Proteza do plywania

Wysłane przez Marggan2 

Marggan2 (offline)

Post #1

12-03-2014 - 15:42:50

Szwecja 

Kochane mam prosbe. Podzielcie sie ze mna swoimi doswiadczeniami : jakich protez uzywacie do plywania.
Ja mam amoene natura light. Za kilka dni dostane amoene przyklejana.
Slyszalam, ze sa specjalne do plywania. Czy cos o nich wiecie? Jak sie sprawdzaja?
Pozdrawiam serce wszystkie amazonki

doria (offline)

Post #2

12-03-2014 - 16:00:55

Kraków 

Marggan, ja używam do pływania pierwszą protezę, którą miałam zaraz po operacji (taka lekka ze specjalnego włókna, zapomniałam jak ona się nazywa).Najzwyczajniej w świecie wszyłam ją do usztywnionej miseczki stroju kąpielowego i sprawdza się zupełnie przyzwoicieuśmiech

maryla (offline)

Post #3

12-03-2014 - 16:08:14

gdzieś w górach... 

Ja mam taką i jestem zadowolona
[sklep.farmedica.pl]

Przepraszam, bo to poniekąd reklama, ale w dobrej wierze smiling smiley i na temat.

Marggan2 (offline)

Post #4

12-03-2014 - 22:27:21

Szwecja 

Doria i Maryla dziekuje za odpowiedzi. Proteza z farmedica wydaje sie dobra. Sprobuje.
Doria Twoj pomysl tez ciekawy, tylko, ze ja dostalam po operacji taka ktora jest wypelniona wloknem podobnym do waty.
Mysle, ze kiedy nasiaknie woda zmieni ksztalt duży uśmiech

Halinka (offline)

Post #5

12-03-2014 - 22:36:58

Dawno to już było (i rzadkooczko ), ale pływałam w tej, którą aktualnie nosiłam. Były to zawsze amoeny, z tych lżejszych.

doria (offline)

Post #6

14-03-2014 - 18:30:50

Kraków 

Właśnie tę wypełniona niby watą mam i nic się z nią nie dzieje. Delikatnie ją wygniatam po wyjściu z basenu, w domu strzepuję i suszę normalnie wszystko razem. Nawet sama się dziwiłam ,że ładnie się trzyma.
Ale na pewno taka profesjonalna protezka jest pewniejsza .To już kwestia wyborutak

Marggan2 (offline)

Post #7

15-03-2014 - 18:29:39

Szwecja 

Dzieki Doia. Bede probowac. Teraz przygotowuje sie tylko teoretycznie, bo jeszcze jestem w trakcie chemii
i o plywaniu i moczeniu sie w basenie moge zapomniec uśmiech

doria (offline)

Post #8

15-03-2014 - 19:13:07

Kraków 

Nie zapominaj, nie zapominaj, czas leci bardzo szybko i nawet się nie obejrzysz, a będziesz skakać w basenie jak rybkauśmiech

Justina (offline)

Post #9

27-03-2014 - 22:37:38

Toruń 

Cześć dziewczyny, też mam pytanie dot. protezy pływackiej ( mam na oku protezę pływacką z Amoeny za ok. 180zł) czy ktoś taką ma, jak się sprawdza czy rzeczywiście jest bardziej lekka od zwykłej bo moja tradycyjna proteza trochę "ciągnie" kostium w dół. Sprzedawczyni w sklepie medycznym powiedziała mi też że szkoda mojej protezy do chlorowanej wody bo się zniszczy ( Amoena natura) i radzi kupić pływacką. Pozdrawiam wszystkie Amazonki

Marggan2 (offline)

Post #10

28-03-2014 - 09:32:28

Szwecja 

Justina, ja tez mam amoena natura light. Teraz bede miala amoene, ktora sie przykleja i powiedziano mi, ze moge w niej plywac.
O Amoenie do plywania slyszalam ze jest to taka skorupka i lzejsza, ale to Ty wiesz lepiej, bo widzialas.
Ja sprobuje plywac w tejn samoprzylepnej, ale niestety jak jest bede wiedziala dopiero w czerwcu.
Na razie nie moge chodzic na basen, bo mam w ramieniu picc-line. Taki specjalny wenflon przez ktory dostaje chemie.
Jesli kupisz amoene do plywania napisz jak sie sprawdza.
Pozdrawiam

IRENKA52 (offline)

Post #11

21-08-2017 - 19:00:16

Śląsk 

hej dziewczyny ja mam do pływania super nazywa sie Agua Wave z amoena to koszt ok 180zł ,jest przezroczysta ,całkiem inna od tej która nosimy na co dzień Warto zainwestować ,ja jestem zadowolona.pozdrawiam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 461
Największa liczba gości online: 14207 dnia 25-04-2022