Nowe stowarzyszenie - jak pozyskać środki

Wysłane przez gosiaw 

gosiaw (offline)

Post #1

15-01-2017 - 22:17:24

Biłgoraj 

Witam.
Kilka dni temu założyłam w mojej miejscowości Stowarzyszenie Amazonek, stowarzyszenie zwykłe bez wpisu do KRS. Mam ogromną prośbę do Was Kochane. Otóż chciałaby złożyć wniosek do Starostwa na realizację zadania publicznego. Może któraś z Was ma doświadczenie. Będę wdzięczna za każdą podpowiedz. A może macie jakieś wnioski z ubiegłych lat?
Kwota 5 tys. przewraca_oczy Oczywiście na cały powiat i na wszystkie wnioski. Mało, ale może warto spróbować.
Pozdrawiam serdecznie serce

lulu (offline)

Post #2

15-01-2017 - 23:40:29

k/Kwidzyna 

W starostwie powinna być osoba, która zajmuje się takimi sprawami, więc powinnaś uzyskać pomoc. Są też organizacje pozarządowe, które służą pomocą. Porozglądaj się po okolicy, może trafisz na kogoś takiego.

Na Forum od 07 lutego 2008
Nigdy nie jedz do syta. Jedna trzecia żołądka dla pokarmu, jedna trzecia dla napoju, jedna trzecia dla ducha.
je

gosiaw (offline)

Post #3

16-01-2017 - 08:41:20

Biłgoraj 

Lulu dzięki, pozdrawiam smiling smiley

Janina.S (offline)

Post #4

16-01-2017 - 09:25:28

widły Soły i Wisły 

Brawo Gosia -pozdrawiam i gratuluję - działaj .
U mnie właśnie też zaczynamy działać samodzielnie ale KRS mamy bo do konta w banku potrzebny .
a wpłaty , darowizny to najczęściej na konto wpływają .
Tak jak Lulu podpowiada , przy Starostwie lub Urz. Miasta jest osoba do "działania na rzecz osób niepełnosprawnych"
Rozmawiamy z taką osobą bo jest zorientowana co może/wolno organizacji pożytku publicznego .
1! w styczniu trzeba zgłosić do US pismo o prowadzeniu uproszczonej ewidencji przychodów i kosztów.
na początek to tyle to tyle
pozdrawiam ciepło uśmiech

.....jeśli niebo spada nam na głowę to nie po to by się z nas śmiać
....... lecz by podziwiać patrząc jak się podnosimy.
...

dilado (offline)

Post #5

07-04-2017 - 19:21:34

nareszcie ktos pomyślał pozdrawiam was wszystkie smiling smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Użytkownicy online

Gości: 410
Największa liczba użytkowników online: 77 dnia 11-10-2011
Największa liczba gości online: 5263 dnia 07-04-2018