Peruki

Wysłane przez Amazonki.net 

joanna_w29 (offline)

Post #1

26-06-2013 - 11:48:35

Szczyrk 

Dziewczyny, a gdyby któraś chciała zrobić rakowi wspak i mimo wszystko zaszaleć
- moja Aga od dreadów (SplotShop) robi z mopów coś takiego:

więcej dredowych peruk smiling smiley

fajne co śmiech

osoby zainteresowane moimi pracami zapraszam po informacje na mój profil ok
albo przez wiadomość prywatną

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-06-2013 - 11:57:18 przez joanna_w29.

jagodula (offline)

Post #2

26-06-2013 - 12:03:11

Sławkow 

jablkoJoasiu, rewelacja! chichotSzkoda, ze wcześniej nie wiedziałam. Sześćdziesięciolatka z dredami to by był hit, the finger smileyuwielbiam takie zestawienia!

justyna81 (offline)

Post #3

26-06-2013 - 12:13:42

extra smiling smiley

andzia73 (offline)

Post #4

26-06-2013 - 16:41:43

Gdańsk 

supersmiling smiley

Al_la (offline)

Post #5

26-06-2013 - 20:15:33

k/Warszawy 

podoba mi się uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

mea (offline)

Post #6

26-06-2013 - 20:18:42

Piaseczno 

Ekstra! Tylko mój mop za krótkiwnerwiony

With or without you...

joanna_w29 (offline)

Post #7

26-06-2013 - 22:37:26

Szczyrk 

jest szał nie śmiech

a krótki mop to nie problem, Aga doczepia wcześniej zrobione z włosów syntetycznych dready do peruki grinning smiley

(moje tak były zrobione, z tym, że doczepione do naturalnych smiling smiley
tak wyglądały świeżo po zrobieniu smiling smiley
a wcześniej miałam pochemiczne loki 'prawie' winking smiley jak ten Pan winking smiley)

osoby zainteresowane moimi pracami zapraszam po informacje na mój profil ok
albo przez wiadomość prywatną

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 26-06-2013 - 22:41:33 przez joanna_w29.

AnDrea (offline)

Post #8

30-06-2013 - 20:31:03

Wygląda czadowogrinning smiley rewelacja, tylko która się na to odważy?smiling smiley

Na ból kręgosłupa - najlepsze ćwiczenia co rano !

Brindix (offline)

Post #9

30-06-2013 - 21:14:00

Bydgoszcz 

No ciekawe czy jest ciężka... Głupio byłoby się przewrócić do tyłu ;D

zuziak (offline)

Post #10

01-07-2013 - 18:50:28

Brindix
No ciekawe czy jest ciężka... Głupio byłoby się przewrócić do tyłu ;D
ahahahagrinning smiley

ciekawa jestem tylko jak to na żywo wygląda

endżi (offline)

Post #11

03-07-2013 - 21:02:16

Warszawa i okolice 

Lejdis, mam pytanko duży uśmiech
Byłam dziś wybrać sobie perukę i już, już witałam się z gąską, gdy nagle Pani poinformowała mnie że niestety...ale moje zlecenie musi jeszcze zostać potwierdzone przez NFZ. Myślę sobie...nic to, wyślę ślubnego to załatwi chłopina w piątek. Nie chciałabym jednak aby odprawili go z kwitkiem. Czy muszę mu wypisać jakieś upoważnienie ?
Z góry dziękuję za odpowiedź kwiatek

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz

jagodula (offline)

Post #12

03-07-2013 - 22:28:40

Sławkow 

jablkoEndżi , ja załatwiałam osobiście, może zadzwoń, dopytaj co potrzebne?

andzia73 (offline)

Post #13

04-07-2013 - 10:24:55

Gdańsk 

U nas sie wysyła pocztą...wypełnij skierowanie i poslij pocztą ..bez problemu odeslą niebawemtak

justyna81 (offline)

Post #14

31-07-2013 - 21:03:10

przypomniała mi się pewne zdarzenia apropo peruk:

Byłam amazonką, przez pół roku nosiłam perukę, dbałam o nią i wydawało mi się, że wiem jak wygląda peruka i zawsze rozpoznam osobę w peruce. Zawsze zauważałam jak ktoś miał perukę na oddziale chemioterapii.
2 lata temu poszłam na ślub koleżanki, która leczyła się z powodu raka szyjki macicy. Koleżanka była bez welonu i miała zrobioną fryzurę przez fryzjerkę. Po całym ślubie koleżanka się mnie pyta czy zauważyłam ? ja zdziwienie co miałam zauważyć ? okazało się , ze miała perukę i fryzjerka jej tak ładnie ułożyła, te fryzurę, że nawet ja się nie zorientowałam, że to nie są jej włosy. rotfl
jak przypominam sobie, że maiłam duży stres, ze noszę perukę, ze ktoś na pewno zauważy i trochę głupio się czułam. Jak się okazało zupełnie nie potrzebnie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 31-07-2013 - 21:04:19 przez justyna81.

Al_la (offline)

Post #15

31-07-2013 - 21:11:05

k/Warszawy 

Ja odwiedziłam rodzinę po 2 chemiach i już byłam w peruce.
Oni wiedzieli, że jestem w trakcie leczenia i wszyscy zauważyli zmianę fryzury...stwierdzili...Ala włosy ścięła duży uśmiech
Jak im powiedziałam, ze to peruka, nie chcieli wierzyć, musiałam pokazać dowód duży uśmiech

W najgorszych chwilach mego życia zawsze mogłem liczyć na przyjaciół.
Odtąd wiem, że pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to poprosić o pomoc. Paulo Coelho

Przewodowy NST, G2, T3N0Mx, TNBC, 6 x FEC (3 przed operacją), yT2N0Mx

justyna81 (offline)

Post #16

31-07-2013 - 22:07:36

duży uśmiech

jolaxyz (offline)

Post #17

31-07-2013 - 22:10:14

k/Leszna 

Moja śp. ciocia, kiedy chodziła w peruce nikt tego nie zauważył. Kiedyś stojąc na przystanku tramwajowym w Poznaniu, podeszła do niej pewna kobieta i zapytała do jakiego fryzjera chodzi bo ma tak ładnie włosy ścięte i ułożone. Ciocia tylko wzdrygnęła ramionami i odeszła na bok. Ale kiedy zauważyła, że ta pani przyjęła to jako nietakt, podeszła do niej i cicho powiedziała, że to peruka. Wówczas tamta przeprosiła ją, że pytanie było niestosowne, ale ma ślicznie te włosy ułożone i stąd jej pytanie. Z tego wynika, ze nie zawsze można poznać że ktoś nosi perukę.

Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej.
Ci, co żyją miłością, widzą głębiej.
Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle. (Lothar Zenetti)

angel8383 (offline)

Post #18

06-08-2013 - 19:51:09

Gdańsk 

Cześć dziewczyny smiling smiley
Niebawem i moje włosy polecą do śmietnika i byłam dziś poprzymierzać peruki. Chyba nawet wybrałam jaką ale mam takie trochę głupie pytanie tongue sticking out smiley
Czy one zawsze tak śmierdzą ? tongue sticking out smiley Bo jeśli po myciu te zapach nie zniknie to ja nie dam rady jej nosić :/
Przymierzałam różne (nie patrząc na cenę) i na końcu zostały dwie. Jedna za 1200 zł i druga za 250 zł i szczerze mówiąc ja różnicy w tych perukach nie widziałam tongue sticking out smiley

smokooka (offline)

Post #19

06-08-2013 - 19:57:39

Warszawa 

ja wzięłam taką za 250, wygląda spoko, ale i tak nie noszę, bo mi za gorąco w niej. Szczerze Ci powiem, że jeśli stać Cię na dopłatę sporej sumy, to tym bardziej weź tę tańszą, bo jeśli będziesz w stanie w niej chodzić to po prostu dokupisz sobie tę droższą już bez dopłaty NFZ, o ile w ogóle uznasz ją za lepszą.

Izerka (offline)

Post #20

06-08-2013 - 20:16:45

Dzisiaj zaczęły wyłazić, te siwe. Ale skóra swędzi więc pewnie na siwych się nie skończy. Siedzę i ryczę.

angel8383 (offline)

Post #21

06-08-2013 - 20:29:43

Gdańsk 

Smokooka właśnie mam taki plan że wezmę tą a póxniej kupię inną o ile będę w ogóle w niej chodzić smiling smiley Ale powiedz mi czy ta Twoja śmierdziała? tongue sticking out smiley Bo one tam wszystkie walą. Ta za 1200 też tongue sticking out smiley

Izerka :* Tulę Cię mocno :* Ja też mocno przeżywam te włosy ale sobie mówię że to jest cena za życie więc nie ma co nad nimi ryczeć :*

smokooka (offline)

Post #22

06-08-2013 - 20:48:04

Warszawa 

Angel, one walą, bo choćby naturalna była to na syntetycznych siateczkach i dodatkach. Zresztą pamiętaj że po chemii masz bardziej wrażliwy węch i Tobie wali, mnie wali, a komuś innemu nie smiling smiley W każdym razie ja swoją miałam chyba trzy razy na sobie a teraz to nawet nie pamiętam jak w niej wyglądałam. Jutro mam 5 chemię przed operacją. Jeszcze tylko ta i szósta. Chodzę łysiutka wszędzie i mam w tylnej części ciała szok jaki wywołuję. Mi z łysiną wygodnie i już. A w piątek zacznę "straszyć" w Karwieńskich Błotach - to nie daleko od Ciebie smiling smiley smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 06-08-2013 - 20:49:13 przez smokooka.

angel8383 (offline)

Post #23

06-08-2013 - 20:51:13

Gdańsk 

Ja mam ten problem że uszy muszę mieć przykryte grinning smiley Taki mój bzik tongue sticking out smiley
Kuuurde :/ No wiem, że mam węch jak pies ale naprawdę po praniu ona dalej wali? :/ Zdechnę a nie wytrzymam tego smrodu...

mea (offline)

Post #24

06-08-2013 - 20:51:35

Piaseczno 

Dziewczyny przyzwyczaicie się do łysej głacki. Wiadomo, ze fajniej mieć włosy, a jeszcze fajniej nie chorować, no ale cóż... Dacie rade! Jak my wszystkie. A za chwile zaczną rosnąć, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. Mi juz rosną a jestem po 5 chemii przed 6. Wyglądam jak agrest chichot
Co do peruk, to ja swoja kupiłam za 600 zł. Nic a nic nie śmierdzi. Nosze ja tylko jak odwiedzam dziewczyny w pracy.tak to wisi na stojaczku. Wole chustki, zdecydowanie chłodniej.

With or without you...

smokooka (offline)

Post #25

06-08-2013 - 20:51:47

Warszawa 

Izerka, Angel włoski odrosną, podobno piękniejsze, mocniejsze. To żadna cena za życie i zdrowie. Żeby nie katować się tym zmienionym, nieciekawym wyglądem kiedy włosy zaczynają lecieć, to ja się ostrzygłam na kolano już po pierwszej garści włosów. Od razu, żeby nie widzieć jakichś głupich łysych placków. I jest OK

nutka (offline)

Post #26

06-08-2013 - 20:51:48

angel8383, po chemii wiele zapachów odczuwa się bardzo intensywnie i niektóre bardzo drażnią. Sądzę, że to właśnie jest powodem "śmierdzących peruk". Pozdrawiam pociesza

"W życiu nie chodzi o to, żeby przetrwać burzę, ale o to, żeby tańczyć w deszczu."
Richard Paul Evans
"... Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe."
Dennis Genpo Merzel

angel8383 (offline)

Post #27

06-08-2013 - 20:55:46

Gdańsk 

Mea ja mierzyłam wszystkie i wszystkie tak dziwnie śmierdziały smiling smiley Nawet te za ponad tysiaka winking smiley Ale dałaś mi nadzieję i jutro jak znajdę czas to pojadę do innego sklepu tongue sticking out smiley

endżi (offline)

Post #28

06-08-2013 - 20:59:40

Warszawa i okolice 

Dziewczyny, ja aż powąchałam swoją żeby sprawdzić chichot Faktycznie, zapach pantene pro-v to nie jest, ale też nie śmierdzi jakoś szczególnie. Może to dlatego że ja w swojej codziennie chodzę do pracy, więc siłą rzeczy ją "wietrzę".
Z góry zakładałam że będę ją nosiła codziennie, więc od razu wybrałam taką w której dobrze się czuję. Czy faktycznie się czuję ? oczko W zasadzie tak, choć ciągle mam nawyk łapania się za głowę (bo mam wrażenie że mam na niej okulary) śmiech no i weź się człowieku podrap po głowie jak cię swędzi...a swędzi jak diabli !!

Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz

angel8383 (offline)

Post #29

06-08-2013 - 21:38:33

Gdańsk 

Endżi grinning smiley
I mówicie, że swędząca głowa to oznaka zbliżającej się glacki? winking smiley
Ja równo tydzień temu miałam pierwszy wlew i od 2óch dni kudły są jakieś suche i matowe :/ Chciałam w sobotę jeszcze "we włosach" na imprezę się udać i ciekawe czy w takim razie mi się to uda winking smiley

magda2411 (offline)

Post #30

06-08-2013 - 21:42:11

Olsztyn 

duży uśmiech
odrastają kręcone i mocne!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 432
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022