięto wpis reklamowy

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 06-03-2018 - 08:55:11 przez myszka.

Auriela (offline)

Post #24

14-03-2018 - 11:57:33

Czy orientujecie się może gdzie w woj. Opolskim można kupić dobrą perukę?

ela351 (offline)

Post #25

14-03-2018 - 19:26:15

Witam, może ktoś wie gdzie można kupić fajną perukę w Poznaniu lub Wrocławiu. Może ktoś kupił firmy Dorothy?

studentka_96 (offline)

Post #26

14-03-2018 - 19:52:25

Słyszałam, że dobre peruki są na stronie "besthairbuy" z tym, że jest to zagraniczna strona i chyba drogo.
Nie interesowałam się tym nigdy więc nie znam szczegółów.

Aneta68 (offline)

Post #27

16-03-2018 - 19:16:18

Manchester 

Mowia ze mam fajna peruke taka dlugosc do szyi . Bylam w niej 1 raz przez pol godziny jak wnuczka przyjechala jednak wolalam turbany. Chetnie ja oddam za darmo jak ktos potrzebuje razem z szamponem i odzywka jeszcze nie otwarte. Corka bedzie u mnie pod koniec kwietnia to moge przez nia podac . Ona mieszka we Wroclawiu.

ela351 (offline)

Post #28

18-03-2018 - 17:07:51

Witam, jaki kolor peruki, włosy krótkie? Pozdrawiam

aniaania8888 (offline)

Post #29

19-03-2018 - 13:03:58

Witam, kupiłam perukę w salonie perukarskim w łodzi . Jestem bardzo zadowolona jest bardzo wygodna, nie do odróżnienia że to peruka, włosy naturalne świetne w dotyku, podatne do układania np: loki czy fale. Zajmują się też uzupełnieniami jak i całymi perukami. Samemu wybiera się włosy jaki odcień, zrobili mi odcisk głowy żeby peruka pasowała idealnie. Nie mam włosów dlatego cała peruka jest mi potrzebna, przyklejam ją na taśmy perukarskie do głowy, mogę nawet w niej pływać czy spać .

edit:usunieto link reklamowy

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 25-03-2018 - 10:31:07 przez myszka.

ela351 (offline)

Post #30

19-03-2018 - 20:12:27

Aniu 8888, też słyszałam że w Łodzi fajne peruki można dostać, jaki jest koszt? i długo trzeba czekać?
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 397
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018