Amazonki rozpoczęły kampanię "Sekrety Życia" smiling smiley))

Wysłane przez MartaPR 

MartaPR (offline)

Post #1

30-08-2012 - 15:56:31

Poznań 

„Sekrety Życia”, czyli… kobieto, weź sprawy we własne ręce!

Ideą kampanii jest profilaktyka i zwiększenie świadomości Polek na temat własnego zdrowia i życia. Akcja organizowana jest na rzecz Stowarzyszenia Amazonki, a partnerem strategicznym jest firma Mokate.

Kampania propaguje wizerunek kobiety mądrej i świadomej siebie, która w równym stopniu dba o swoje zdrowie jak i o najbliższych. Skierowana jest do wszystkich kobiet w całej Polsce, bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Opiera się na dwunastu „Sekretach Życia”. Każdy sekret ma swoja ambasadorkę – osobę znaną, szanowaną, która dla wielu pań jest autorytetem.

Akcja prowadzona jest na rzecz Federacji Stowarzyszeń Amazonki. Jej sponsorem i partnerem strategicznym jest firma Mokate, która angażuje się w akcję nie tylko jako sponsor kampanii zewnętrznej, lecz także na poziomie kontaktu bezpośredniego z klientem poprzez najpopularniejszy swój produkt Mokate Cappuccino.

Logotyp kampanii zawiera serce, klucz oraz różową wstążkę, które to symbolizują świadomość kobiety jako klucz do dbałości o zdrowie.

Zachęcam Was do zostania ambasadroką kampanii! smiling smiley [www.facebook.com]

Kliknij "Lubię to!" na Facebooku i bądźmy w kontakciesmiling smiley

Haniap. (offline)

Post #2

30-08-2012 - 18:48:04

Poznań 

Czy można dowiedzieć się więcej nie wchodząc na facebook ? Nie mam i nie chcę, a zainteresowała mnie ta akcja ok

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

magda2411 (offline)

Post #3

31-08-2012 - 09:29:57

Olsztyn 

Haniu, poczytaj tu: [www.sekrety-zycia.pl]

Haniap. (offline)

Post #4

31-08-2012 - 12:16:33

Poznań 

Bardzo dziękuję Magda buzki

"Nawet bardzo mały gest życzliwości nigdy się nie marnuje"
Ezop

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 416
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018