Peruki

Wysłane przez Amazonki.net 

Kela (offline)

Post #1

12-08-2010 - 21:37:36

Żaba jeśli chcesz, wyślę Ci moją perukę...nie wiem tylko,czy bedzie Ci pasować...
jeśli znajdę zdjęcie- wkleję

żaba (offline)

Post #2

13-08-2010 - 12:07:02

Melodyjko-przejrzałam stronkę,faktycznie tanio i ładne,ale czy na pewno sprawdzą się?
znalazłam takie ,które mi by odpowiadały,(musi być krótka)!Chyba zaryzykuję!pozdrawiam!

żaba (offline)

Post #3

13-08-2010 - 12:21:21

Kela -bardzo dziękuję!porozglądam się,to nie, aż taki wielki wydatek,
może znajdzie się bardziej potrzebująca ode mnie!buziak

debora48 (offline)

Post #4

13-08-2010 - 12:26:00

Kozienice 

,,,żaba, perukę trzeba przymierzyć, nie jedną.Musisz się w niej dobrze poczuć. Możesz trafić na taką,która nie różni sie od twoich włosów,panie sprzedajace pomogą ci wybrać.Pozdrawiam.

żaba (offline)

Post #5

20-08-2010 - 17:15:22

Witam moje koleżanki!
Dziewczyny kupiłam peruczkę,za dużo się nie na przymierzałam,
trzecia okazała się na super,ładniejsze niż moje kudełki!jestem zadowolona!radocha
Dziękuję za wszystkie rady!buzkiserce

aniolek1 (offline)

Post #6

28-08-2010 - 00:52:02

www.ewaostrowski.pl
jakby był ktoś chętny to oddam moją perułkę ani razu jej nie założyłam

perukarka (offline)

Post #7

17-12-2010 - 14:00:14

witam, zachęcam do odwiedzenia sklepu w Katowicach na ulicy mikołowskiej 20a lub wejść na stronę internetową tegoż sklepu www.swiatperuk.pl, duży wybór peruk i nie tylko, pani bardzo miła doradzi, podpowie a także odpowie na wszystkie pytania. jestem zadowolona z zakupu w tym sklepie smiling smileysmiling smileysmiling smiley

siorek81 (offline)

Post #8

18-03-2011 - 13:35:53

Witam.
Czy któraś z Was orientuje sie może czy w Bielsku-Białej ( oprócz sklepu przy szpitalu onkologicznym ) są sklepy z perukami ?

halinar (offline)

Post #9

18-03-2011 - 13:55:30

W Bielsku tylko niestety w tym jednym sklepie medycznym są perukismutny

Psotunia (offline)

Post #10

21-03-2011 - 08:40:27

halinar, możesz zamówić przez internet od ewaostrowski -
mają fajne peruki, jest ich duży wybór.
Jest tam też sporo turbanków i chustek -
ja moje spaliłam niedawno w ognisku
bo nie chce mi się już na nie patrzeć, ale polecam,
bo osobiście byłam bardzo zadowolona.
Tu jest link do stronki:
[www.ewaostrowski.pl]

hanka_59 (offline)

Post #11

11-04-2011 - 11:13:28

Reda 

Zgodnie z przepowiedniami doświadczonych amazonek 16-19 dzień po pierwszym wlewie (AC) włosy się sypnęły.Zięć zgolił resztki "piór" i założyłam (kupioną w WCO w Gdańsku) peruczkę firmy ELLEN WILE. Do obejrzenia w mojej galerii.skromniś

martynka15213 (offline)

Post #12

18-07-2011 - 11:35:01

Dużą ilość peruk, różnych firm i przeróżne turbany można dostać tu : www.peruki-treski.com.pl

Kora (offline)

Post #13

18-11-2011 - 11:25:53

Ja polecam sklep www.ubranko.pl
Peruki

ady (offline)

Post #14

29-02-2012 - 17:12:28

A na co zwrócić uwagę przy kupnie? Oczywiście poza "urodą"

Ada

A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój..

Przekaż 1% dla mojego bratanka: [dzieciom.pl]
Marcelek

aga66 (offline)

Post #15

02-03-2012 - 19:29:44

Warszawa 

Warto kupić perukę, w miarę oczywiście możliwości, trochę droższą. Prawie każdy model jest w cenie 250 zł (refendacja NFZ) oraz w zależności od długości włosów w cenie 450-1000 zł. Te droższe są lżejsze, robione m.in. na jedwabiu i wyglądają bardziej naturalnie. Ja chciałam kupić sobie perukę z włosów naturalnych, ale odradziła mi taką moja lekarka od chemii. Faktycznie - mierzyłam taką w sklepie - jest ciężka, jest w niej gorąco i trzeba o nią specjalnie dbaćuśmiech.

"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono". W. Szymborska
Alexis de Tocqueville „Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.” Niestety, wielu z nas uważa, że ich wolność nie podlega ograniczeniom, przynajmniej nie takim, które oni sami by akceptowali...

marsówka (offline)

Post #16

07-06-2012 - 20:00:07

Witam serdecznie smiling smiley
Mam pytanie: jaką perukę lepiej kupić, taką która przylega do skóry czy taką z luzem między głową a drugimi włosami?
Mama ma jeszcze swoje włosy i na nich kupowałyśmy perukę, ale ma watpliwości czy nie wzięła za dużej, bo ma luz. Serdecznie proszę o, w miarę szybką, odpowiedź kwiatek prosi

Halinka (offline)

Post #17

07-06-2012 - 22:05:42

Chyba trudno odpowiedzieć na takie pytaniemyśli Nie powinna być zbyt ciasna, trochę luzu wg mnie jest wskazane, ale nie na tyle, żeby się przesuwała np. przy mocniejszym potrząśnięciu głową czy gwałtownym pochyleniu. myśli Dlatego chyba lepiej przymierzać na głowę już bez włosów.

marsówka (offline)

Post #18

07-06-2012 - 23:22:26

Halinka
Chyba trudno odpowiedzieć na takie pytaniemyśli Nie powinna być zbyt ciasna, trochę luzu wg mnie jest wskazane, ale nie na tyle, żeby się przesuwała np. przy mocniejszym potrząśnięciu głową czy gwałtownym pochyleniu. myśli Dlatego chyba lepiej przymierzać na głowę już bez włosów.

Dziękuję smiling smiley
Kurczę, to jeszcze jutro zrobimy testy winking smiley. W obwodzie jest ok, bo regulowana jest gumką i rzepami, ale na czubku jest luz; myślałyśmy że to dobrze, że będzie wentylacja i głowa nie będzie się tak mocno pocić.

Anonimowy użytkownik (offline)

Post #19

08-06-2012 - 09:13:52

Marsówka,ja swojego mopa duży uśmiech mierzyłam na swoje włosy,było to zaraz po pierwszej chemii.Był lekko ciasnawy ale potem jak włosy sobie poszły zrobił się akurat.Bo na bez_włosej głowie to inaczej się układa,lepiej przylega.I też miałam wrażenie że na czubku leciutko odstaje ale nie było to widoczne dla innych.

Al_la (offline)

Post #20

08-06-2012 - 10:22:12

k/Warszawy 

Marsówka, musisz wziąć pod uwagę, ze czasami wiatr zawieje i lepiej, żeby Mama nie ganiała mopa po ulicy chichot

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

marsówka (offline)

Post #21

08-06-2012 - 10:27:52

To może faktycznie kupiłyśmy za głęboką
Kupiłyśmy (nie wiem czy mogę podawać, najwyżej modki wytną smiling smiley) z firmy nah model aster, mamie podobała się jeszcze iris, ale właśnie ona byla ciasna, czuła ją na skórze głowy.
No nic, zadzwonimy do sklepu, może panie zgodzą się na jeszcze na kolejne mierzenie i ewentualną zamianę
:*

Edit: Al lu no to teraz to już się boję O Matyldoooo..

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 08-06-2012 - 10:30:46 przez marsówka.

S001 (offline)

Post #22

22-06-2012 - 17:45:00

marsówko, nie martw się za luźna peruką. Moje peruki taż były za luźne. Okazało się, że bardzo dobrze, bo gryzły mnie tylko na swoim obwodzie (jestem alergikiem). Tam gdzie odstawały było dobrze.
Ponieważ peruki są robione na bazie siatki, to wiatr nie zerwie takiej peruki z głowy. Po prostu sobie przeleci pomiędzy peruka a skórą. (Uwaga na przeciągi na gołej skórze. Można się przeziębić)
Peruki lubią się przesuwać i przekręcać. Ale tak naprawdę to tylko nosząca perukę wie, że peruka się przesunęła lub przekręciła. Obserwatorzy tego nie widzą. Przecież nikt z nas nie ma idealnej fryzury. Wiatr nas czesze po swojemu.

izafi (offline)

Post #23

23-10-2012 - 21:12:12

okolice Warszawy 

Zakupiłam dzisiaj toto i na pewno nie będę nosić.Źle się w niej czuję , wywołuje we mnie złość i masakrycznie drapie w głowę.Z bezsilności i wściekłości popłakałam się.

andzia73 (offline)

Post #24

23-10-2012 - 21:15:21

Gdańsk 

pocieszaJa tez nie mogłam nosic...Dobrze ze jesień i zima za pasemduży uśmiech chustki i ciepła czapa wystarczą...serce

izafi (offline)

Post #25

23-10-2012 - 21:24:57

okolice Warszawy 

Do szału mnie to wszystko doprowadza. Utrata włosów, łysa głowa ...Siedzę i ryczę

filipinka35 (offline)

Post #26

23-10-2012 - 21:33:36

Izafi nie płacz
Mnie tez peruka nie odpowiadała

A łysa głowa jest teraz ale przeciez włoski urosna
Ja rok temu mialam kilka milimetrow na glowie a teraz mam 14 cm
Izafi przytulam. No prosze nie placz już
Chcesz pogadac na skejpie ?

Zycie jest najpiękniejsze !!!

Prowadzę bloga kulinarnego: Kulinarne inspiracje Moniki. Po informacje zapraszam do mojego profilu (domku) znajdującego sie na Naszym forum.

doriska (offline)

Post #27

24-10-2012 - 12:11:41

5 lat temu gdy miałam 1 raz chemie poleciałam po perukę
ubrałam ją raz .
Teraz znowu nie mam włosków ale tej cholery nie ubrałam . Chodzę cały czas w chustkach chichot Nawet na basenie w lato pływałam w chustce skromniś
Izuś włoski odrosną wiem bo drugi raz je straciłam uszy do góry pociesza
Mąż nazywał mnie łysolkiem a teraz szczecinkiem bo na głowie mam taki tygodniowy zarost .

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 24-10-2012 - 12:22:12 przez doriska.

betty (offline)

Post #28

26-10-2012 - 15:32:24

mnie od noszenia peruki bolała głowa, ale nosiłam cały czas, bo po pierwsze pracowałam, a po drugie nie chciałam wystraszyć malutkich dzieci..
w pracy raz na jakiś czas chodziłam do kibelka, zamykałam się i zdejmowałam draństwo z głowy - jaka to ulga była..
chyba lepsze są chustki, ale nie wtedy, gdy trzeba przed światem ukryć brak włosów.. koledzy oczywiście wiedzieli, ale w pracy mam do czynienia z ludźmi "z zewnątrz"
izafi - jest takie powiedzenie: "włos nie ręka, odrośnie" - i tego się trzymaj, bo odrosną szybciej niż się spodziewaszsmiling smiley

lolka40 (offline)

Post #29

26-10-2012 - 16:01:16

Izafi kochana nie rozpaczaj buziakja przed pierwsza chemia kupiłam perukę oczywiście po długich przymiarkach i konsultacjach ze sprzedwczynią i mężem. Jednak będąc przezorną dołożyłam jeszcze turbanik i chustę .oczko W domu po spokojnej przymiarce wszystkiego od nowa tak samo jak Ty stwierdziłam ,że nie dam rady nosić peruki niePo prostu żle się w niej czułam nie tylko w odczuciu fizycznym ale również psychicznym .Kiedy w lipcu po pierwszej chemii stracilam włosy od razu zaczęłam nosić chustki i tak zostało do dzisiaj .Mam ich kilka w zależności od ubioru,podkreślam mocno oko, w ucho zawieszam długie kolczyki i pomykam w nich wszędzie:na studia ,do pracy, kościoła, imprezy czekając na włoski które powoli odrastają (ostatnia chemia we wrzesniu) Uwierz ,ze nigdy nie widziałam się w nakryciach głowy ,a teraz lubię w niej chodzić bo tak musi być .Nie zastanawiam się czy ktoś na mnie patrzy, co na mój temat myśli i czy taka się komuś podobam .Po prostu tak ma być i koniec.Kochana więc kupuj piękne w jesiennych kolorach chusty,wywiązuj na głowie i nie patrz w tył tylko do przodu.A za rok o tej porze zapomnisz,że je nosiłaś .Buziakibuzki

izafi (offline)

Post #30

28-10-2012 - 20:15:16

okolice Warszawy 

Na perukę wciąż zerkam jak na wroga.Robiłam do niej tysiąc podchodów i każdy kończy się rzuceniem jej morderczego spojrzenia.Śmigam w chustkach,śpię w chustkach...Jakoś nie potrafię się jeszcze oswoić z nowym odbiciem w lustrze,ale udało mi się wykreować nowy , własny image. Tak jak lolka stosuję mocny makijaż oka,długie kolczyki , no i...przypomniałam sobie jak przed laty kiedy będąc młodym dziewczęciem motałam sobie na głowie turbany.Dziękuję Wam kochane za krzepiące słowa kiedy przed kilkoma dniami wylewałam tu potoki łez.Andziu,filipinko,dorisko,betty i lolko dziękuję , bardzo , bardzoserce
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 418
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022